1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Synexis TS8

System TourGuide z wejściem XLR? Dzięki TS8 system TourGuide Synexis oferuje taką możliwość

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Beyerdynamic Synexis TS8 uzupełnia system TourGuide Synexis o wiele funkcji, które są szczególnie przydatne podczas większych imprez czy konferencji, w trakcie których korzysta się z usług tłumaczy symultanicznych.

TS8 rozszerza promień pokrycia naszego systemu TourGuide Synexis o kolejne 20% i oferuje sporą ilość przydatnych funkcji.

Beyerdynamic Synexis TS8 - cechy:

 • Nadajnik stacjonarny
  Synexis TS8
  to nadajnik stacjonarny lub do montażu w 19-calowych szafach rack. Do działania potrzebuje gniazdka 220V o minimalnym natężeniu prądu 0,5A.

 • Zwiększony zasięg
  W połączeniu z czułym odbiornikiem RP8 systemu TourGuide Synexis Bayerdynamic TS8 osiąga pokrycie w promieniu ponad 120m. Odpowiada to powierzchni ok. 45.000 m².

 • System TourGuide z wejściem XLR
  Jedną z najistotniejszych cech produktu jest wejście XLR, znajdujące się z tyłu urządzenia. Pozwala to na przełączanie pomiędzy dwoma ustawieniami – zbalansowanym i niezbalansowanym. Ponadto można połączyć ze sobą kilka nadajników TS8 w szafie rack, co umożliwia bezproblemową obsługę tłumaczenia symultanicznego podczas imprez odbywających się na zewnątrz. Przydatna jest również możliwość regulacji wzmocnienia dźwięku (gain). Pomaga ona w uzyskaniu wyraźnego i donośnego brzmienia.

 • Złącza Jack i RCA
  Równie praktyczne jest zastosowanie wejścia Jack (6.35mm) oraz złącz RCA (Chinch). Te drugie służą przede wszystkim do nagrywania tłumaczenia.

 • Możliwość bezpośredniego podłączenia mikrofonu i odtwarzacza MP3 lub CD
  Do TS8 można bezpośrednio podłączyć mikrofon poprzez XLR. W grę wchodzą również inne źródła dźwięku, takie jak odtwarzacz MP3 (podłączany przez złącza RCA)

 • Bardzo duży wyświetlacz
  Wyświetlacz nadajnika Synexis TS8 jest bardzo dobrze umiejscowiony – tak samo jak we wszystkich urządzeniach, będących częścią systemu TourGuide Synexis. Technologia OLED przyczynia się do niskiego zużycia prądu oraz pozwala na odczyt również w ciężkich warunkach oświetleniowych (np. w pełnym słońcu). Wyświetlacz pokazuje ustawioną częstotliwość wraz z kanałem oraz rodzaj zastosowanego połączenia.

Podsumowując, nadajnik stacjonarny Bayerdynamic TS8 poprawia zasięg, modularność i jakość dźwięku systemu TourGuide Synexis oraz pozwala na konfigurację rozbudowanego systemu do tłumaczeń symultanicznych.

Nadajnik stacjonarny Beyerdynamic TS8 – dane techniczne:

 • Możliwość zamontowania w 19-calowych szafach rack

 • Zakres obsługiwanych częstotliwości: 863 - 865 MHz

 • 18 kanałów na osobnych częstotliwościach

 • Wejścia:
  - XLR z dwoma trybami – zbalansowanym i niezbalansowanym (symetrycznym i niesymetrycznym)
  - RCA (Chinch)
  - Jack 6.35mm (niezbalansowany)

 • Wyjścia:
  - radiowe (złącze antenowe BNC 50 OHM)
  - RCA (Chinch) (lewy / prawy)
  - słuchawkowe (Jack 6,35 mm)

 • Waga: 1700 g

 • Zasięg:
  - minimalny: > 50 m
  - maksymalny: > 120 m

Zasięg podany jest w przybliżeniu i wynika z naszych doświadczeń. Systemy TourGuide wynajmujemy od wielu lat i za każdym razem przy pomocy TS8 udawało się pokryć cały planowany obszar. Poza tym jesteśmy ekspertami w sprawach radiowych, dysponujemy wydajnymi antenami( Antena Beyerdynamic AT71) oraz profesjonalnymi przekaźnikami(np. nadajnik kieszonkowy TP8) – również do systemów TourGuide.

Jeśli planują Państwo pokryć duży obszar lub gęsto zabudowany teren (z żelbetonowymi ścianami), chętnie udzielimy państwu kompetentnej, bezpłatnej porady. Ponadto istnieje możliwość bezpłatnych oględzin lokalizacji docelowej oraz przetestowania urządzeń na miejscu. Jako doświadczeni usługodawcy, wiemy czym jest wsparcie klienta.

Tego typu wsparcie oferujemy również przy wypożyczaniu naszych systemów TourGuide – oraz naturalnie w przypadku zamówienia Synexis TS8 jako pojedynczego urządzenia.


System TourGuide – kupić czy wynająć?

Chętnie utworzymy indywidualną ofertę (wynajem i sprzedaż) odnośnie profesjonalnych systemów TourGuide firmy Beyerdynamic. W tygodniu pracujemy od 9 do 18. Jesteśmy osiągalni pod naszym numerem 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 oraz przez email kontakt@radio-wynajem.pl (-> kontakt).

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Synexis TS8 PDF