1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl - FAQ

Radiotelefony Motoroli

Czym jest radiotelefon?

Radio-Wynajem.pl zajmuje się wyłącznie profesjonalnymi urządzeniami radiowymi, używanymi między innymi przez policję oraz służby porządkowe. Radiotelefony tego typu wysyłają i otrzymują zaszyfrowany sygnał, przesyłany przez nieoficjalne częstotliwości, które przydziela nam na wyłączność Federalna Agencja ds. Sieci.
Radiotelefony te są chronione przed zakłóceniami i podsłuchami oraz zapewniają ciągłą komunikację w praktyce.

Dlaczego radiotelefony firmy Motorola?

Technologia radiowa Motoroli jest międzynarodowym standardem profesjonalnej komunikacji radiowej. Prosta obsługa, solidna konstrukcja oraz doskonała jakość dzwięku to jedynie niektóre cechy, które w ciągu ostatnich 10 lat przekonały nas do tej marki. W związku z tym, w ofercie Radio-Wynajem.pl znajdują się wyłącznie radiotelefony marki Motorola, które chętnie Państwu wypożyczymy.

Co oznaczają „Dni Darmowej Wysyłki“ i jak wygląda dostawa?
Radio-Wynajem.pl dostarcza radiotelefony we współpracy z partnerem logistycznym, firmą TNT. Z pomocą naszego partnera dostarczamy radiotelefony na jeden dzien przed pierwszym dniem użytkowania, odbieramy zaś od Państwa ostatniego dnia użytkowania, względnie dzień później. Radio-Wynajem.pl nie wlicza w cenę dni poświęconych na dostawę.

Czym są dni podróży?
Dla naszych licznych klientów z braży filmowej Radio-Wynajem oferuje darmowe dni na podróż. Oznacza to, że rachunek obejmuje jedynie okres, w którym użytkowano radiotelefony. Dni podróży z jednej lokacji do drugiej nie zostaną wliczone.

Czy radio-wynajem.pl oferuje rabaty czasowe i ilościowe?
Oczywiście, podczas wynajmu dużej liczby radiotelefonów, bądź podczas wynajmu radiotelefonów na dłuższy czas, oferujemy państwu bardzo wysokie rabaty.

Czy mogę u Państwa odebrać radiotelefony, które chcę wynająć?
Naturalnie. Nasz magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. Prosimy o umówienie odbioru już w trakcie składania zamówienia, aby drużyna Radio-Wynajem mogła wyposażyć radiotelefony w niezbędne akcesoria.

FAQ radio-wynajem.pl nie odpowiedział na Państwa pytanie?
Żaden problem. Dyspozytorzy radio-wynajem.pl zawsze chętnie Państwu doradzą. Telefon: 00800.11.88.44.00, E-Mail: mail@funkgeraete-vermietung.de .

Poza godzinami otwarcia dostępny jest nasz 24/7 Hotline wsparcia technicznego.

Radio-Wynajem.pl – wynajmujemy profesjonalne Radiotelefony

Radio-Wynajem.pl - nasz FAQ PDF