1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4801 ATEX

Wysokiej jakości, cyfrowy, iskrobezpieczny radiotelefony Motoroli: Mototrbo DP4801 ATEX

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mototrbo DP4801 ATEX firmy Motorola wyznacza standardy w dziedzinie cyfrowych radioodbiorników przeciwwybuchowych i jest w tym obszarze flagowym radiem Motoroli. Duży, czytelny wyświetlacz i pełna klawiatura upraszczają obsługę, nawet w dużych komórkach radiowych, z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi.

W połączeniu z naszymi komórkami radiowymi Mototrbo DR3000, Motorola DP4801 ATEX może naprawdę wykorzystać swoje zalety.

Motorola DP4801 - funkcje:

 • Maksymalne samoistne bezpieczeństwo (ochrona przeciwwybuchowa)

DP4801 ATEX spełnia następujące normy:

Oznaczenie gazu: Klasa II 2G Ex ibIC T4 GbIECEx: Ex ib IIC T4 Gb

Oznaczenie pyłu: Klasa II 2D Ex ib IIICT130 ° C DbIECEx: Ex ib IIIC T130 ° C Db

Oznakowanie kopalni: Klasa I M2 Ex ib I MbIECEx: Ex ib I Mb

 • Solidna technologia

DP4801 jest wytrzymałym radiem i jest chroniony przed wnikaniem wody IP67 IEC-60529 oraz wiatru i  kurzu. Ponadto spełnia standardy wojskowe 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G.

 • Doskonała zrozumiałość mowy
  Motorola promuje model DP4801 ATEX hasłem "Best in Class Audio" - to samo dotyczy modelu Motorola DP4800.Możemy tylko potwierdzić, że: Wśród radiotelefonów w naszym parku wynajmu, seria DP w ogóle, a DP4801 ATEX w szczególności, należy do radiotelefonów o najlepszej zrozumiałości mowy. Umożliwiają to innowacyjny algorytm rozpoznawania mowy i wysoce efektywna redukcja hałasu.

 • Transfer danych
  Wiadomości tekstowe, wiadomości e-mail, ogłoszenia i komunikaty o błędach z oprogramowania sterującego maszyny i wiele innych. Przez Over the Air dane mogą być przesyłane do DP4801 ATEX. Warunkiem też tu jest użycie DP4801 ATEX z DR3000.

 • Bezpośrednie wybieranie partnerów do rozmów
  DP4801 ATEX ma pełną klawiaturę. Jest tu możliwe zarówno bezpośrednie wybieranie partnerów do rozmowy jak i wysyłanie wiadomości tekstowych. Opcjonalnie można zintegrować aplikacje telefoniczne DR3000.

 • Wysoki komfort noszenia
  Dzięki masie 482,5 g - w tym baterii ATEX - DP4801 ATEX jest o około 30 g cięższy niż jego młodszy brat DP4401 ATEX. Niemniej jednak można go wygodnie nosić na pasku. Opcjonalnie oferujemy również kaburę ATEX wykonaną z miękkiej skóry.

 • Duży zasięg
  Podobnie jak wszystkie radiotelefony ATEX, DP4801 ATEX nadaje również na maksymalnej mocy wyjściowej 1 Watt. Niższa moc nadawania w porównaniu do nieiskrobezpiecznych (= przeciwwybuchowych) radiotelefonów (seria DP 2 W, seria GP / CP 4 watów) kompensuje DP4801 ATEX za pomocą bardzo dużej czułości odbioru, dzięki czemu osiąga bardzo dobre wyniki w naszym teście.

 • Bardzo długi czas pracy baterii
  Technologia Motorola Impress w połączeniu z inteligentnym zarządzaniem energią modelu DP4801 ATEX umożliwia żywotność baterii do 17 godzin (w zależności od natężenia ruchu radiowego) - nieznanego wcześniej w obszarze ATEX. Niemniej jednak zalecamy komunikację istotną dla systemu, np. jeśli zagrażają straty silnika, zawsze używać drugiej baterii. Także dostępna u nas tanio.

 • Zintegrowany GPS
  Zintegrowany GPS umożliwia wiele innych aplikacji - takich jak integracja inteligentnego rozmieszczenia personelu, np. personel obsługi jest poinformowany w przypadku usterki znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu. Wymagany jest dodatkowy sprzęt (DR3000) i odpowiednia aplikacja dla DP4801. Jesteśmy certyfikowanym programistą aplikacji Motorola i wspieramy kompetentnie i niezawodnie.

 • Duży kolorowy wyświetlacz

Duży kolorowy wyświetlacz z funkcją dzień / noc zapewnia przejrzystą i przyjazną dla oka obsługę DP4801 ATEX.

Motorola DP4801 - Przykłady zastosowań

Wśród naszych partnerów, którzy wynajmują model Motorola DP4801 ATEX, znajdują się:

 • Automotive Manufacturing Area: Paint
  Wynajmujemy Motorola DP4801 ATEX głównie w branży motoryzacyjnej, głównie do zastosowań lakierniczych. Lepsza ochrona przeciwwybuchowa i produkcja, w której całkowicie pominięto silikon, poleca radio dla tego obszaru.

 • Rafinerie i zakłady chemiczne
  Zakłady chemiczne i rafinerie również często wynajmują DP4801 ATEX. Nasi partnerzy w tej dziedzinie doceniają maksymalną wydajność na zewnątrz, doskonałą ochronę przeciwwybuchową i solidną konstrukcję radia.

 • Platformy wiertnicze i produkcja ropy
  DP4801 ATEX wykazuje pełną wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Tak więc temperatura pracy wynosi od -20 ° do + 55 ° C. Odporny na rozpryski wody, wiatru i pyłu, DP4801 ATEX jest również stosowany w produkcji oleju, a zwłaszcza na platformach wiertniczych.

Motorola DP4801 stanowi uzupełnienie naszych radiotelefonów ATEX - w tym radiotelefon Motorola DP4401 ATEX z hybrydowym układem ATEX i sprawdzony układ GP340 firmy Motorola GP340 (analogowy) - najwyższej jakości radiotelefon. Oczywiście dostarczamy go wyłącznie z oryginalnymi akcesoriami Motoroli. Należą do nich bateria Motorola DP4801 ATEX ze zintegrowaną technologią Impress, a także liczne zestawy słuchawkowe Motorola DP4801 ATEX i mikrofony głośnikowe, dzięki którym obsługa urządzenia DP4801 ATEX jest jeszcze łatwiejsza.

Z przyjemnością doradzimy w zakresie ATEX, ochrony przeciwwybuchowej i sprzętu radiowego- bezpłatnie i bez zobowiązań.

Wypożycz DP4801 ATEX

Chcesz wynająć Motorola DP4801 ATEX. Czekamy na zapytanie, na które nasz zespół ATEX chętnie odpowie przez telefon  +493029381970, mailem kontakt@radio-wynajem.pl. Nasza oferta jest realizowana szybko, bez zobowiązań i w bezkonkurencyjnie korzystnej ceny. Obejmuje to wyłączne częstotliwości użytkowania, wymianę OverNight i bezpłatną całodobową infolinię.

Kup DP4801 ATEX

Radiotelefony Motorola DP4801 ATEX wymagają wysokiego poziomu technicznego know-how i dlatego są zalecane tylko w większych ilościach, jeśli skonfigurowana jest równoległa siła robocza do konserwacji, programowania i zarządzania ogniwami. Oczywiście można również kupić Motorola DP4801 ATEX z nami jako pojedynczy produkt i / lub zlecić na zewnątrz obsługę naszym specjalistom ATEX.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP4801 ATEX PDF