1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4801 ATEX

Wysokiej jakości, cyfrowy, iskrobezpieczny radiotelefony Motoroli: Mototrbo DP4801 ATEX

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radiotelefon Motoroli Mototrbo DP4801 ATEX wyznacza nowe standardy wśród urządzeń iskrobezpiecznych, będąc jednocześnie modelem flagowym Motoroli na tym obszarze. Duży, czytelny wyświetlacz oraz pełna klawiatura ułatwiają obsługę urządzenia również w rozległych komórkach radiowych, z dużą liczbą uczestników.

Funkcjonalność modelu DP4801 ATEX wzrasta jeszcze bardziej po połączeniu z przekaźnikiem Mototrbo DR3000.

Motorola DP4801 ATEX - właściwości:

 • Maksymalne bezpieczeństwo (iskrobezpieczeństwo)
  DP4801 ATEX wypełnia następujące standardy:
  gazy: klasa II 2G Ex ibIIC T4 GbIECEx: Ex ib IIC T4 Gb
  pył i kurz: klasa II 2D Ex ib IIICT130 °C DbIECEx: Ex ib IIIC T130°C Db
  materiały wybuchowe: klasa I M2 Ex ib I MbIECEx: Ex ib I Mb
 • Wytrzymałe urządzenie
  DP4801 ATEX jest bardzo wytrzymałym urządzeniem, posiadającym certyfikaty IP67 przeciwko wodzie, wiatrowi oraz pyłom. Dodatkowo spełnia standardy wojskowe 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G
 • Doskonała jakość dzwięku
  Motorola reklamuje model DP4801 ATEX jako „Best in Class Audio”. Ten fakt możemy tylko i wyłącznie potwierdzić – seria DP w ogóle oraz model DP4810 ATEX w szczególe odznaczają się najlepszą jakością dzwięku. Umożliwia to innowacyjny algorytm rozpoznawania mowy oraz redukcji zakłóceń i szumów tła.
 • Obsługa danych
  Od wiadomości tekstowych zaczynając na mailach i zleceniach tekstowych kończąc - w połączeniu z przekaźnikiem DR3000 możliwa staje się kompleksowa obsługa danych.
 • Połączenia indywidualne
  DP4801 ATEX posiada pełnowymiarową klawiaturę. Dzięki temu na urządzeniu można zapisać kontakty (książka telefoniczna) oraz bezpośrednio wybierać uczestników komórki radiowej do połączeń indywidualnych.
 • Komfort noszenia
  DP4801 ATEX jest niewiele cięższy od swojego mniejszego brata – DP4401 ATEX. Przy wadze wynoszącej 482,5g nadal można nosić go wygodnie przypiętego do paska. Opcjonalnie oferujemy skórzane futerały.
 • Duży zasięg
  Tak jak wszystkie radiotelefony z certyfikatem iskrobezpieczeństwa, model DP4801 ATEX nadaje sygnał z mocą 1 wat. Mniejsza moc wyjściowa (seria DP 2 wat, GP/CP 4 wat) zostaje wyrównana dzięki niezwykle wydajnym czujnikom odbierającym sygnał. Dzięki temu DP4801 ATEX osiąga znakomity zasięg.
 • Wydajny akumulator
  Dziąki technologii Impress oraz inteligentnemu zarządzaniu energią DP4801 ATEX osiąga niezrównaną do tej pory żywotność akumulatora – aż do 17 godzin (w oparciu o cykl pracy 05/05/90). Do sytuacji krytycznych zawsze polecamy wynająć dodatkowy akumulator.
 • Zintegrowany GPS
  Zintegrowany moduł GPS, w połączeniu z przekaźnikiem DR3000 oraz odpowiednim oprogramowaniem, umożliwia obsługę licznych dodatkowach funkcji, jak np. integrację z inteligentnym systemem zarządzania personelem technicznym, który w przypadku awarii wysyła automatycznie sygnał do najbliżej znajdujących się techników. Jako certyfikowany Motorola Application Developer z chęcią pomożemy w programowaniu.
 • Duży, kolorowy wyświetlacz
  Kolorowy wyświetlacz z dziennym i nocnym trybem pracy zapewni doskonałą widoczność w pełnym słońcu oraz niespotykaną czytelność w ciemności.

Motorola DP4801 ATEX – przykłady zastosowania:

 • Produkcja samochodów – lakiernia
  Motorolę DP4801 ATEX wynajmują u nas najczęściej firmy z przemysłu samochodowego, głównie do lakierni. Dzięki iskrobezpieczeństwu oraz wykonaniu, w którym całkowicie zrezygnowano z sylikonu, model DP4801 ATEX znakomicie nadaje się w tym obszarze przemysłu.

 • Rafinerie i zakłady chemiczne
  Równie często Motorola DP4801 ATEX zostaje wynajęta do rafinerii oraz zakładów chemicznych. Nasi partnerzy z tego obszaru najbardziej cenią sobie wytrzymałe wykonanie, bezpieczeństwo oraz design.
 • Przemysł wydobywczy i platformy wiertnicze
  Motorola DP4801 ATEX pracuje na najwyższych obrotach również przy najcięższych warunkach. Dzięki odpornosci na pyl, wiatr i wodę oraz temperaturze roboczej w zakresie od -20 °C do +55 °C, DP4801 ATEX znajduje zastosowanie w przemyśłe wydobywczym i w szczególności na platformach wiertniczych.

Motorola DP4801 ATEX uzupełnia serię bezpiecznych radiotelefonów - do której należą hybrydowy DP4401 ATEX oraz analogowy GP340 ATEX – o model najwyższej klasy pod względem jakościowym oraz technicznym. Naturalnie dostarczamy DP4801 ATEX wyłącznie z markowymi akcesoriami od Motoroli.

Z przjemnością doradzimy Państwu przy pytaniach dotyczacych ATEX, bezpieczeństwa oraz radiotelefonów. Osobą kontaktową w zakresie urządzeń certyfikowanych ATEX jest Daniel Knapp, telefon 030/2938197-0, E-Mail: dk@funkgeraete-vermietung.de


Motorola DP4801 ATEX PDF