1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4401 ATEX

Cyfrowy radiotelefon z serii Mototrbo DP4401 ATEX - iskrobezpieczny

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DP4401 EX ATEX i jej starszy brat, Motorola DP4801 ATEX, to dwa radiotelefony przeciwwybuchowe Motorola MotRoR z serii DMR. Oba są idealne do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem i często wynajmujemy je do zakładów chemicznych i produkcyjnych, np. malarstwa.

Najważniejsze cechy radia DP4401 EX ATEX DMR :

 • Bezpieczny do użytku w najbardziej niebezpiecznych środowiskach

jak np. w budownictwie rur, rafineriach, lakierniach, budowie pojazdów, parkach chemicznych, platformach wiertniczych i kopalniach. Prosimy o przestrzeganie oznaczeń ATEX DP4401 EX ATEX i / lub powiadomienie nas w zapytaniu, w jakim celu ma zostać wypożyczone radio DP4401 EX ATEX.

 • Doskonała jakość głosu

DP4401 EX ATEX wyznacza nowe standardy, i to nie tylko dla radia przeciwwybuchowego. Transmisja głosu jest mocna i bardzo precyzyjna.

 • Prosty w użytku

Motorola DP4401 EX ATEX została zaprojektowana do pracy w trudnych codziennych sytuacjach i dlatego jest bardzo łatwa w użyciu, nawet w rękawicach roboczych. Pomarańczowy przycisk po lewej stronie urządzenia umożliwia szybkie i łatwe wezwanie pomocy. Wybór głośności i kanału za pomocą przełącznika obrotowego na przedniej powierzchni radia.

 • Długi czas pracy baterii

Dzięki baterii DP4401 EX ATEX (Li-Ion), radio może działać do 16 godzin, w zależności od natężenia ruchu radiowego - Motorola ustawia w tym celu 5/5/90 (5% mowy, 5% odbioru, 90% czuwania). Mimo to zalecamy, aby przy każdej zmianie dysponować jedną zapasową baterią ATEX.

 • Najbardziej niezawodna technologia

Wszystkie nasze radiotelefony Motorola są wyposażone w bardzo solidną technologię, z których większość została opracowana do użytku przez siły bezpieczeństwa i wojsko. To dotyczy również MotoroliiDP4401 EX ATEX  i przewyższa wojskowy standard MIL-STD-810 pod względem wyjątkowej trwałości tego odpornego na wybuchy radia cyfrowego. Oczywiście ma również stopień ochrony IP67 (kurz i woda).

Najczęściej wynajmujemy Motorolę DP4401 EX ATEX  do następujących zastosowań:

 • Zakłady chemiczne i budowa rurociągów

DP4401 EX ATEX jest szczególnie do tego przystosowany, ponieważ może obejmować duże obszary nawet w przypadku największych projektów budowlanych, zintegrowanych z cyfrową komórką radiową (na przykład realizowaną przez Motorolę DR3000).

 • Malowanie i produkcja pojazdów

Motorola DP4401 EX ATEX jest najbardziej wytrzymałym cyfrowym radiem w naszym spektrum wynajmu - i nie “boi” się użytku w lakierowaniach i pryz większości chemikaliach i olejach.

 • Rejsy i transport morski

Na statkach i platformach wiertniczych DP4401 EX ATEX jest niezbędnym towarzyszem. Zoptymalizowany pod kątem solidnej technologii, odporny jest na słoną wodę i może być stosowany nawet w przypadku oparów oleju.

Najważniejszymi normami ATEX, dla których oznaczono radio DP4401 EX ATEX, są:

 • Oznaczenie gazów ATEX DP4401 EX ATEX
  ATEX Klasa II 2G Ex ib IIC T4 Gb
  IECEx Ex ib IIC T4 Gb

 • Oznakowanie pyłów ATEX DP4401 EX ATEX
  ATEX: Klasse II 2D Ex ib IIIC T130 °C Db
  IECEx: Ex ib IIIC T130°C Db

Ponadto, Motorola DP4401 EX ATEX ma również pełne oznaczenie kopalni i dlatego jest również doskonałym i bezpiecznym radiem do użytku w górnictwie.

 • Oznaczenie kopalni ATEX DP4401 EX ATEX
  ATEX: Klasa I M2 Ex ib I Mb
  IECEx: Ex ib I Mb

Wynajmując Motorolę DP4401 EX ATEX wybiera się doskonałe radio z ochroną przeciwwybuchową, do którego również oferujemy usługi w zakresie Enterprise Service. Obejmuje to zawsze dostępność 24/7 oraz, w zależności od poziomu rozbudowy, wsparcie lokalnego technika o zdefiniowanym czasie reakcji.

Nasz pakiet usług ATEX jest zalecany do wszystkich procesów, w których radiotelefony są wykorzystywane w okolicznościach krytycznych dla biznesu (produkcja itp.).

Osoby kontaktowe do produkcji ATEX ogólnie, a szczególnie w przypadku modelu DP4401 EX ATEX są Oliver Hertkorn (Inżynier dźwięku VDT) i Daniel Knappe (technik eventowy). Chętnie służymy radą we wszystkich sprawach związanych z używaniem urządzeń radiowych przeciwwybuchowych.


Czy chcą Państwo wynająć Motorolę DP4401 EX ATEX?

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP4401 ATEX PDF