1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP- Beyerdynamic Unite

Inteligentny kieszonkowy odbiornik RP systemu TourGuide Beyerdynamic UNITE DECT

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mały kieszonkowy odbiornik RP do naszego nowoczesnego cyfrowego systemu Tour Guide UNITE firmy Beyerdynamic posiada doskonałą jakość głosu i najwyższe bezpieczeństwo przed podsłuchem. Odbiornik kieszonkowy ma długą żywotność i można go przymocować za pomocą zaczepu na pasek lub nosić na szyi za pomocą odpinanego sznurka. Można również podłączyć pętlę indukcyjną, dzięki czemu odbiornik RP nadaje się również dla osób niedosłyszących.

Cechy odbiornika kieszonkowego RP dla systemu Beyerdynamic UNITE:

Odbiornik RP- doskonała zrozumiałość mowy i jakość dźwięku

Zdolność rozumienia mowy i jakość dźwięku są doskonale odtwarzane przez odbiornik kieszonkowy dla TourGuide Unite. Nie ma znaczenia, czy wycieczka odbywa się w hałaśliwych halach wystawowych, fabrykach czy na zewnątrz z dużym ruchem ulicznym.

Technologia DECT i wysoka prywatność

Oczywiście, technologia DECT systemu Tour Guide jest również wykorzystywana w odbiorniku Unite RP i oferuje oprócz najlepszej jakości głosu, bardzo wysoki zasięg nawet do 300 m i bezpiecznej komunikacji z uczestnikami grupy. Nowoczesne urządzenie podlega szyfrowaniu AES-256, co oznacza najwyższe możliwe zabezpieczenie przed podsłuchem.

Długi czas pracy dzięki baterii litowo-jonowej

Odbiornik kieszeniowy UNITE RP ma bardzo długi czas pracy - aż do 40 godzin dzięki zintegrowanej baterii litowo-jonowej. Kompaktowe urządzenie ładowane jest za pomocą styków ładujących w walizce transportowej i ładującej systemu nawigacji pasażera lub za pośrednictwem istniejącego połączenia USB (typ C). Stan baterii jest wyświetlany na wyświetlaczu OLED. Na życzenie możemy dostarczyć baterie zapasowe do odbiornika kieszonkowego. Baterie litowo-jonowe są łatwe w utrzymaniu.

Zwarta konstrukcja i łatwa obsługa RP

Kieszonkowy odbiornik Beyerdynamic RP w kompaktowej obudowie waży zaledwie 105 g z baterią i jest bardzo wygodny do noszenia na szyi, na pasku lub w torbie. Ma wymiary 58 x 102. 15,5 mm (szer. X wys. X gł.). Biały wyświetlacz OLED ma wysoki poziom kontrastu, a przyciski są bardzo łatwe w użyciu.

Dane techniczne odbiornika kieszonkowego Unite RP

 • Moc transmisji DECT do 250 mW

 • Zasięg DECT do 300 m (kontakt wzrokowy)

 • Zakres częstotliwości DECT RF 1880 - 1900 MHz

 • Szyfrowanie AES-256 dla prywatności

 • 105 g masy (z baterią)

 • Łącze dla słuchawek

 • Łącze dla pętlę indukcyjnej

 • Połączenie USB 2.0

 • Wymiary 58 x 102 x 15,5 mm

 • Monitorowanie baterii

 • Bateria litowo-jonowa

 • Tryb pracy: Broadcast i full duplex (na wszystkich trasach)

Zapraszamy do przetestowania odbiornika kieszonkowego RP (i oczywiście nadajnika ręcznego TP bądź nadajnika TH UNITE ) przed wypożyczeniem systemu Tour Guide Beyerdynamic Unite DECT. Pozwala to osobiście przekonać się o doskonałej jakości głosu i łatwości użytkowania. Nowoczesny i niezawodny system komunikacji jest idealny dla hałaśliwych środowisk z większymi grupami odwiedzających, gdzie stabilna i łatwa do zrozumienia transmisja jest zwykle bardzo trudna.

Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 lub możesz również poprzez e-mail: kontakt@radio-wynajem.pl . Nawiasem mówiąc, możesz również zapytać o niewiążącą ofertę, korzystając z naszego zintegrowanego konfiguratora online i klikając przycisk "Stwórz ofertę wynajmu". Jeśli jednak nigdy wcześniej nie pracowaliście z radiami i systemami TourGuide, zalecamy profesjonalne doradztwo od naszego doświadczonego zespołu ekspertów.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP- Beyerdynamic Unite PDF