1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4600

Model DP4600 z serii Mototrbo od Motoroli

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mototrbo DP4600, jak jego następca Motorola DP4600e, to radio cyfrowe klasy high-end i jak jego mniejszy brat (choć bez wyświetlacza) DP4400 oraz repeater (-> Motorola DR3000) należą w ramach sub-marki „MOTOTRBO” -  do aktualnych radiotelefonów DMR.

Motorola wyposaża DP4600 w czytelny i energooszczędny wyświetlacz oraz w zintegrowany moduł Bluetooth, który współgra z naszym zestawem słuchawkowym Bluetooth Motorola. Ponadto Motorola reklamuje DP4600 hasłem "Najlepszy dźwięk w swojej klasie" - i możemy to w pełni potwierdzić. Głos - nie tylko ze względu na filtr szumów - absolutnie jasny, mocny i nawet przy głośnym tle- DP4600 oferuje perfekcyjną zrozumiałość.

DP4600 może wykorzystać swoje atuty, gdy znajduje się w środowisku cyfrowego radia - np. w sieci repeatera (-> Motorola DR3000). Ze strony IP można połączyć się z aplikacjami w ramach Linked Capacity Plus - nie ma żadnych limitów.

Najważszniejsze cechy modelu Motorola DP4600:

 • 1000 możliwych kanałów

 • Doskonałe zrozumienie mowy
  Inteligentna funkcja dźwięku dostosowuje głośność automatycznie do każdego istniejącego szumu tła, odfiltrowuje zakłócające dźwięki, zapewniając w ten sposób doskonały odbiór i zrozumienie w niemal każdym środowisku.

 • Idealny do użycia w połączeniu z cyfrowym radiotelefonem (na przykład ze wzmacniaczem DR3000)

 • Niska waga pomimo maksymalnej wydajności: ok. 355,5 g (łącznie z baterią)

 • Inteligentne wymiary: 130,3 x 55,2 x 41,1 mm
  Motorola DP4600 jest zatem najmniejszym cyfrowym radioodtwarzaczem w naszym parku wynajmu Motoroli DP, mniejsza jest tylko Motorola SL4000 lub SL4010

 • Możliwe przerwanie połączenia przez priorytetowe połączenie np. Dyrektor mówi,wszyscy inni (lub wszyscy użytkownicy w wybranej grupie) słuchają.

 • Czytelny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, w tym stan naładowania baterii, wyświetlacz kanału i tryb dzienny / nocny i wiele więcej.

 • Funkcja SMS (komunikuj się po cichu - bez problemu z DP4600)

 • Nawet do 16,2 godzin pracy na baterii dzięki inteligentnemu wykorzystaniu baterii

 • Funkcja Talkaround
  W przypadku awarii przekaźnika lub dwóch użytkowników poza komórką radiową, przekaźnik może zostać ominięty, a komunikacja radiowa między dwoma DP4600 może zostać ustanowiona bezpośrednio.

 • Zintegrowany interfejs Bluetooth

 • Solidna, sprawdzona technologia firmy Motorola w standardach wojskowych, duży przycisk push-to-talk, obsługa poczty e-mail (wymagana bramka), funkcja deadman, programowalna do mocy transmisji 1W / 4W, przycisk awaryjny, programowalne klawisze funkcyjne i wiele więcej ...

Technologia szyfrowania Motorola DP4600 - po prostu bezpieczniejsza

Aby komunikacja o istotnym znaczeniu dla biznesu była jak najbezpieczniejsza, można np. uniemożliwić Ataki Man-In-The-Middle na rozmowy radiowe za pomocą technologii szyfrowania Mototrbo DP4600.

Motorola DP4600 - ze zintegrowaną podstawową ochroną przeciwwybuchową (FM)

Obsługiwany z odpowiednią baterią FM, aparat Motorola DP4600 jest zatwierdzony do użytku w potencjalnie wybuchowej atmosferze. WAŻNE: Jeśli planujesz używać radia Motoroli w potencjalnie wybuchowej atmosferze, skontaktuj się z nami przed wypożyczeniem radia. Tylko w ten sposób możemy zapewnić, że wybrane radia i akcesoria posiadają odpowiednią certyfikację ATEX dla zamierzonego zastosowania.

Certyfikat FM zapewnia podstawową certyfikację ATEX i jest stosowany głównie w USA. Certyfikat FM jest zawarty w europejskiej certyfikacji ATEX. Standardowe radia z certyfikatem FM, takie jak DP4600, są stosowane np.  w maszynowniach statków uznanych za potencjalnie wybuchowe z powodu istniejących oparów oleju. Zainteresowani  mogą znaleźć więcej informacji na temat standardu FM na następującej stronie internetowej: https://www.fmglobal.com/research-and-resources/standards-and-certification

Dwa 100% cyfrowe radia ATEX (DMR) z serii Mototrbo Motoroli można znaleźć w naszym parku wynajmu- Motorola DP4401 Ex ATEX oraz DP4801 ATEX.

Radio-wynajem.pl wynajmuje model Motorola DP4600 głównie do następujących zastosowań:

 • Komunikacja w dużych i największych zespołach

 • Pokrycie parków przemysłowych lub miast (w połączeniu z repeaterami DMR Motorola)

 • Największe festiwale i produkcje filmowe

 • Jako radio Back2Back (bez repeatera) odpowiednie na wszelkie produkcje, gdzie ważna jest bardzo dobra zrozumiałość mowy, prosta i niezawodna komunikacja oraz bardzo długa żywotność baterii.

Oprócz solidnych i dobrze przemyślanych właściwościach produkcyjnych, Motorola DP4600 ma również takie funkcje, jak np. funkcja ostrzegania kiedy (zazwyczaj wraz z użytkownikiem) urządzenie opuszcza zasięg powierzchni komórki radiowej. Nie należy lekceważyć również funkcji specjalnej na bardzo dużych powierzchniach - przy trzech kliknięciach po lewej strzałce i trzech po prawej, siła sygnału może być wyświetlana w decybelach w dowolnym momencie.

Motorola DP4600 jest to w pełni cyfrowe radio i nie pozostawia niespełnionych życzeń: szeroki zakres funkcjonalności, niezawodne przetwarzanie na wojskowym poziomie technologicznym (zastosowane standardy wojskowe 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 g) i bardzo długa żywotność baterii sprawiają, że należy do jednego z najpopularniejszych radiotelefonów cyfrowych w naszej wypożyczalni.

Wynajmujemy Motorola (MOTOTRBO) DP4600 w naszych znanych jak zwykle bezkonkurencyjnych cenach włączając pomoc techniczną 24/7. Doradzimy oczywiście także w budowie i eksploatacji dużych komórek, cyfrowych radiach i cyfrowych trankingowych radiach.


Wypożycz radiotelefon Motorola DP4600 …

... jako samodzielne radio lub z akcesoriami, takimi jak Motorola DR3000, zestaw słuchawkowy Bluetooth lub dodatkowe akumulatory Motorola DP4600 z technologią Motorola IMPRES. Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP4600 PDF