1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM4400

Motorola DM4400 - 99 kanałów, radiotelefon stacjonarny ze zdumiewającą jakością sygnału

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mobilne radio Motorola DM4400 z serii MOTOTRBO(jak rownież Motorola DM3600 lub Motorola DM3400) to pierwszorzędne rozwiązanie dla firm, które zapewnia doskonałą komunikację głosową i transmisję danych. Radiotelefon klasy IP54 umożliwia łatwe przełączanie kanałów analogowych i cyfrowych przez podwójny skaner i przekonuje dzięki aplikacjom danych zwiększającym funkcje telefonu.

Przyjazna dla użytkownika obsługa

Radiotelefon Motorola DM4400 z wyświetlaczem numerycznym na desce rozdzielczej obsługuje zarówno analogowy, jak i cyfrowy tryb pracy. Ogłoszenia językowe można dostosować. Jeden z czterech programowalnych przycisków dla często używanych funkcji przeznaczony jest do połączeń alarmowych, a duża regulacja głośności jest łatwa w użyciu. Dzięki temu praktycznemu radiu samochodowemu da się bardzo łatwo wysyłać wiadomości tekstowe.

Inteligentna funkcja audio- Motorola DM4400

Głośność radia DM4400 jest automatycznie dostosowywana do poziomu hałasu otoczenia. Głośnik skierowany jest do przodu, a mikrofon jest zwarty i ergonomiczny. Zrozumienie mowy w tym radiu samochodowym jest doskonałe, podobnie jak zwiększony zasięg. Dzięki modelowi DM4401 możliwe jest połączenie urządzenia z Bluetooth.

Zwiększająca wydajność pracy

Motorola DM4400 spełnia również niestandardowe życzenia. Należą do nich np przydatna funkcja "dead man" dla pracowników działających pojedynczo, regulowane komunikaty głosowe, SMS i oczywiście przerwanie transmisji, tak że krytyczne wiadomości mogą być przesyłane natychmiastowo a inne połączenia radiowe będą wtedy przerywane. Wydajność można dodatkowo zwiększyć dzięki zaprogramowanym aplikacjom.

Idealne zastosowania Motoroli DM4400

Radio samochodowe DM4400 jest idealne dla ciągłej, a przede wszystkim niezawodnej komunikacji pracowników mobilnych. Model ten jest idealny dla firm z branży transportowo-logistycznej, zbiórki śmieci, usług kurierskich i gastronomii. Ale radia Motorola są również z powodzeniem stosowane w transporcie publicznym, usługach bezpieczeństwa i opiece zdrowotnej. Przepływy pracy w ruchu są optymalizowane dzięki lepszej mobilności danych i komunikacji głosowej walkie-talkie MOTOTRBO.

Cechy DM4400 to:

  • Inteligentne audio

  • Zintegrowana komunikacja głosowa i transmisja danych

  • Połączenie alarmowe

  • Programowalne przyciski

  • Selektywna blokada radiowa

  • Talkaround

  • Kanał pamięci

  • Programowalne wyższe bezpieczeństwo

  • Przerwanie transmisji

  • SMS

Chcesz wynająć Motorolę DM4400, nasze zestawy słuchawkowe lub inne radiotelefony Motoroli?:

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DM4400 PDF