1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4800e

Flagowe radio firmy Motorola - inteligentny high-end do największych produkcji

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Seria DP4000e Mototrbo firmy Motorola oferuje lepsze i bezpieczniejsze sieci zaprojektowane dla profesjonalistów. Wbudowane funkcje transmisji danych i głosu oraz zaawansowane funkcje dwukierunkowych radiotelefonów nowej generacji zapewniają prawdziwie wydajną pracę.

Lepsze połączenie i bardziej produktywna praca

DP4800e o mocy wyjściowej od 1 do 5 W i do 1000 kanałów nadaje się również do nietypowych lub ekstremalnych zastosowań roboczych ze względu na solidną konstrukcję. Dzięki lepszemu zasięgowi możliwa jest doskonała zrozumiałość mowy, ponieważ hałas w tle jest również stłumiony. Ze względu na dłuższą żywotność baterii radio nadaje się idealnie do długich operacji lub pracy drużynowej. Seria DP4000e umożliwia przesyłanie danych i komunikację głosową o wysokim znaczeniu, dzięki wersjom roboczym i możliwości wysyłania SMS-ów.

Większe bezpieczeństwo

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi położenia i przyspieszenia radiotelefony z serii DP4000e(-> DP4600e, )mogą natychmiast wykryć, czy pracownik jest do dyspozycji. W nagłych wypadkach  można uzyskać pomoc automatycznie lub, w razie potrzeby, można odblokować kanał za dotknięciem przycisku w wyniku przerwania transferu. DP4800e to radio, które nie zawiedzie swoich użytkowników nawet w trudnych warunkach, ponieważ zostało przetestowane pod kątem wysokich standardów wojskowych i jest nie tylko odporne na kurz i zabrudzenia, ale również wodoodporne wg standardu IP68.

Idealne zastosowania

DP4800e to optymalne radio dla budów, dla współczynnika bezpieczeństwa, zdarzeń, a także dla sektora przemysłowego i logistycznego. Ale również w branży hotelarskiej, gastronomii i przedsiębiorstwach, gdzie wymagana jest szybka i bezpieczna komunikacja.

Cechy DP4800e to:

  • Bluetooth 4.0

  • Zintegrowany Wi-Fi

  • Poprawiona jakość dźwięku

  • Zwiększona rozciągliwość

  • Zintegrowany akcelerometr do opcjonalnego opuszczania

  • Śledzenie lokalizacji wewnątrz

  • Aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem radia

  • Do 8% lepszy zasięg

  • Żywotność baterii do 28 godzin

  • Lepsza wodoodporność (IP68)

Tak wynajmujesz Motorola DP4800e na Radio-wynajem.pl:

Jeśli chcesz szybko i łatwo otrzymać ofertę w naszym bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny, możesz się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP4800e PDF