1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4401 ATEX

Cyfrowy radiotelefon z serii Mototrbo DP4401 ATEX - iskrobezpieczny

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DP4401 ATEX i jego duży brat Motorola DP4801 ATEX to dwa radiotelefony z serii Mototrbo, które odporne są na działanie eksplozji. Oba nadają się idealnie do projektów zagrożonych eksplozją. Wynajmujemy je często do zakładów chemicznych lub warsztatów samochodowych, w których przeprowadzane jest lakierowanie.

Najważniejsze cechy cyfrowego radiotelefonu Motorola DP4401 ATEX:

 • Odporny na działanie eksplozji przy najbardziej wymagających pracach
  jak np. kopalnie, rafinerie, lakierownie, fabryki samochodów, zakłady cemiczne i platformy wiertnicze. Prosimy zwrócić uwagę na znaczniki ATEX modelu DP4401 ATEX i poinformujcie nas Państwo do jakiego dokładnie celu używany będzie radiotelefon DP4401 ATEX.
 • Zdumiewająca jakość odbieranego sygnału
  DP4401 ATEX ustanawia nowe standardy nie tylko wśród odpornych na eksplozje radiotelefonów. Jakość dźwięku jest bardzo wysoka i precyzyjna.
 • Prosta Obsługa
  Motorola DP4401 ATEX została stworzona do pracy w ciężkich warunkach i dlatego jest bardzo prosta w obsłudze nawet w ochronnych rękawiczkach. Pomarańczowy przycisk po lewej stronie umożliwia szybkie wezwanie pomocy. Za poziom głośności i wybór kanałów odpowiada przełącznik obrotowy umiejscowiony na przedzie urządzenia.
 • Długa żywotność akumulatora
  Z akumulatorem litowo-jonowym DP4401 ATEX radiotelefon może pracować aż do 16 godzin, jeśli zużycie baterii przebiega w następujący sposób - 5% mowa, 5% odbiór sygnału, 90% czuwanie. Polecamy zatem, by po każdej zmianie wymienić akumulator na nowy, zastępczy.
 • Solidne wykonanie
  Wszystkie nasze radiotelefony Motoroli wyróżniają się solidną konstrukcją, która sprawdza się szczególnie w policji i wojsku. Motorola DP4401 EX ATEX jest jednym z nich i swoją konstrukcją wyprzedza standardowy radiotelefony używany w wojsku- Motorolę MIL-STD-810. Oczywistym jest, że odporna jest również na działanie wody i kurzu (standard IP67).


Najczęściej wynajmujemy Motorolę DP4401 EX ATEX do poniższych typów projektów:

 • Zakłady chemiczne & kopalnie
  W tych obszarach Motorola DP4401 EX ATEX sprawdza się szczególnie dobrze, ze względu na możliwość zwiększenia jej zasięgu przez cyfrowy przekaźnik sygnału Motorola DR3000, przez co może pokryć sygnałem naprawde duże powierzchnie terenu.
 • Lakierowanie & produkcja samochodów
  Motorola DP4401 EX ATEX jest najbardziej wytrzymałym cyfrowym radiotelefonem w naszym magazynie - i wypróbowane na niej zostały już prawie wszystkie możliwe chemikalia, farby i oleje.
 • Transport morski
  Na statkach i platformach wiertniczych Motorola DP4401 EX ATEX wydaje się urządzeniem niezastąpionym. Skonstruowana specjalnie do takich warunków odporna jest na działanie słonej wody i ropy naftowej.


Oznaczenie ATEX (gaz, kurz, miny) jest najwięcej znaczącą cechą cyfrowego radiotelefonu Motorola DP4401 EX ATEX.

Najważniejsze standardy ATEX, które posiada Motorola DP4401 EX ATEX to:

 • ATEX standard gazowy DP4401 EX ATEX
  ATEX klasa II 2G Ex ib IIC T4 Gb
  IECEx Ex ib IIC T4 Gb
 • ATEX standard kurz DP4401 EX ATEX
  ATEX: klasa II 2D Ex ib IIIC T130 °C Db
  IECEx: Ex ib IIIC T130°C Db

Dodatkowo Motorola DP4401 EX ATEX wyposażona jest również w standard dotyczący odporności na działanie dynamitu, dzięki czemu jest bardzo skutecznym i bezpiecznym urządzeniem do pracy w kopalniach.

 • ATEX standard dynamit DP4401 EX ATEX
  ATEX: Klasse I M2 Ex ib I Mb
  IECEx: Ex ib I Mb

Wybierając Motorolę DP4401 EX ATEX decydują się Państwo na niezawodny, odporny na eksplozje radiotelefon, do którego dodajemy darmowy serwis Radio-Wynajem.pl. Oznacza to dostępność 24/7 i w zależności od lokalizacji projektu również osobistą obsługę techniczną.

Nasz serwis ATEX polecamy dla wszystkich radiotelefonów mających styczność z pracą w ekstremalnych warunkach (produkcja itp.).

Państwa partnerem dla projektów wymagających radiotelefonów w standardzie ATEX i wynajmu Motoroli DP4401 EX ATEX jest Oliver Hertkorn oraz Daniel Knapp. Chętnie doradzimy również Państwu przy wyborze odpowiedniego radiotelefonu dla projektów wymagających odpornych na eksplozje radiotelefonów.

Życzą sobie Państwo natychmiastowej oferty wynajmu Motoroli DP4401 EX ATEX? Proszę podać liczbę potrzebnych urządzeń w polu poniżej - w kolejnych krokach możliwe jest również wybranie odpowiednich akcesoriów i oczywiście akumulatorów do modelu DP4401 ATEX.


Motorola DP4401 ATEX PDF