1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola MTP850 S

Motorola MTP850 S - "następny krok" w standardzie Tetra

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola MTP850 S przedstawia konsekwentny rozwój swojego młodszego brata w standardzie Tetra - Motoroli MTP850 i tworzy 'most' między wysokim standardem, a superlatywą w dziedzinie radiotelefonów Tetra - Motorolą MTP3250.

Tak jak wszystkie oferowane przez nas radiotelefony Tetra Motorola MTP850 S również potrzebuje komórki Tetra by sensownie z niej korzystać. Oczywiście wynajmiemy Państwu komórki Tetra na tymczasowe zapotrzebowanie lub do stałej instalacji.

Jeśli potrzebują Państwo typowy radiotelefon i nie posiadają komórek Tetra to najlepszym rozwiązaniem wydaje się być radiotelefony cyfrowe. Kombinacja Motoroli DP4800 z cyfrową komórka (Motorola DR3000) wydaje się być lepszym i tańszym rozwiązaniem. Poprostu do nas zadzwońcie, chętnie doradzimy.

Model Motorola MTP850 jest radiotelefonem Tetra wyższej klasy średniej, który patrząć na osiągi może zostać prześcignięty jedynie przez Motorolę MTP3250.

Poza standardowym wyposażeniem oferujemy Państwu również inne możliwe warianty, w których najlepiej sprawdza się Motorola MTP850:

 • MTP850
  Podstawowy radiotelefon w standardzie Tetra na Radio-Wynajem.pl - wielokrotnie wynajmowany jest obok modelu MTP850 S najchętniej wybieranym u nas radiotelefonem Tetra.
 • MTP850 EX
  Motorola MTP850 w wariancie odpornym na eksplozje. W tym wypadku jest to pełnowartościowy radiotelefon z certyfikatem ATEX, który znajdzie zastosowanie w każdym obszarze zagrożonym eksplozją.
 • MTP850 FUG
  Radiotelefon BOS - przeznaczony dla policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Zbudowany na podstawie MTP850S plus czuwak.

Funkcje Motoroli MTP850:
Prosimy pamiętać, że w modelu MTP850 S jak również we wszystkich innych radiotelefonach Motoroli, niektóre funkcje są programowane tylko na Państwa życzenie. Dlatego prosimy o podanie nam potrzebnych funkcji przy składaniu zamówienia.

 • Daleki zasięg
  Oprócz silnego sygnału o mocy 1,8 W w połączeniu ze zintegrowanym przekaźnikiem DMO, model MTP850 S oferuje - w porównaniu z modelem MTP850 o wiele lepszą czułość odbiornika. Zastosowanie komórek Tetra sprawia, że sygnałem mogą zostać pokryte nawet największe hale przemysłowe lub nawet całe miasta.
 • Bardzo bezpieczna komunikacja
  Motorola MTP850 S przy odpowiednio zorganizowanej liście uczestników komunikacji w obrębie komórki Tetra jest bardzo bezpiecznym urządzeniem, przez które mogą zostać przesyłane nawet bardzo poufne informacje. Według naszej wiedzy model MTP850 S wyposażony jest również w możliwość zaszyfrowania sygnału urządzenie <-> urządzenie. Szyfrowanie działa w standardzie BSI.
 • Przyjazny obsługa & solidne wykonanie
  Dzięki dobrze wymierzonej klawiaturze i sporym wyświetlaczu (130 x 130 pikseli + podświetlenie ekranu) Motorola MTP850 S jest bardzo prosta w obsłudze. Również najważniejsze informacje radiotelefonu są dostępne w każdej chwili (np. poziom zużycia baterii).

Chcecie Państwo wypożyczyć Motorolę MTP850 S?

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola MTP850 S PDF