1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4600

Model DP4600 z serii Mototrbo od Motoroli

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mototrbo DP4600 jest nowoczesnym cyfrowym radioteefonem i oznaczony tak jak jego mały brat (niewyposażony w wyświetlacz) DP4400 i pasujący do niego przekaźnik -> Motorola DR3000 marką "Mototrbo" - która oznacza Motorola Turbo i pod która Motorola wydaje aktualnie wszystkie swoje cyfrowe radiotelefony.

Oprócz przejrzystego i oszczędzającego energię wyświetlacza Motorola DP4600 wyposażona została również w system Bluetooth, który idealnie zgrywa się z naszymi słuchawkami bluetooth Motoroli. Dodatkowo Motorola DP4600 reklamowana jest jako posiadająca najlepsze audio w swojej klasie, co z pewnością możemy potwierdzić. Jakość odbieranego sygnału jest - również ze względu na wbudowaną redukcję szumów - zdumiewająco czysta i klarowna nawet w głośnym otoczeniu.

Pełnię swoich możliwości model DP4600 osiąga naprawdę tylko wtedy gdy używany jest razem z cyfrowymi przekaźnikami sygnału (-> Motorola DR3000). Zastosowanie systemów IP Site Connect oraz Linked Capacity Plus sprawia, że wysokiej jakości sygnałem pokryte mogą zostać nawet największe powierzchnie przemysłowe.

Najważniejsze praktyczne cechy Motoroli DP4600:

 • 1000 możliwych kanałów
 • Zdumiewająca jakość odbieranego sygnału
  Inteligentna funkcja audio dostosowuje głośność urządzenia automatycznie do warunków otoczenia i filtruje sygnał z wszelkich zewnętrznych dźwięków i gwarantuje niesamowicie czysty i klarowny dźwięk w każdych warunkach
 • Idealna do pracy razem z cyfrowymi przekaźnikami sygnału (np. z Motorolą DR3000 Repeater)
 • Mała waga mimo wielkich możliwości urządzenia: ok. 355,5g (włącznie z akumulatorem)
 • Mądrze przemyślane kształty: 130,3 x 55,2 x 41,1 mm
  Motorola DP4600 jest zatem najmniejszym cyfrowym radiotelefonem w naszym magazynie, mniejsze są jedynie Motorola SL4000 lub SL4010
 • Przerywanie rozmów przez rozmówce priorytetowego, tzn. mówi kierownik, a wszyscy inni wewnątrz grupy przerywają rozmowy i słuchają kierownika.
 • Przejrzysty wyświetlacz o dużej rozdzielczości wyświetlający poziom naładowania akumulatora, aktualny kanał, a także tryb dzienny/nocny.
 • Funkcja SMS (komunikacja bez użycia głosu? Żaden problem z DP4600).
 • Żywotność akumulatora to aż 16,2h dzięki inteligentnemu zarządzaniu energii
 • Funkcja Talkaround
  Jeśli dwóch użytkowników wyjdzie poza zasięg przekaźnika sygnału, przekaźnik może stworzyć kanał między tymi dwoma użytkownikami i w ten sposób komunikacja nie zostaje przerwana.
 • Zintegrowany system Bluetooth
 • Solidna, sprawdzona technologia Motoroli w standardzie militarnym, duży przycisk Push-To-Talk, możliwość wysyłania Maili (potrzebna bramka), czuwak, możliwa zmiana mocy między 1-4 W, przycisk do wezwania pomocy, programowalne przyciski i wiele więcej...

Technologia szyfrowania sygnału Motoroli DP4600 - poprostu bezpieczniej

By zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa ważnych rozmów w komunikacji radiotelefonicznej i odpierać ataki typu Man-in-the-middle Motorola wykorzystała w modelu DP4600 najnowocześniejsze metody szyfrowania sygnału.

Motorola DP4600 - ze zintegrowaną podstawową ochroną przed eksplozjami (FM)

Używana razem z odpowiednim akumulatorem FM Motorola DP4600 jest dopuszczona do stosowania w projektach zagrożonych eksplozjami. UWAGA: Jeśli planujecie Państwo używać radiotelefonów Motorola w otoczeniu zagrożonym wybuchami, prosimy nas o tym poinformować. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stwierdzić, że wybrane przez Państwa radiotelefony posiadają certyfikat ATEX, który niezbędny jest do pracy w ekstremalnych warunkach.

Certyfikat FM to podstawowy certyfikat ATEX i stosowany jest głównie w USA. W europejskim standardzie ATEX certyfikat FM jest już zawarty. Najczęściej zastosowanie radiotelefonów z certyfikatem FM ogranicza się w maszynowniach na statkach ze względu na wycieki oleju, które traktowane są jako potencjalne zagrożenie. Dla zainteresowanych specyfikacją certyfikatu FM polecamy stronę: FMGlobale.com (zakładka: Reseatch & Standards).

Dwa stuprocentowe cyfrowe radiotelefony z certyfikatem ATEX z serii Mototrbo znajdą Państwo w naszym magazynie pod nazwami: Motorola DP4401 Ex Atex oraz DP4801 ATEX.

Radio-Wynajem.pl poleca użycie Motoroli DP4600 w poniższych typach projektów:

 • Komunikacja w dużych i bardzo dużych team'ach
 • Pokrycie sygnałem parków przemysłowych lub miast (w połączeniu z przekaźnikami sygnały od Motoroli)
 • Największe festiwale & produkcje filmowe
 • Jako radiotelefon Back2Back (bez przekaźnika) we wszystkich typach produkcji, w których bardzo ważna jest wysoka jakość odbieranego sygnału, prosta i bezpieczna komunikacja oraz długa praca akumulatora.

Oprócz wielu użytecznych i dobrze przemyślanych właściwości, Motorola DP4600 wyposażona jest również w funkcję ostrzegania użytkownia gdy ten tracić będzie zasięg przekaźnika. Ponadto naciskając trzy razy na lewą strzałkę i trzy razy na prawą strzałkę dowiemy się o sile sygnału - jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie przy projektach obejmujących sygnałem znaczne powierzchnie.

Motorola DP4600 jest pełnowartościowym cyfrowym radiotelefonem i spełnia wszystkie Państwa oczekiwania. Różnorodność funkcji, solidne wykonanie na poziomie militarnym (spełnione standardy militarne: 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G) oraz bardzo długa praca akumulatora sprawiają, że model DP4600 należy do najchętniej wynajmowanych radiotelefonów w naszym magazynie.

Wynajmujemy Motorolę (Mototrbo) DP4600 w niesamowitym stosunku jakości do ceny razem z dostępem do naszego serwisu 24/7. Oczywiście doradzimy Państwu przy technicznych mankamentach dotyczących stawiania większych sieci radiotelekomunikacyjnych oraz radiotelekomunikacji cyfrowej - i stworzymy niezobowiązującą ofertę.

Wynajem Motoroli DP4600...

... bez dodatków lub z akcesoriami jak np. Motorola DR3000, słuchawkami Bluetooth i dodatkowymi akumulatorami z technologią IMPRES jest bardzo prosty. Napisz do nas E-Mail (mail@funkgeraete-vermietung.de) lub wypełnij nasz konfigurator zamówienia onine - wystarczy w pole poniżej wpisać potrzebną ilość radiotelefonów Motorola DP4600.


Motorola DP4600 PDF