1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM3600

Model DM3600 - cyfrowy radiotelefon stacjonarny z serii Mototrbo od Motoroli

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radiotelefon DM3600 z serii MOTOTRBO jest idealny do konwertowania na radio cyfrowe, ponieważ urządzenia działają i analogowo i cyfrowo(jak również DM3400 lub DM4400). Jest dostępny dla radia VHF i UHF. Kompaktowy 160-kanałowy model DM3600 oferuje wszechstronne opcje audio, a także przyjazny dla użytkownika interfejs z programowalnymi przyciskami dla szybkiego dostępu.

Profesjonalne rozwiązania komunikacyjne
Radiotelefon Motorola DM3600, podobnie jak inne modele z serii MOTOTRBO, oferuje profesjonalne rozwiązanie komunikacyjne do praktycznie każdej aplikacji. Użytkownicy mogą nawiązywać połączenia indywidualne i grupowe, aby pracownicy ochrony mogli np. dyskretnie omawiaj incydent ze swoim przełożonym, nie powiadamiając innych pracowników. Wstępnie zapisane wiadomości można poprosić o połączenie prywatne.

Pierwszorzędna transmisja audio i przyjazny interfejs użytkownika
Radiotelefony MOTOTRBO, takie jak DM3600, zapewniają wysokiej jakości transmisję audio, która eliminuje hałas i przestoje w tle. Wszechstronne opcje audio obsługują funkcje IMPRES i USB. Potężny głośnik jest ustawiony z przodu, a 5 programowalnych przycisków zapewnia powszechnie używane funkcje. Interfejs oparty na menu jest elastyczny i oczywiście bardzo przyjazny dla użytkownika. Wytrzymała obudowa jest zgodna ze specyfikacją IP57 i jest wodoodporna.

Idealne aplikacje
Radiotelefon DM3600 firmy Motorola jest wszechstronny i można go dostosowywać za pomocą odpowiednich akcesoriów. Jest idealny do użytku w obiektach rekreacyjnych, centrach handlowych, a także w gastronomii i hotelarstwie. DM3600 nadaje się jednak również do sektora bezpieczeństwa i sektorów przemysłowych, ponieważ ułatwia migrację analogową do cyfrowego radia i oferuje niezawodny system komunikacji. Ze względu na wysoką wydajność baterii, radia te mogą być używane w całym, na przykład, w 11 godzinnym dniu handlowym, bez konieczności pobierania opłat między nimi. DM3600 można zaprogramować tak, aby spełniał potrzeby użytkowników.

Cechy DM3600 to:

  • 160 kanałów

  • Wysoka jakość transmisji audio

  • Bezpieczne przesyłanie wiadomości

  • Jasny wyświetlacz

  • Wielobarwne diody LED

  • Wysoka moc baterii

  • Możliwe dyskusje indywidualne i grupowe

Wynajmij DM3600 łatwo i tanio na Radio-wynajem.pl

Czekamy na wiadomośći chętnie doradzimy, jeśli masz dalsze pytania dotyczące Motorola DM3600 lub naszych innych radiotelefonów Motorola. Na Radio-wynajem.pl można wypożyczyć radio cyfrowe i oczywiście DM3600 w bezkonkurencyjnych cenach, w tym dni darmowej dostawy i nasze wsparcie 24/7. Czekamy na zapytanie o wynajem telefonicznie pod numerem +4930 29381970, lub przez e-mail kontakt@radio-wynajem.pl.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DM3600 PDF