1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Beyerdynamic DT 3

Słuchawki z pałąkiem na kark zapewniają najwyższy komfort noszenia

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Beyerdynamic DT 3 odpowiada danym technicznym Beyerdynamic DT 2. Uchwyt na pałąk na szyję pozwala na bardzo wygodne noszenie, gdy np. nie jest wymagana górna słuchawka (taka jak DT2). Ponadto Beyerdynamic DT 3 ma bardzo dużą długość kabla- 1,6 m.

Beyerdynamic DT 3 - funkcje:

 • Pasuje do odbiorników kieszonkowych naszych systemów TourGuide
  Technologia modelu Beyerdynamic DT 3 została dostosowana dokładnie do użycia z odbiornikami Synexis RP 8 oraz z naszymi systemami Tour Guide firmy Beyerdynamic. W połączeniu z nimi DT3 uzyskuje bardzo wydajną transmisję głosu z bardzo dobrą zrozumiałością mowy.

 • Zrozumiałość mowy
  Odpowiedź częstotliwościowa DT 3 jest dostosowana do ludzkiego głosu. Jednak nadaje się również do odtwarzania muzyki lub filmów, np. podczas korzystania z naszych systemów Tour Guide w prezentacji.

 • Bardzo wysoki komfort noszenia
  DT 3 to słuchawki z pałąkiem na kark, do którego trzeba się przyzwyczaić, ale chroni fryzurę i umożliwia robienie zdjęć bez przeszkadzającej opaski na głowę zwykłych słuchawek nausznych.

The Beyerdynamic DT 3 w naszej wypożyczalni systemów Tour Guide:
Mamy przyjemność zaoferować opcjonalnie i bezpłatnie DT3, w przypadku wynajmu systemów Tour Guide na osobiste wydarzenia. Oprócz czysto osobistych wskazówek, nasi technicy konferencyjni również lubią używać DT 3 w dziedzinie interpretacji sytuacji i prezentacji - jednak DT2 jest najbardziej popularnym rozwiązaniem słuchawkowym ze względu na maksymalny komfort noszenia wśród naszych klientów. Ostatecznie wybór pomiędzy DT2 a Beyerdynamic DT3 jest kwestią gustu, ponieważ pod kątem słuchawek są identyczne.

Naturalnie oczyszczamy i dezynfekujemy Beyerdynamic DT3 po każdej produkcji. Piankowe wykończenia słuchawek zostają wymieniane. Otrzymują Państwo DT3 spawane i przetestowane przez nas.

Beyerdynamic DT3 - dane techniczne:

 • Waga: 55 g (DT2 45 g, DT 1 39 g)

 • Wspornik: pałąk na szyję

 • Ciśnienie akustyczne: 104 dB

 • Zakres częstotliwości: 40 - 20 000 Hz

 • Impedancja: 2 x 32 OHM

 • Połączenie: wtyczka jack 3,5 mm

 • Długość kabla: 160 cm

Wynajmujemy profesjonalne systemy Tour Guide:
Z przyjemnością doradzimy Państwu w zakresie naszych systemów konferencyjnych i Tour Guide przy wyborze odpowiednich słuchawek do konkretnego zastosowania. W naszym parku wynajmu dostępna jest standardowa seria DT firmy Beyerdynamic (DT1, DT2, DT3). Jako profesjonaliści radiowi oferujemy również indywidualne rozwiązania słuchawkowe, w tym aktywne słuchawki z redukcją szumów, aż po słuchawki helikopterowe - np. jeśli planowane jest zadanie w zakresie sportów motorowych.

Nasz miły personel czeka na Państwa zapytanie:

Zespół ds. Tour Guide: Telefon 00800.11.88.44.0 lub +493029381970, kontakt@radio-wynajem.pl

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Beyerdynamic DT 3 PDF