1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM3400

Motorola DM3400 - podstawowy radiotelefon stacjonarny z serii Mototrbo od Motoroli

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DM3400 jest najprostszym cyfrowym radiotelefonem stacjonarnym w magazynie Radio-Wynajem.pl. Z 32 kanałami, dużym wyświetlaczem i funkcjami audio "Impress" idealnie nadaje się do pracy przy małych i średnich projektach.

Tak jak jego duże siostry, Motorola DM3600, DM4400 i DM4600 (klasa Enterprise) również model DM3400 należy do serii Mototrbo. Mototrbo (Mototrbo znaczy Mototurbo) to nowoczesna, cyfrowa seria radiotelefonów Motoroli.

Cechy Motoroli DM3400:

 • Radiotelefon hybrydowy
  Motorola DM3400 to tak zwany radiotelefon hybrydowy. Może działać zarówno w środowisku analogowym np. z Motorolą CP040 jak i wśród dużych grup radiotelefonów cyfrowych w połączeniu z Motorolą DR3000. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniej konfiguracji radiotelefonu.
 • 32 Kanały
  Przy mniejszych projektach Mototrbo DM3400 wydaje się wystarczającym rozwiązaniem. Wyposażony jest w 32 kanały, które zmieniać można prosto i szybko przyciskiem umiejscowionym z przodu urządzenia.
 • Jasny wyświetlacz LED
  Wyświetlacz LED i duże, widoczne cyfry sprawiają, że idealnie nadaje się do studiów nagraniowych i reżyserki.
 • Mocny głośnik Heavy Duty
  Motorola wyposażyła model DM3400 w solidny i bardzo głośny głośnik - powodem tego może być fakt, że Motorola DM3400 w przeciwieństwie do Motoroli DM4400 lub DM4600 nie została wyposażona w inteligentną funkcję audio i nie potrafi redukować szumów z zewnątrz. W boksie dyspozytorskim lub na imprezach moc głośnika wydaje się być wystarczająca nawet bez inteligentnej funkcji audio.
 • Prosta obsługa
  Model DM3400 nie jest skomplikowanym urządzeniem. Przycisk zmiany kanału, przycisk "push-to-talk', regulator głośności i programowalne przyciski. Obsługa przebiega zatem bardzo prosto: włączyć, wybrać kanał, ustawić poziom głośności i gotowe.

Radio-Wynajem.pl dostarczy Motorolę DM3400 razem z:

 • mikrofonem
 • anteną z magnetyczną podstawą
 • zasilaczem 220V
 • Opcjonalnie: długi kabel koncentryczny
 • Opcjonalnie: nieprzerwane zasilanie (mocny akumulator)
 • Opcjonalnie: +3dB antena zwiększająca zasięg
 • Opcjonalnie: +3dB antena zewnętrzna

Motorola DM3400 jest bardzo dobrym podstawowym radiotelefonem przeznaczonym do montażu w samochodzie. Jeśli zamierzacie Państwo wmontować Motorolę DM3400 do samochodu, prosimy nas o tym poinformować byśmy mogli dostosować się do specyfikacji zamówienia (kabel 12V).

Na Radio-Wynajem.pl wynajmujemy cyfrowe radiotelefony w świetnym stosunku jakości do ceny. Do ceny wynajmu nie wliczamy dni dostawy sprzętu i oferujemy wsparcie techniczne 24/7. Cieszymy się na kontakt z Państwem przez E-mail (mail@funkgeraete-vermietung.de) lub poprzez konfigurator zamówienia online. Wystarczy wpisać potrzebną liczbę urządzeń w poniższe pole.

Cieszymy się na współpracę z Państwem i chętnie oraz bezpłatnie doradzimy Państwu przy wyborze Motoroli DM3400 oraz innych naszych radiotelefonów.


Motorola DM3400 PDF