1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM4600

Motorola DM4600 - nowoczesny radiotelefon stacjonarny

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DM4600 to aktualny flagowy radiotelefon Motoroli (z serii Mototrbo). Motorola DM4600 znajduje zastosowanie głównie jako stacja bazowa dla dyspozytorów w branży przemysłowej lub stacja radiowa w samochodach (np. firm kurierskich). Oprócz dużego wyświetlacza i zdumiewającej jakości odbieranego sygnału (najlepsze audio w swojej klasie!) Motorola DM4600 wyróżnia się również kompatybilnością z wieloma aplikacjami Motoroli, co idealnie sprawdza się w przemyśle.

Uwaga:
Podczas składania zamówienia proszę o poinformowanie, jaką wersję urządzenia sobie Państwo życzą (np. Motorola DM4600 jako stacja bazowa lub do zamontowania w samochodzie). Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu prawidłową wersję tego radiotelefonu.

Cechy Motoroli DM4600:

 • Technologia DMR - seria Mototrbo odpowiada za cyfrowe radiotelefony. Model DM4600 odbiera i wysyła cyfrowy sygnał w znakomitej jakości.
 • Sygnał o mocy aż do 25 Watt (porównanie: nasze mobilne radiotelefony wyposażone są w moc sygnału od 1 do max. 4 Watt) - możliwy dzięki zewnętrznej antenie.
 • Inteligentna funkcja audio - Motorola DM4600 zwiększa częstotliwość głosu, wycisza zewnętrzne dźwięki i dzięki temu zasłużyła sobie na miano "Najlepszej audio w swojej klasie".
 • 1000 kanałów - różnorodność kanałów, dzięki której Motorola DM4600 nadaje się do największych produkcji i projektów w branży przemysłowej.
 • Bluetooth - wymiana danych lub połączenie z akcesoriami Motoroli wyposażonymi w bluetooth nigdy nie było prostsze.
 • Bezpieczeństwo w komunikacji radiotelefonicznej to ważny aspekt Motoroli DM4600. Model wyposażony jest w zintegrowane szyfrowanie sygnału (określane mianem standardowego). Możliwa jest również opcja zaawansowanego szyfrowania, która dostępna jest na Państwa życzenie.
 • Funkcja SMS, duży 4-kolorowy wyświetlacz, wysokiej jakości mikrofon z dużym przyciskiem 'Push to talk' z pewnością dodają dodatkowego uroku temu modelowi.

 

Radio-Wynajem.pl dostarcza Motorolę DM4600 razem z:

 • Wysokiej jakości anteną z magnesem na spodzie od Procom (naszym zdaniem najlepszy producent anten do radiotelefonów)
 • Mikrofonem Motoroli
 • Zasilaczem 220V lub kablem 12V

Opcjonalnie mogą Państwo wynająć dodatkowej akcesoria do modelu DM4600:

 • Nieprzerywalne zasilanie - akumulator o wysokiej mocy, który zapewni Motoroli DM4600 nieprzerwaną, trwającą do 8 godzin pracę. Idealny do zastosowania na festiwalach, w terenie (wojsko) lub gdy nieprzerwana praca urządzeń decyduje o powodzeniu danej produkcji.
 • Indywidualne oprogramowanie dla dyspozytorów - dzięki któremu możliwe staje się wysyłanie informacji swoim pracownikom, bezpośrednie połączenie z pracownikami (do tego najlepiej nadaje się jej większa siostra - Motorola DM4601), lub wysyłanie krótkich wiadomości z komputera i wiele więcej - chętnie dopasujemy się do Państwa wymagań.
 • Słuchawki Bluetooth - największy komfort pracy i swobodę poruszania się zapewni zestaw słuchawkowy Bluetooth.

Radio-Wynajem.pl - jesteśmy Państwa partnerem w profesjonalnej komunikacji radiotelefonicznej na najwyższym poziomie i cieszymy się z Państwa zainteresowania. W przypadku pytań dotyczących modelu Motorola DM4600 lub naszych innych radiotelefonów prosimy o kontakt mailowy: kontakt@radio-wynajem.pl.

Istnieje również możliwość skorzystania z naszego konfiguratora-online, w który wystarczy wpisać tylko liczbę potrzebnych radiotelefonów DM4600.


Motorola DM4600 PDF