1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4800

Absolutnie najwyższa jakość - Motorola DP4800 - cyfrowy radiotelefon pierwszej klasy

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Przy żadnym z wynajmowanych przez nas radiotelefonów Motoroli (może poza Motorolą SL4000) nie są aż tak widoczne różnice między technologią analogową (serie GP i CP) i technologią cyfrową z rodziny Mototrbo (serie DP i SL) jak przy Motoroli DP4800.

Niesamowita technologia audio, w którą wyposażona została również odporna na eksplozje Motorola DP4801 ATEX, została w modelu DP4800 połączona ze wszystkimi możliwościami cyfrowego radiotelefonu oraz 4 liniowym, pełnokolorowym wyświetlaczem.

Biorąc pod uwagę jakość odbieranego sygnału, Motorola wyposażyła model DP4800 we wszystko co najlepsze. DP4800 dysponuje niezliczoną ilością funkcji filtrowania sygnału dzięki czemu zapewnia krystalicznie czystą komunikację radiowotelefoniczną na imprezach, przy rozładunku ciężarówek lub w hotelowych kuchniach.

Powyższe cechy, jak również możliwość szybkiej integracji w duże cyfrowe sieci radiowotelekomunikacyjne , które budujemy używając przekaźników sygnału Motorola DR3000 i cała masa innych cyfrowych funkcji sprawiają, że Motorola DP4800 należy do naszych najlepszych wśród wynajmowanych przez nas cyfrowych urządzeń.

Najważniejsze cechy Motoroli DP4800:

 • Zdumiewająca jakość odbieranego sygnału
  System audio na najwyższym poziomie. Poniżej na stronie wytłumaczymy Państwu dlaczego Motorola DP4800 dysponuje aż tak precyzyjnym i krystalicznie czystym odbiorem sygnału jak żaden inny znany nam radiotelefon.
 • SMS, wysyłanie danych, Bluetooth
  Model DP4800 oferuje całą różnorodność możliwości cyfrowego radiotelefonu najwyższej klasy. Oprócz zintegrowanych domyślnych funkcji możliwe jest dodatkowe zaprogramowanie urządzenia, tak by spełniało wymagania najbardziej wymagających produkcji. SMS, specjalnie do dyskretnej, niewerbalnej komunikacji, możliwość podłączenia słuchawek Bluetooth lub czuwanie sieci w połączeniu z bramkami E-mail to tylko niektóre możliość tego urządzenia.
 • Motorola DP4800 - za dnia jasny wyświetlacz, nocą lekkie podświetlenie
  Duży i łatwo czytelny wyświetlacz pozwala na bieżąco śledzić poziom naładowania akumulatora radiotelefonu, pokazuje na jakim kanale się aktualnie znajdujemy, wybór kanałów, połączenia bezpośrednie i wiele więcej. Poza tym wyposażony jest w niezastąpiony moduł dzień/noc. Dobra widoczność ekranu nawet przy mocnym świetle słonecznym oraz podświetlenie nocą.
 • Możliwość podłączenia do telefonii VOIP
  Dzięki tej funkcji odrazu wiadomo, że Motorola DP4800 to o wiele więcej niż zwykły radiotelefon i może działać w środowisku VOIP, dzięki czemu możliwe jest rozszerzenie lini radiotelekomunikacyjnej.
 • 1000 Kanałów
  Spora liczba kanałów, bardzo czytelny wybór pomiędzy poszczególnymi kanałami na wyświetlaczu, niesamowity system audio - Radio-Wynajem.pl poleca Motorolę DP4800 do projektów każdej wielkości, w tym do pokrycia sygnałem nawet największych parków przemysłowych.
 • Inteligentne zarządzanie energią
  16,2h pracy w trybie cyfrowym dzięki akumulatorowi litowo jonowym Impress DP4800. Jest to najdłużej działający radiotelefon w naszym magazynie na jednym ładowaniu akumulatora. 16,2h działania zostało obliczone biorąc pod uwagę pracę w trybie 5/5/90 (5% odbiór sygnału, 5% mowa, 90% czuwanie). W zalezności od zmian tych wartości akumulator może pracować jeszcze dłużej. Akumulatory zastępcze dla modelu DP4800 dostępne są już od 1,50 € (plus VAT) dziennie i stanowią dobrą opcję.
 • Szyfrowanie sygnału
  Motorola DP4800 wyposażona jest w bardzo dobre, zintegrowane szyfrowanie, które zabezpieczy Państwa rozmowy przed intruzami.
 • Motorola DP4800 - wysoka jakość w standardzie militarnym
  Motorola pakuje swoją technologię w naprawde solidne obudowy. Tak więc Motorola DP4800 dysponuje certyfikatem IP57. Przy czym IP oznacza rodzaj ochrony, 5 znaczy odporność na kurz, a 7 to możliwość na zanurzenie urządzenia w wodzie o głębokości 1m na max. 30 minut. Również jeśli chodzi o standardy militarne, model DP4800 spełnia poniższe wymogi:
  810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G

