1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

15 metrowy maszt antenowy (Spiderbeam)

Dla wszystkich, którzy pragną większego zasięgu: nasz radiowy maszt antenowy

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Wyższa wysokość znaczy w środowisku radiowotelefonicznym znaczne zwiększenie zasięgu - dlatego też Radio-Wynajem.pl oferuje maszty antenowe producenta Spiderbeam.

Firma Spiderbeam to profesjonalny dostawca, który od roku 2000 zajmuje się produkcją lekkich masztów antenowych do użytku amatorskiego i profesjonalnego. Dzięki bliskiemu położeniu ich biura do naszego często wymieniamy się wiedzą i niezmiernie cieszymy się, że wreszcie znaleźliśmy kompetentnego dostawcę masztów antenowych.

Piętnastometrowy maszt jest naszym najmniejszym masztem, jego wysokość może zostać zmodyfikowana poprzez wyciągnięcie odpowiednich elementów, możliwe wysokości masztu to (dane w metrach): 2, 5, 7, 11, 12.

Przy użyciu anteny +3 dB zysku kierunkowego 15m maszt powinien zostać skrócony do wysokości 12m, by zapewnić stabilne i bezpieczne położenie elementów znajdujących się najwyżej. Przy użyciu anten wykonanych z drutu i używanych w środowisku amatorskim nie ma potrzeby skracania masztu i możemy go używać w pełnej wysokości 15m.

Sam maszt wykonany jest z nierefleksyjnego włókna szklanego i dlatego idealnie nadaje się do użycia razem z antenami pionowymi.

By zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i stabilności masztu, powinniśmy 'zakotwiczyć' go w ziemi. W tym celu najlepiej użyć ciężkiej podstawy, jak np. nasza stopka do masztów antenowych. Ponadto do masztu musi zostać przymocowana lina: w zależności od jego wysokości na jednym lub dwóch poziomach w co najmniej trzech miejscach na każdym poziomie. Oczywiście potrzebną do tego wzmocnioną kevlarem linę, gwoździe i nasadki dostarczymy razem z samym masztem.

W cenie wynajmu zawarty jest również ocieplany futerał oraz zacisk do elementów teleskopowych, który zapobiega przesuwaniu się elementów, co jest częstym przypadkiem w niskiej temperaturze.

Właściwości 15m masztu antenowego od Spiderbeam:

 • Wymiary do transportu:
 • Maksymalna wysokość używając anten z drutu: 15 m
 • Maksymalna wysokość używająć anten pionowych: 12m
 • Waga:
 • Mocowanie linki na 1 lub 2 poziomach
 • Pełen zestaw zawiera 6 lin wzmocnionych kevlarem, 6 gwoździ, 1 zacisk na jeden element teleskopowy
 • Instrukcja montażu

Akcesoria idealnie pasujące do 15m masztu antenowego od Spiderbeam:

 • anteny +3 dB zysku kierunkowego
 • Repeater Mototrbo DR3000 (od Motoroli)
  Mocny sygnał o mocy od 1 do 25 W zapewnia bardzo duży zasięg, który przy użyciu masztu antenowego może zostać dodatkowo zwiększony.
 • Cyfrowe radiotelefony od Motoroli
  np. Mototrbo SL4000, DP3400, DP4600 lub DM3601

Z wyżej wymienionym sprzętem i akcesoriami udało nam się już zbudować komórki radiowe o promieniu zasięgu >10km i pokryć sygnałem olbrzymie powierzchnie. Udało nam się to dzięku użyciu funkcji Linked Capacity Plus przekaźnika DR3000. Wysokość masztu odgrywa znaczącą rolę szczególnie w mocno zabudowanym lub zalesionym terenie i znacząco zwiększa zasięg.

Oferujemy Państwu 15m maszt antenowy Spiderbeam do komunikacji radiowotelefonicznej w trybie Dry Hire - niezależnie od tego czy chcą Państwo u nas wynająć radiotelefony (z czego oczywiście bardzo byśmy się cieszyli). Chętnie pomożemy Państwu w wyborze idealnego masztu antenowego, odpowiedniego umiejscowienia oraz pasujących anten specjalnie do Państwa projektu. Drużyna wsparcia technicznego Radio-Wynajem.pl jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00: kontakt przez E-mail - mail@funkgeraete-vermietung.de.

Jeśli chcą Państwo wynająć 15m maszt antenowy Spiderbeam w trybie Dry Hire i bez konsultacji, możecie Państwo użyć naszego konfiguratora online. Wystarczy jedynie podać potrzebną ilość masztów antenowych w polu poniżej:


15 metrowy maszt antenowy (Spiderbeam) PDF