1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4800

Absolutnie najwyższa jakość - Motorola DP4800 - cyfrowy radiotelefon pierwszej klasy

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Żaden inny z naszych radiotelefonów Motoroli (może z wyjątkiem Motoroli SL4000), nie pokazuje różnicy pomiędzy technologią analogową (serie GP & CP), a cyfrową( z serii MOTOTRBO rodziny (DP & SL)) tak wyraźnie jak Motorola DP4800.

W model DP4800 wbudowano bezkonkurencyjną technologię audio(jak również w przeciwwybuchowy model DP4801 ATEX,), którą połączono ze wszystkimi funkcjami cyfrowego radia i 4-kolumnowym kolorowym wyświetlaczem. Nigdy wcześniej "Natychmiastowa komunikacja" nie była tak łatwa, a jednocześnie tak bogata w funkcje jak w przypadku naszego flagowego radia DMR.

Pod względem jakości głosu Motorola DP4800 jest doskonała - dzięki naturalnemu wzornictwu głosowemu i bardzo mocnym brzmieniu. DP4800 ma liczne filtrowania, które zapewniają krystalicznie czystą komunikację  począwszy od ramp ładunkowych dla ciężarówek, aż po kuchnie hotelowe.

Te funkcje oraz szybka integracja w duże cyfrowe komórki radiowe, jakie  instalujemy z naszymi repeaterami Motorola DR3000 wraz całą gamą funkcji DMR czyni model DP4800 liderem wśród naszych radiotelefonów cyfrowych.

Główne funkcje modelu Motorola DP4800:

 • Doskonała jakość głosu

Audio wysokiej klasy na najwyższym poziomie. Na dole tej strony wyjaśniamy, dlaczego Motorola DP4800 brzmi tak precyzyjnie, wyraźnie i naturalnie, jak żadne inne urządzenie radiowe.

 • SMS, transmisja danych, Bluetooth

DP4800 oferuje wszystkie funkcje  radia cyfrowego najwyższej klasy. Poza wbudowanymi funkcjami, istnieje wiele aplikacji, które czynią DP4800 doskonałym narzędziem do produkcji i firm każdej wielkości. SMS do dyskretnej, cichej, chwilowej komunikacji, podłączenie bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Bluetooth lub monitorowanie sieci w połączeniu z przerwą w transmisji dla ogłoszeń awaryjnych i połączenie bramek mailowych to tylko kilka z możliwości.

 • Motorola DP4800 - jasna za dnia i dyskretnie oświetlona w nocy

Duży i czytelny wyświetlacz informuje o aktualnym stanie baterii DP4800 w dowolnym momencie, pokazując kanał, połączenie telefoniczne, bezpośrednie połączenia i wiele więcej. Ma również bardzo zaawansowany tryb dzienny i nocny. Dobra czytelność nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu, w nocy spełnia przyjazne dla oka oświetlenie - DP4800 robi wrażenie.

 • Integracja w systemach telefonicznych VOIP

Także na podstawie tej funkcji można zauważyć, że Motorola DP4800 to coś więcej niż tylko zwykłe radio, a także w innych środowiskach komunikacyjnych, takich jak telefonia VoIP- zintegrowana i rozszerzona do natychmiastowej komunikacji.

 • 1000 kanałów

O wiele więcej niż tylko dużo kanałów, bardzo dobry podgląd doskonałego wyświetlacza, niesamowity dźwięk -radio-wynajem.pl poleca DP4800 dla produkcji wszelkich rozmiarów, aż po pokrycie całych kompleksów przemysłowych.

 • Inteligentne zarządzanie baterią

16,2 godziny w trybie cyfrowym za pomocą baterii Li-Ion Impress DP4800er. Żaden z naszych radiotelefonów Motorola nie wytrzyma dłużej. Ten wynik został określony w użyciu zachowania radiowego 5/5/90 (5% słuchu, 5% mówiącego 90% czuwania). W zależności od zastosowania akumulator może  pracować dłużej lub krócej. Baterie wymienne do DP4800 można wypożyczyć u nas za 1,50 € (plus VAT) za dzień i jest to bardzo dobre rozwiązanie.

 • Kodowanie

Motorola DP4800 ma bardzo skuteczne zintegrowane szyfrowanie, dzięki czemu komunikacja jest jeszcze bezpieczniejsza.

 • Motorola DP4800 - High Tech na wojskowym standardzie

Motorola pakuje tę technologię zawsze bezpiecznie. Bardzo bezpiecznie. Tak więc Motorola DP4800 posiada klasyfikację IP57. IP to oznaczenie ochrony, 5 dla ochrony przed kurzem a 7 na maksymalnie 30 minutowe zanurzenie w wodzie do głębokości 1m. Również w odniesieniu do spełnionych standardów wojskowych. Motorola nie pozostawia nie spełnionych życzeń w modelu DP4800: 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G.

DP4800 może być łatwo zintegrowany z dużymi, transgranicznymi komórkami radiowymi DMR (-> Linked Capacity Plus i IP Site Connect). Bilety robocze są możliwe, a także lokalizacja za pośrednictwem GPS (-> Motorola DP4801). Niezależnie od tego, co Państwo planują zrobić, z przyjemnością pomożemy z doskonałą technologią i najwyższej klasy know-how.

