1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Anteny +3dB

Procom Antenna CLX - pasmo UHF ze wzmocnieniem 3dB

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Dzięki antenom + 3dB nawet stacje zdalne są bardzo dobrze dostępne. Są to kolinearne anteny UHF, które mają wzmocnienie 3dBd. Im więkższy zysk anteny, tym bardziej czułe na kierunek. Zysk składa się zarówno z wydajności, jak i kierunkowości anteny. Odnosi się do podniesionej wartości sygnału wysłanego lub odebranego.

W połączeniu z repeaterami te profesjonalne anteny radiowe są naprawdę idealne, ponieważ zysk 3dB może być wielką korzyścią. Ich zastosowanie jest powszechne w połączeniu z systemami 450 MHz.

Najlepsze pokrycie radiowe jest możliwe dzięki wolnostojącej i możliwie wysokiej lokalizacji instalacji. Aby zapewnić bezproblemowe działanie, w którym uwzględnia się nawet trudne warunki klimatyczne, rura ochronna jest wykonana z włókna szklanego.

Nasz zespół Radio-wynajem.pl jest do Państwa dyspozycji w przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących zysków dB w antenach. Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.


 

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Anteny +3dB PDF