Motorola DP4800 ma również wbudowane lub opcjonalnie wiele innych funkcji i może zostać zintegrowana do wielkich sieci radiowotelekomunikacyjnych (-> Linked Capacity Plus & IP Site Connect). Wysyłanie ticketów swoim pracownikom również możliwe tak samo jak ustalenie położenia radiotelefonu dzięki GPS (-> Motorola DP4801). Oczywiście wspieramy i dzielimy się naszym Know How na Państwa życzenie.

Sama Motorola poleca używanie DP4800 do poniższych rodzajów projektów - Radio-Wynajem.pl i nasi klienci mogą śmiało się z tym zgodzić:

 • Wszystkie produkcje, w których ważna jest krystalicznie czysta jakość odbieranego sygnału
  Możemy potwierdzić niespotykanie dobrą jakość audio, która gwarantowana jest w tym modelu nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Spedycja, tory wyścigowe, orkiestra - z DP4800 usłyszysz wszystko. Głośno i wyraźnie.
 • Dyskretna komunikacja
  Niewerbalna komunikacja dzięki SMS to jedna z funkcji Motoroli DP4800. Oprócz tego redukcja niechcianych szumów.
 • Galerie handlowe
  Jako że nasza firma znajduje się w Berlinie doskonale znamy tutejsze wymaganie galerii handlowych każdej wielkości i wspieramy je w planowaniu, wynajmie, sprzedaży i wdrażaniu komunikacji radiowotelefonicznej. Również w tych celach model DP4800 to optymalny wybór.
 • Przemysł & hale targowe
  Model DP4800 wdrażany jest przez nas w wielu kompleksach przemysłowych znaczących i mniejszych przedsiębiorstw w kraju i za granicą. Pokrycie sygnałem wielkich hal targowych to również żaden problem dla duetu DP4800 oraz przekaźnika DR3000, które razem są w stanie pokryć nawet największe powierzchnie.
 • Place budowy
  Budowa portu lotniczego Berlin - Brandenburg i wiele innych projektów w budownictwie naziemnym oraz lądowym i wodnym korzysta z Motoroli DP4800. Głównym powodem, dla którego tak dobrze sprawdza się na budowach jest długa praca akumulatora oraz standard IP57. Inteligentne audio, które eliminuje niepotrzebne szmery maszyn jest dodatkową zaletą.
 • Największe projekty
  Z ponad 1000 kanałów, opcjonalnym oprogramowaniem dyspozytorskim oraz informacyjnym wyświetlaczem w połączeniu z technologią IP Site Connect i/lub Linked Capacity Plus DP4800 pokazuje swoje prawdziwe możliwości i jest w stanie wesprzeć najbardziej wymagające projekty.