Motorola zaleca DP4800 do następujących zastosowań - radio-wynajem.pl i nasi klienci mogą to potwierdzić:

 • Wszystkie produkcje wymagające jasnego zrozumienia

Możemy jedynie podkreślić niezrównaną jakość dźwięku, jaką Motorola DP4800 oferuje w najtrudniejszych warunkach. Tor wyścigowy, plac załadunkowy, spedytorzy, kopalnia, orkiestry - z DP4800 słyszy się i da się słyszeć. Głośno i wyraźnie.

 • Najważniejsze eventy

Dyskretna komunikacja SMS dominuje przy DP4800, a także tłumi szum tła w kuchni hotelowej.

 • Centrum handlowe

Jako firma z siedzibą w Berlinie doskonale znamy wymagania centrów handlowych każdej wielkości. Z przyjemnością pomagamy w planowaniu, wynajmie, sprzedaży i wdrażaniu komunikacji radiowej. Dla centrów handlowych możemy z doświadczenia  polecić DP4800.

 • Centrum przemysłu i wystaw

Motoroli DP4800 używa się w licznych kompleksach przemysłowych, światowych graczy oraz małych i średnich firm produkcyjnych w Niemczech i za granicą. Podobnie jak na targach, repliki  DR3000 mogą szybko pokryć duże obszary doskonałą komunikacją bezprzewodową.

 • Budowy

BBI (długo zastanawialiśmy się, czy wymienić tę zaletę) oraz liczne projekty w inżynierii lądowej opierają się na modelu Motoroli DP4800. Powodem tego jest zoptymalizowana dożywotnia technologia zgodna z IP57, długa żywotność baterii oraz inteligentny dźwięk, który filtruje irytujący hałas maszyn budowlanych i pojazdów.

 • Produkcje największej skali

Dzięki ponad 1000 kanałom, opcjonalnemu oprogramowaniu dyspozytorskiemu i wyświetlaczowi informacyjnemu, model Motorola DP4800 z zintegrowaną usługą IP Site Connect i / lub Linked Capacity Plus może wnieść całą swoją moc na najwyższy poziom (i przestrzeń).

Jakość AUDIO, która nie na próżno została określona jako "Najlepsza w klasie", jest w naszej opinii wiodącą cechą modelu DP4800 i wystarczającym powodem, aby przejść do nieco bardziej szczegółowych informacji:

 • Cyfrowe radia vs. Analogowe urządzenia radiowe

Zaletą cyfrowych radiotelefonów pod względem jakości głosu jest fakt, że w przeciwieństwie do analogowych radiotelefonów (takich jak np Motorola CP040), jakość nie zmniejsza się, gdy radio zbliża się do krawędzi pokrytego obszaru. Wyraźna zrozumiałość mowy pozostaje do końca.

 • Motorola DP4800 - (bardzo) inteligentny dźwięk

Przeszkadzający szum tła z pojazdów lub maszyn przy użytku radiowym należy już do przeszłości dzięki inteligentnej funkcji audio. DP4800 odfiltrowuje je, zwiększa głośność, gdy wymagają tego warunki otoczenia, tłumi dokuczliwy hałas i jest znacznie głośniejszy niż analogowe radia analogowe - z wyraźnym, naturalnym odtwarzaniem głosu.

 • Algorytm Motorola DP4800 AUDIO

Dokładna struktura algorytmu, dzięki któremu model DP4800 nie konwertuje rozmowa -> tryb cyfrowy ->  rozmowa jak żadne inne radio w swojej klasie, prawdopodobnie należy do jednego z najlepiej zachowanych wewnętrznych firm w Motoroli. Pewne jest, że należy do najlepszych, jakie są obecnie dostępne na rynku konwersji. Ponadto Motorola DP4800 ma bardzo skuteczną korekcję błędów, która powoduje, że ludzki głos jest tak naturalny, jakby rozmówca stał tuż obok.

 • Słuchawki Impress

Zestawy słuchawkowe Motorola Impress uzupełniają krąg. DP4800 rozpoznaje objawy akcesoria Impress, natychmiast ładuje odpowiedni profil i zapewnia bagaż podręczny audio "Best in Class".

Naszym zdaniem, Motorola DP4800 jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię. Oczywiście wypożyczamy Motorolę DP4800 i programujemy ją z wybranymi funkcjami. Prosimy o podanie czasu wynajmu, abyśmy mogli dopasować radia dokładnie do wymagań.

Jeśli trzeba objąć większe obszary, takie jak tereny targowe, stadiony lub kompleksy przemysłowe, wspieramy naszą szeroką i sprawdzoną wiedzą oraz przyjaznym i kompetentnym personelem.

Czy znają już Państwo pakiet usług dla przedsiębiorstw radio-wynajem.pl?

Dostępność przez całą dobę oraz dyspozycyjność, nocne wymiany, miejscowi technicy, zagwarantowane czasy reakcji i wiele innych możliwości na radio-wynajem.pl  w dowolnym momencie.

Chcą Państwo wynająć Motorola DP4800 - bezpośrednio i bezkonkurencyjnie?

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu". Oczywiście za darmo i bez zobowiązań.

W przypadku zapytań o dłuższy wynajem będziecie mogli Państwo skorzystać z naszych długoterminowych rabatów dla Motoroli DP4800.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP4800 PDF