1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM3601

Mały radiotelefon stacjonarny o dużej mocy (z systemem GPS) - Motorola DM3601 z serii Mototrbo

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radiotelefon Mototrbo DM3601 jest cyfrowym urządzeniem stacjonarnym dostępnym od ręki, tak jak wszystkie nasze radiotelefony firmy Motorola. DM 3601 należy do serii MOTOTRBO firmy Motorola, znanej z lepszej komunikacji głosowej i transmisji danych. Liczbowy wyświetlacz LED sprawia, że połączenia, a także funkcje monitorowania i skanowania są znacznie wyraźniejsze- także ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użytkownika.

Kompletne rozwiązanie dla lepszej transferu danych i komunikacji głosowej

Gotowe do użycia wiadomości tekstowe i wiadomości wychodzące można obsługiwać jeszcze szybciej i łatwiej dzięki programowalnym klawiszom. Swobodnie konfigurowalne wiadomości SMS są także obsługiwane przez Motorola DM3601. Podwójny skaner zapewnia łatwe przełączanie między kanałami analogowymi i cyfrowymi. Dzięki jednoczesnej transmisji danych i głosu możliwa jest ulepszona obsługa.

Optymalna ochrona i żywotność

Wszystkie urządzenia z serii MOTOTRBO spełniają rygorystyczne amerykańskie normy wojskowe, a także procedury testowe Motoroli dotyczące nośności i niezawodności. DM3601 jest odporny na przenikanie wody (IP57) oraz kurz i brud (810E). To radio jest łatwe w obsłudze nawet w rękawicach ze względu na praktyczne rozmieszczenie przycisków. Pod względem czasu pracy jest to nawet o 40% dłuższe w porównaniu z radiotelefonami analogowymi(-> CP040, GP300).

Idealne aplikacje

Zasadniczo radio DM3601 firmy Motorola jest wszechstronnym urządzeniem, które nie zawiedzie użytkowników nawet w wilgotnych lub brudnych aplikacjach. Zaspokaja potrzeby organizacji i firm, które potrzebują dopasowanego, kompletnego rozwiązania do transferu danych i komunikacji głosowej. Ulepszona wydajność DM3601 jest przeznaczona do profesjonalnego użytku w różnych aplikacjach, ponieważ może być dostosowana do indywidualnych potrzeb przez akcesoria, usługi i przemienniki, indywidualnie dla każdego użytkownika i dla każdego celu.

Cechy DM3601 to:

  • 160 kanałów

  • Zintegrowany moduł GPS

  • Wszechstronne opcje audio i potężne głośniki

  • Programowalne przyciski dla często używanych funkcji

  • Jasny wyświetlacz

  • Elastyczny i przyjazny dla użytkownika interfejs

  • Przycisk "push-to-talk" z bezpiecznym uchwytem

  • Rozszerzone opcje połączeń (połączenie alarmowe, połączenie systemowe, zdalne sterowanie)

  • Dual-mode


Wynajmij DM3601 prosto i tanio na Radio-wynajem.pl

Wypożycz na Radio-wynajem.pl radio cyfrowe i oczywiście DM3601 w bezkonkurencyjnym cenach, w tym dni darmowej dostawy i nasze wsparcie 24/7. Czekamy na zapytanie o wynajem telefonicznie pod numerem : 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 lub poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DM3601 PDF