1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl rozwija się z pomocą AUDI i AMAZON

i inwestuje w cyfrowe radiotelefony
Logo - Malpa

W ciągu ostatnich trzech miesięcy wiele się działo – głownie dlatego mamy trochę zaległości w pisaniu News’ów.

 • Nowy biznes
  Bardzo się cieszymy, że możemy zaliczyć AUDI i AMAZON do grona naszych klientów. Podczas gdy AUDI jest naszym typowym klientem, gdyż obsługujemy również Stuttgart, regularnie zawieramy także transakcje z Amazon’em. Hasła „Rozwój dzięki technice” i „Darmowa dostawa w nocy” bardzo dobrze do nas pasują – mimo, że nie mamy jeszcze w planach dostaw za pomocą dronów.
  W branży filmowej również nie pozostaliśmy bezczynni i udało nam się przekonać trzy międzynarodowe produkcje filmowe do naszych usług i naszych urządzeń Motorola.
 • Obszerne rozszerzenie naszej oferty
  Nieomal trzydziestoprocentowy wzrost, bardzo dobre perspektywy rynkowe na rok 2014 oraz przede wszystkim nasi zaufani partnerzy handlowi, klienci i dostawcy – którym to jesteśmy bardzo wdzięczni – umożliwiły podwojenie ilości naszych urządzeń.
  Dotyczy to głownie nowych i bardzo ładnych cyfrowych radiotelefonów i regeneratorów sygnału. Ponadto zainwestowaliśmy w duże ilości Motoroli SL4000, Motoroli DP4600 i regeneratorów sygnału Motorola DR3000. Dysponujemy pięćdziesięcioma sztukami tego ostatniego. Dzięki temu możliwe są duże projekty i pokrycie całych miast, a wszystko to szybko i sprawnie.
 • Bombowo może być również bez wybuchów...
  Dokładnie tak pomyśleliśmy i zwiększyliśmy ilość naszych urządzen ATEX, obecnie jest to liczba trzycyfrowa. Podejmując ten ktok, przeszliśmy z GP340 ATEX na nowy cyfrowy ATEX DMR DP4801 EX ATEX.
 • Radiotelefony 3D
  Tak, poproszę! Tylko bez okularów 3D! Pierwsze radiotelefony jak np. Motorola SL4000 można już zobaczyć w 3D. Wielkie dzięki Martin’owi, naszemu nowemu fotografowi 3D.
  Większość naszych radiotelefonów Motorola można wirtualnie obracać przy pomocy małego suwaka, dzięki czemu można je obejrzeć z każdej strony.
  Jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż planujemy skupić się na niewielkich, lekkich urządzeniach jak właśnie SL4000, a na zdjęciach 3D widać dokładnie, jak cienkie są te zaawansowane technologicznie urządzenia.

Dnia 01.02.2014 nastąpi u nas personalny rozrost. W znacznej mierze jest to spowodowane sporym powiększeniem asortymentu oraz koniecznością obsługi naszego nowego magazynu zewnętrznego, który znajduje się praktycznie bezpośrednio przy autostradzie.

Radio-Wynajem.pl rozwija się z pomocą AUDI i AMAZON