1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radiotelefony dla agencji i systemów ochrony

"Mniejszy, lżejszy, dyskretniejszy - ale głośny i solidny jak to tylko możliwe" tak możnaby streścić i podsumować wymagania dotyczące naszych radiotelefonów Motorola, które stawiają nam agencje ochrony, ochrony na lotniskach i detektywi.

Agencje ochrony należą obok przedsiębiorstw zajmujących się produkcjami filmowymi i przedsiębiorstw przemysłowych do naszych największych klientów. Jako partnerzy biznesowi wielu agencji ochrony wiemy dokładnie, które radiotelefony najlepiej nadają się na bramkę, które do ochrony osób, a które do celów dyskretnych np. do komunikacji w drużynie. Chętnie Państwu w tym zakresie doradzimy. Dzięki dużemu magazynowi Radio-Wynajem.pl możemy szybko zareagować na Państwa potrzeby (np. słuchawki Bluetooth, transmisja danych etc.).

Niektóre przykłady użycia naszych radiotelefonów w branży bezpieczeństwa:

Radiotelefony dla ochrony przedstawień i ochrony na bramkach

Berlin jest miastem bogatym w kluby, a scena klubowa (jak np. legendarny klub Tresor) wynajmuje u nas radiotelefony i słuchawki - chętnie polecamy Motorolę CP040.

Motorola CP040 - klasyczny radiotelefon dla ochrony, ochrony na bramce i ochrony przedstawień.
Motorola CP040 zalicza się do najczęściej używanych radiotelefonów w branży bezpieczeństwa. Maksymalnie solidne wykonanie, które może ewentualnie zostać przebite jedynie przez Motorolę GP300, oraz przeznaczenie do sił militarnych powodują, że to urządzenie najlepiej nadaje się do powyżej wymienionych celów. 

Dostarczmy Państwu Motorolę CP040 razem z akumulatorem litowo-jonowym o mocy 2300 mAH- bez problemu można na nim pracować całą noc.

Oprócz stosowanych w ochronie słuchawek dokanałowych oferujemy Państwu razem z Motorolą CP040 zestaw na szyję. Mikrofon zakładany na szyję odbiera nadawany przez nas sygnał przy gardle, dzięki czemu jest idealny do pomieszczeń o dużym natężeniu dźwięku (np. wnętrze klubu muzycznego). W ekstremalnych przypadkach, gdy na bramce dochodzi do konfliktu między ochroniarzem a nieproszonym gościem, komunikacja może w najgorszym wypadku zostać zatrzymana. Z zestawem na szyję nie ma możliwości, że komunikacja między ochroną zostanie bezpowrotnie zerwana i dlatego ten typ urządzenia jest tak popularny wśród ochrony na bramce w wielu klubach.

 • 4 kanały
 • Solidne wykonanie
 • Duża ilość dostępnych akcesoriów (zestaw na szyję, zestaw głośnomówiący etc.)
 • Bardzo dobra jakość sygnału
 • Zdumiewający stosunek ceny do jakości


Motorola DP3400 - najsilniejszy analogowo-cyfrowy radiotelefon przeznaczony dla ochrony objektów i zarządzaniem większymi budynkami

Jeśli zależy Państwu na świetnej jakości sygnału i - jak w przypadku ochrony obiektów bywa - występuje duża ilość rozmówców (np. zarządzanie budynkiem, ochrona budynku, parking) to nasza Motorola DP3400 jest właściwym wyborem. Dzięki temu urządzeniu mogą Państwo przesyłać cyfrowy sygnał na aż 32 kanałach, radiotelefon ponadto jest odporny na wodę i posiada akumulator o bardzo długim czasie pracy. Bardzo daleki zasięg i co za tym idzie bardzo dobre pokrycie terenu można w każdej chwili zwiększyć nie tracąc równocześnie na jakości sygnału.

To, że to urządzenie zostało stworzone do ciężkiej pracy w terenie można poznać po jego solidnej obudowie odpowiadającej specyfikacji IP57, która umożliwia Motoroli DP3400 zanurzenie w wodzie (na max. 1m głębokości przez 30 minut). Motorola DP3400 to radiotelefon hybryda, który potrafi wysyłać sygnał cyfrowy i sygnał analogowy. Dzięki części analogowej może zostać włączony w istniejące już sieci analogowe (np. razem z Motorolą CP040).

Właściwości Motoroli DP3400 przeznaczonej do systemów ochrony:

 • cyfrowe, prezycyjne wysyłanie sygnału
 • ekstremalnie długa żywotność akumulatora (np. 19h pracy przy użyciu akumulatora litowo-jonowego IMPRES przy włączonej pracy 5/5/90 w trybie oszczędzania baterii)
 • 32 kanały
 • daleki zasięg, możliwość zwiększenia zasięgu cyfrowego sygnału dzięki Motorola Repeater
 • Moduł GPS do sprawdzenia lokalizacji radiotelefonu lub radiotelefonów współpracowników (Motorola DP3401)


Motorola SL4000 - maksymalna dyskrecja
Motorola SL4000 to najmniejszy, najlżejszy i najbardziej dyskretny wśród radiotelefonów, które wynajmujemy. Z wymiarami 121 x 55 x 17.4mm i wagą 153g (z akumulatorem litowo-jonowym 1400mAH) bardziej przypomina nowoczesnego smartphone'a niż radiotelefon. Oprócz cyfrowej jakości sygnału (inteligentny system audio), Motorola SL4000 oferuje maksymalnie 1000 kanałów, wysyłanie SMSów, moduł GPS i najwyższy komfort pracy wśród dostępnych w naszym magazynie radiotelefonów.
Analogową alternatywą dla Motroli SL4000 byłaby Motorola GP344, która jeśli patrząc na cenę jest bardziej opłacalna, nie posiada jednak wszystkich cech Motoroli SL4000:

 • Ultralekki i mały radiotelefon
 • Słuchawki Bluetooth umożliwiają większą swobodę ruchu
 • Dobry zasięg
 • Specjalnie stworzony do pracy w systemach ochrony

Motorola uważa systemy ochrony i ochronę na lotniskach jako branże docelowe, jeśli chodzi o produkcję radiotelefonów do celów bezpieczeństwa.

 • 1000 kanałów
 • Moduł GPS (Motorola SL4010)
 • Radiotelefon stworzony do dyskretnej komunikacji


Podsumowując, do celów bezpieczeństwa możemy polecić Państwu poniższe radiotelefony, które mogą Państwo korzystnie wynająć w Radio-Wynajem.pl:
- Motorola SL4000 (Cyfrowy Radiotelefon)
- Motorola CP040 (Analogowy Radiotelefon)
- Motorola DP3400 (Radiotelefon hybryda, analogowo-cyfrowy)
- Motorola GP344 (jako analogowa, tańsza alternatywa dla Motoroli SL4000)

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.

Radiotelefony dla agencji i systemów ochrony PDF