1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Beyerdynamic TG H55c

Obie ręce wolne podczas prezentacji i oprowadzania - zestaw słuchawkowy TG H55c do naszego zestawu TourGuide

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Beyerdynamic TG H55c to ultralekki zestaw słuchawkowy do naszych systemów TourGuide, który w połączeniu z odpowiednio dopasowanym nadajnikiem (np. z nadajnikiem kieszonkowym Synexis TP8) umożliwia prezentację bez konieczności zajmowania rąk.

Zestaw słuchawkowy Beyerdynamic TG H55c jest ceniony za schludny wygląd, co jest szczególnie przydatne podczas oprowadzania po przedsiębiorstwie oraz podczas prezentacji multimedialnych – podczas transmitowania przez internet lub w wypadku prezentowania z użyciem projektora wolne ręce świetnie się prezentują.

Jeżeli planowane jest dopuszczanie do głosu kilku osób, poleca się skorzystanie z wielokanałowego systemu TourGuide. Do prostego oprowadzania (np. w turystyce, w biznesie) wystarczy skorzystać z turystycznego systemu TourGuide, gdzie Synexis TH8 wystarcza w zupełności, gdyż można go przekazywać między sobą.

Do konferencji polecamy użycie stacjonarnych nadajników, n.p. Synexis TS8. Pozwala on na tłumaczenie symultaniczne. Chętnie wypożyczymy Państwu potrzebny sprzęt.

Nasi klienci używają zestawu słuchawkowego TG-H55C głównie do:

 • prezentacji multimedialnych (system TourGuide)

 • oprowadzania po przedsiębiorstwie, podczas którego prezentowane są maszyny, czy też proces produkcyjny (system TourGuide)

 • komunikacji podczas konferencji

Cechy i dane techniczne TG-H55C

 • Ultralekki i komfortowy
  TG-H55C jest ledwo wyczuwalny, a zauszniki zapobiegają zsuwaniu się słuchawek podczas prezentacji.
  Waga: 16g

 • Wyraźne brzmienie i mikrofon typu gęsia szyja
  Zaokrąglone zakończenie mikrofonu zapobiega transmitowaniu niechcianych dźwięków, a głos brzmi wyraźnie i naturalnie. Przy pomocy uchwytu typu gęsia szyja, do którego zamontowana jest końcówka mikrofonu, można łatwo umiejscowić mikrofon w bezpośredniej bliskości ust. Ma to ogromne znaczenie w przypadku oprowadzania w głośnym otoczeniu np. w hali produkcyjnej.

 • Wytrzymały
  Po TG H55C można z łatwością zauważyć doświadczenie firmy Beyerdynamic zdobyte podczas wytwarzania mikrofonów przeznaczonych dla branży rockendrollowej. Mikrofon jest odporny na wodę i pot, przez co nadaje się również do użytku zewnętrznego podczas złej pogody.

TG-H55C oferujemy w połączeniu z jednym z naszych systemów TourGuide, lecz istnieje również możliwość zamówienia samego mikrofonu. Wystarczy złożyć zapytanie, a prędko otrzymają Państwo naszą ofertę. Zapytania można składać przez E-Mail (kontakt@radio-wynajem.pl), telefonicznie 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 oraz przy pomocy naszego praktycznego narzędzia do składania zapytań online – wystarczy podać liczbę potrzebnych TG-H55C. Warto zaznaczyć, że nasza oferta nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Czekamy na Państwa zapytania i chętnie poradzimy jak odpowiednio dobrać sprzęt radiowy, a w szczególności radiotelefony, mikrofony radiowe i  cyfrowe systemy TourGuide.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Beyerdynamic TG H55c PDF