1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Akumulator GP300

Silny. Wytrzymały. Niezawodny - Akumulator do Radiotelefonu Motorola GP300

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Akumulator do Motoroli GP300, tak jak sama Motorola GP300, jest przystosowany do ciężkiej pracy. Akumulator zdumiewa swoimi osiągami jak i niską wagą. Dzięki wybrzuszeniu z tyłu konstrukcja akumulatora niklowo-kadmowego do GP300 mogła zostać powiększona - dzięki temu

Oczywiście dostarczymy Państwu Radiotelefon Motorola GP300 razem z wcześniej naładowanym i przetestowanym akumulatorem. Jeśli planują Państwo pracę dłuższą niż 6 godzin bez możliwości ponownego naładowania akumulatora, polecamy wynająć większą ilość akumulatorów do Motoroli GP300.

Właściwości akumulatora do Motoroli GP300:

  • Wysokie osiągi dzięki technologii niklowo-kadmowej
  • Waga: ok. 240g
  • Akumulator pasuje do Motoroli GP300
  • Klips do paska z tyłu urządzenia

Serwis Radio-Wynajem.pl testuje wszystkie akumulatory Motoroli GP300 przed wysyłką do klienta pod kątem osiągów i wymienia na nowe, jeśli akumulator nie pracuje odpowiednio długo.

Dodatkowe akumulatory do krótkofalówki Motoroli GP300, jak również samą Motorolę GP300 i pasujące akcesoria możecie Państwo wynająć poprzez nasz Konfigurator Online- wystarczy wpisać potrzebną liczbę urządzeń i kliknąć na przycisk "Dalej". Istnieje możliwość skontaktowania się z nami telefoniczne pod darmowym numerem (0800.11.88.44.0) lub poprzez E-Mail. Oczywiście ucieszymy się na kontakt z Państwa strony.


Akumulator GP300 PDF