1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola MTP850 EX

Motorola MTP850 EX - iskrobezpieczny i prawie niezniszczalny radiotelefon w standardzie Tetra

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Seria MTP8000Ex firmy Motorola została zaprojektowana specjalnie w celu zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej komunikacji w niebezpiecznych aplikacjach. Pracownicy mogą pracować w dowolnym miejscu, nawet w ekstremalnych warunkach, za pomocą tych odpornych i elastycznych radiotelefonów TETRA-ATEX( jak np. Motorola GP340 ATEX lub Motorola DP4801 ATEX ), niezależnie od tego, czy chodzi o pracę z łatwopalnymi cieczami, oparami czy gazami.

Wysoka wydajność komunikacji w trudnych zastosowaniach

Radiotelefon Motorola MTP850Ex jest idealny do bardzo wymagających i hałaśliwych środowisk. Urządzenia zapewniają nawet wyjątkowo głośny szum tła, a mimo to doskonałą jakość dźwięku, ponieważ seria MTP8000Ex jest zoptymalizowana pod kątem głośnych i czystych sygnałów audio. Dodatkowym plusem jest oczywiście zintegrowana technologia Bluetooth, która zapewnia niezawodną współpracę z urządzeniami bezprzewodowymi lub akcesoriami.

Gwarantowane najwyższe bezpieczeństwo

MTP850Ex TETRA ATEX można używać bardzo dobrze nawet w grubych rękawicach. W niebezpiecznych środowiskach z substancjami wybuchowymi lub nawet na mokro i zimno ten solidny model działa bez komplikacji. Jest on objęty klasami ochrony IP65, 66 i IP67. Jednak dodatkowe zabezpieczenia zapewniane są nie tylko przez zwiększony przycisk alarmowy i Alarm Man Down, ale także przez poprawę zasięgu sieci, ponieważ użytkownicy są automatycznie powiadamiani, gdy zasięg jest słaby.

Szybkie korzystanie z aplikacji danych

Kolejną zaletą tego bezpiecznego radia jest możliwość dostępu do ważnych informacji w dowolnym miejscu i czasie dzięki zintegrowanej przeglądarce WAP. Praktyczne usługi danych obejmują również komunikaty o stanie, a także komunikaty SDS. Pozwala to na bardzo szybki dostęp do określonych danych nawet w ekstremalnych środowiskach pracy.

Idealne aplikacje

Czerwone radio Motorola MTP850Ex TETRA ATEX jest także bezpiecznym i niezawodnym towarzyszem w zastosowaniach wybuchowych ze względu na wysoką ochronę. Jest idealny dla organizacji pomocowych, straży pożarnej, bezpieczeństwa publicznego, a także dla firm przemysłowych, które przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa swoich pracowników.

Cechy MTP850Ex to:

 • Solidna konstrukcja

 • Wysoka klasa ochrony dla gazu i pyłu

 • Wydajny dźwięk

 • Większy zasięg sieci

 • Funkcja GPS

 • Możliwości aplikacji danych

 • Bluetooth

 • Dłuższa żywotność baterii

 • Doskonała użyteczność

 • Alarm wewnętrzny w Man Down

 • Szeroka gama akcesoriów z certyfikatem ATEX

Chcesz wynająć Motorola MTP850EX lub inne radiotelefony Motoroli?

Z przyjemnością złożymy niezobowiązującą ofertę w naszych bezkonkurencyjnch cenach. Można zapytać o nią poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola MTP850 EX PDF