1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola MTP3250

Radiotelefon w standardzie Tetra: Motorola MTP3250

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Podtytuł Motoroli dla modelu Motorola MTP3250 to "Zaprojektowany do użytku zaawansowanego" - i tak jest. Oprócz zoptymalizowania dla maksymalnej trwałości i długowieczności technologii Motorola, model Motorola MTP3250 Tetra jest wyposażony w GPS, audio i inteligentną funkcję Bluetooth. Ta ostatnia funkcja jest bardzo praktyczna, gdy wymagana jest swoboda ruchów. W takim przypadku Motorola MTP3250 może być również połączona ze słuchawkami Bluetooth- oferujemy je jako akcesoria.

Podobnie jak inne urządzenia radiowe TETRA w naszym parku wynajmu Motorola MTP850S, w tym Motorola MTP850S oraz Motorola CEP400 potrzebują do pełnej funkcjonalności komórkę Tetra w środowisku radiowym. W naszej wypożyczalni znajduje się, między innymi, komórka Motorola Tetra MTS1 Back-2-Back,- dzięki Motoroli MTP3250 jest możliwa komunikacja radiowa bezpośrednio pomiędzy radiotelefonami  - więc jeśli chodzi tylko o tę funkcję, to radia Tetra są przewymiarowane. W takim przypadku zalecamy nasze cyfrowe radiotelefony DMR, takie jak Motorbo SL4000 lub Motorbo DP4600.

Oparta na standardowej technologii Motoroli MTP 850S, Motorola MTP3250 oferuje wiele rozsądnych i dobrze przemyślanych funkcji.

Cechy Motorola MTP3250 w skrócie:

 • Inteligentna funkcja audio
  Motorola jest liderem w dziedzinie transmisji głosu od ponad 80 lat - od 1999 roku polegamy wyłącznie na radiach Motoroli i ich wyjątkowej jakości głosu. Podobnie jak SL4000, MTP3250 ma inteligentną funkcję audio, która przekazuje głos wyraźnie i głośno. Zakłócający hałas otoczenia jest filtrowany tak precyzyjnie, że MTP3250 nadaje się do komunikacji w hałaśliwym otoczeniu. Ta opcja jest jeszcze lepsza przez akcesoria i słuchawki, takie jak nasz zestaw Heavy Duty.

 • Doskonała użyteczność
  Jeszcze lepiej niż Motorola MTP850S, Motorola MTP3250 została zaprojektowana do użytku w największych grupach radiowych. W tym celu znacznie poprawiono funkcjonalność w porównaniu z poprzednimi modelami (MTP850, MTP850S, CEP4000). Jest więc wyposażona w dwie wielofunkcyjne pokrętła obrotowe, listy kontaktowe bezpośrednio wywoływalne i bardzo dobrze zwymiarowane klawisze.

Łatwy w obsłudze telefon komórkowy jest tak intuicyjny, że nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą po krótkim czasie łatwo obsługiwać MTP3250.

 • Bezpieczna komunikacja

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń Tetra z serii MTP, interfejs radiowy MTP3250 został zaszyfrowany zgodnie z klasami 1, 2 i 3. Bezpieczne uwierzytelnianie również zostało zachowane. Poprawiono bezpieczeństwo komunikacji w obszarze OTAR / DMO SCK. Ponadto model MTP3250 posiada szyfrowanie karty SIM i może być trwale lub czasowo dezaktywowany.

W naszej opinii MTP3250 przewyższa standard BSI w zakresie bezpiecznej komunikacji radiowej i uważamy, że jest to najbezpieczniejsze radio w naszej wypożyczalni.

 • MTP3250 - maksymalna odporność

Wyprodukowany zgodnie ze standardami militarnymi i przetestowany w teście wytrzymałościowym Motoroli przez 5 lat najcięższego użytkowania, MTP3250 jest idealny do trudnych zastosowań na zewnątrz, codziennego użytku na dużych budowach, w zakładach produkcyjnych lub w przy produkcjach chemicznych.

 • GPS
  Aby korzystać z profesjonalnych narzędzi dyspozytorskich, Motorola MTP3250 ma układ GPS. W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem (chętnie doradzimy, które oprogramowanie jest najlepsze dla danej aplikacji), pozwala aby lokalizacja poszczególnych radiotelefonów w komórce mogła  być np. wyraźnie wyświetlana. W ten sposób można przydzielić zadania pracownikowi znajdującemu się najbliżej miejsca pracy.

 • Większy zasięg
  Podobnie jak wszystkie radiotelefony Motoroli, które można u nas wypożyczyć, MTP3250 ma również bardzo wysoką czułość odbioru. Ponadto, moc nadawania może zostać przełączona pomiędzy 1 a 1,8 W, tak że nawet MTP3250 może nadal wysyłać ją do komórki, może przesuwać swoje małe siostry z serii MTP i CEP Tetra komunikacja do swoich technicznych ograniczeń.

 • Bardzo dobry wyświetlacz
  MTP ma wyświetlacz o rozdzielczości 132 x 90 pikseli i może wyświetlać 26.200 kolorów. Bardzo przydatną funkcją jest tryb dzień / noc, która zapewnia, że wyświetlacz MTP3250 zawsze wyświetla jasność dostosowaną do otoczenia, zapewniając dobrą czytelność bez olśnienia (w nocy).

Dane techniczne radiotelefonów Tetra Motorola MTP3250:

 • Waga
  273 gr z akumulatorem 1.650 mAh

 • Wymiary
  124 x 53 x 37.5

 • Żywotność baterii
  Żywotność baterii przy użyciu baterii 1.850 mAh MTP3250 jest określona przez firmę Motorola w 5/5/90 przez około 16 godzin, w trybie 5/35/60 przez 12 godzin. Ta informacja jest, naszym zdaniem, względnie optymistyczna. Zgodnie z zasadą, uważamy, że dobrze utrzymana bateria 1650 mAh zapewnia MTP3250 niezawodną moc przez 10 godzin, przy średnim zasięgu sieci bezprzewodowej.

Powyższe tryby, np. 5/5/90 odnoszą się do korzystania z MTP3250. Pierwsza cyfra oznacza część transmisyjną (mowa), drugą cyfrę dla części odbiorczej (nasłuchiwanie) i trzecią część czuwania (oczekiwanie). 5/5/90 oznacza zatem 5% mowy, 5% słuchu, 90% czuwania.

 • Zakres częstotliwości

W naszym parku wynajmu oferujemy urządzenia Motorola MTP3250 Tetra w zakresie częstotliwości 380-430. Jeśli wymagany jest zakres częstotliwości 806-870 MHz, prosimy o podanie odpowiednich informacji w zapytaniu.

 • Klawiatura
  Pełna klawiatura

Tetra jest jeszcze bardziej złożona niż nasza oferta w zakresie radiowym DMR (radia cyfrowe). Chętnie doradzamy niezawodnie, bezpłatnie i bez zobowiązań oraz wspieramy w projektowaniu i przetargach Tetra.

Oczywiście można np w czasie zwiększonego zapotrzebowania, świątecznego biznesu lub po prostu tymczasowego użytku MTP3250 w prawie dowolnej liczbie jako pojedyncze urządzenie lub w dużej mierze z akcesoriami (słuchawki, zapasowe baterie, Tetra cell) u nas wynająć. W każdym razie czekamy na zapytanie o wynajem lub konsultacje. Jesteśmy dostępni w każdej chwili poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola MTP3250 PDF