Jakość audio, która nie bez powodu nazywana jest 'najlepszą w swojej klasie' jest naszym zdaniem najważniejszą cechą modelu DP4800 więc wymienimy poniżej kilka jej cech:

 • Radiotelefony cyfrowe vs. analogowe
  Przewaga radiotelefonów cyfrowych nad analogowymi pod względem jakości dźwięku polega na tym, że w technologii cyfrowej jakość wysyłanego i odbieranego sygnału niezależnie od położenia jest taka sama. W technologii analogowej (m.in w Motoroli CP040) jakość sygnału jest niższa na krańcu zasięgu komórki radiotelefonicznej.
 • Motorola DP4800 - inteligentny system Audio
  Niepotrzebne i przeszkadzające szumy znajdujących się w pobliżu maszyn przechodzą do historii dzięki inteligentnej funkcji audio modelu DP4800. Niepotrzebne dźwięki zostają wyeliminowane, głośność zostaje zwiększona gdy wymaga tego otoczenie, a sam poziom głośności przy niezmiennej jakości jest o wiele wyższy niż w radiotelefonach analogowych.
 • Algorytm AUDIO Motoroli DP4800
  Dokładna budowa algorytmu, dzięki któremu dźwięk przechodzi drogę Dźwiek -> Digit -> Dźwięk jest z pewnością najbardziej strzeżoną tajemnicą Motoroli. Bez wątpienia jest to obecnie najlepszy system audio zastosowany do komunikacji radiowotelefonicznej na rynku. Poza tym Motorola DP4800 wyposażona jest w korekcję błędów, która sprawia, że ludzki głos jest tak naturalny, jakby się słuchało osoby stojącej obok nas.
 • Słuchawki Impress
  Wspaniałe zalety audio tego radiotelefonu zamykają słuchawki Motoroli Impress. DP4800 rozpoznaje podłączone słuchawki Impress, ładuje następnie profil i oferuje 'najlepszy w swojej klasie' system audio.

Naszym zdaniem Motorola DP4800 jest modelem najbardziej zaawansowanym technologicznie i zdecydowanie prowadzi w naszym magazynie pod względem systemu audio, zarządzaniu energią i różnorodnością funkcji.

Oczywiście wynajmiemy Państwu Motorolę DP4800 i zaprogramujemy wszelkie odpowiadające Państwa specyfikacji funkcje. Prosimy poinformować nas dokładnie o swoich życzeniach, tak żebyśmy mogli wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Jeśli planują Państwo pokryć sygnałem większe powierzchnie takie jak hale targowe, stadiony lub kompleksy przemysłowe, nasi przyjaźni i kompetentni technicy są do Państwa dyspozycji.

Znają Państwo już nasz serwis Radio-Wynajem.pl?

Osiągalność 24/7, wymiana sprzętu nocą, lokalni technicy, gwarantowany czas odpowiedzi i wiele więcej jest możliwe razem z Radio-Wynajem.pl

Partnerów do największych produkcji oraz stricte modelu DP4800 znajdą Państwo w naszym dziale technicznym:
Daniel Knapp, mistrz technologii eventowych, dk@funkgeraete-vermietung,de, 030/2938197-13

Chcą Państwo wynająć Motorolę DP4800 - bezpośrednio i w najlepszym stosunku ceny do jakości?

Cieszymy się na każdy kontakt z Państwem - oprócz kontaktu mailowego E-Mail (mail@funkgeraete-vermietung.de) oferujemy również nasz konfigurator zamówienia online. Wystarczy podać liczbę potrzebnych urządzeń Motoroli DP4800. W następnych krokach istnieje możliwość wyboru dodatkowych akumulatorów, słuchawek i przekaźników Motorola DR3000. Indywidualna ofera wynajmu zostanie następnie wysłana na Państwa adres E-mail, oczywiście darmowo i niezobowiązująco.

Przy dłuższym okresie wynajmu radiotelefonu Motorola DP4800 oferujemy również korzystne rabaty, z których w każdej chwili mogą Państwo skorzystać.


Motorola DP4800 PDF