1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola SL4000

Motorola Mototrbo SL4000 - cyfrowy radiotelefon najnowszej generacji.

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radio-wynajem.pl czuje się zaszczycone, że może zaoferować Państwu Motorolę Mototrbo SL4000.

SL 4000 oprócz znakomitej jakości Motoroli wyróżnia się również lekkością - waży o 100g mniej niż dotychczas najlżejsza krótkofalówka w naszym sklepie (Motorola GP344).

1000 kanałów, funkcja zapisywania danych, bezpośredni wybór radiotelefonów powiązanych, cyfrowy odbiór sygnału, wyświetlacz informacyjny, automatyczne dopasowanie do głośności otoczenia to tylko niektóre funkcje Motoroli SL4000.

 

Motorola SL4000 - rzut okiem na najważniejsze właściwości:

 • Niska waga & mądry design
  Motorola SL4000 waży tylko 153g. (razem z akumulatorem 1400 mAH) lub 165g. (z akumulatorem 1800 mAH) i oferuje niesamowity komfort użytkowania. Również jej wymiary bardziej podobne są do wymiarów Smartphone'a niż do wymiarów profesjonalnego radiotelefonu:

  Wysokość: 12,1cm

  Szerkość:  5,5cm

  Grubość:   1,74mm

  Jeśli chodzi o wagę i wielkość to Motorola SL 4000 jest wyznacznikiem nowej klasy.

 • Motorola SL4000 łączy w sobie cyfrowy odbiór sygnału z inteligentnym systemem Audio
  SL 4000 to stuprocentowe cyfrowe radio. Głos jest odbierany cyfrowo, a jakość sygnału można opisać jako krystalicznie czystą. Dodatkowo Motorola SL 4000 oferuje inteligentny system Audio, dzięki któremu dopasowuje się do głośności otoczenia i redukuje zewnętrzne, nieporządane dźwięki dzięki "Noise-Reduction".

 • 1000 Kanałów
  Motorola SL4000 działa na 1000 kanałach i dlatego można ją stosować w każdym projekcie - od wielkich imprez sportowych do projektów o charakterze przemysłowym.

 • Połączenia bezpośrednie, wiadomości tekstowe & transmisja danych z Motorolą SL 4000
  Oczywiście możliwe jest wybieranie rozmówcy z użyciem klawiatury lub wysyłanie danych i wiadomości tekstowych.

 • Bezprzewodowe słuchawki do Motoroli SL 4000
  Dzięki funkcji Bluetooth możliwe jest użycie bezprzewodowych słuchawek, które poprawiają komfort pracy i które można u nas również wynająć.

 • Dostęp do funkcji E-Mail, integracja z istniejącymi sieciami telefonicznymi i wiele więcej...
  Dzięki odpowiednim rozwiązaniom sprzętowym i oprogramowaniu Motoroli SL4000, radiotelefon może zostać wykorzystany do odbioru poczty elektronicznej lub zintegrowany z istniejącymi sieciami telefonicznymi i wiele więcej. Dzięki temu np. zarządzanie zespołem staje się bezproblemowe.

Klasyczne zastosowania Motoroli SL 4000

 • Hotelarstwo, przemysł, facilitymanagement
  Może zostać wykorzystana do obsługi dużych objektów, w halach produkcyjnych każdej wielkości. Motorola SL4000 usprawnia facilitymanagement - za pomocą jednego przycisku można połączyć się z ochroną lub innymi grupami projektu.

 • Zarządzanie eventami
  Dzięki swojej małej wadze i mądremu design'owi Motorola SL 4000 znajduje zastosowanie przy projektach wieczornych - i nie zajmuje więcej miejsca niż smartphone. Połączona z bezprzewodowymi słuchawkami stanowi doskonałą i dyskretną metodę komunikacji.

 • Systemy ochrony i detektywi
  Dyskretny radiotelefon Motorola SL4000 jest idealny do tajnych projektów i dla pracowników ochrony. Bezprzewodowych słuchawek praktycznie nie da się odróżnić od słuchawek zwykłego telefonu komórkowego.

 • Catering
  Podczas usług cateringowych pracownicy pokonują naprawdę duże dystanse. Profesjonaliści wiedzą, że liczy się każdy gram wagi urządzenia. Lżejszej krótkofalówki od Motoroli SL 4000 nie znamy.

Radio-wynajem.pl oferuje dla Motoroli SL4000 dużą ilość akcesoriów, między innymi bezrzewodowe słuchawki, akumulator litowo-jonowy o mocy 1800 mAH, cyfrowe przekaźniki do zwiększenia zasięgu urządzenia, szybkie stacje ładujące i dużo więcej.

Jeśli szukają Państwo cyfrowego radiotelefonu to Motorola SL4000 i Motorola SL4010 na pewno Państwa nie zawiodą. Nie bez powodu sama Motorola nazywa model SL 4000 jako "niezawodną krótkofalówkę do dyskretnej komunikacji" (-> Opis produktu na stronie Motoroli).

Ucieszymy się na Państwa zapytanie - wynajmiemy Państwu Motorolę SL4000 przy bardzo korzystnych warunkach. By stworzyć ofertę mogą Państwo użyć naszego konfiguratora online, zadzwonić do nas na bezpłatny numer lub wysłać E-Maila. Ile radiotelefonów Motoroli SL4000 chcą Państwo wynająć?


Motorola SL4000 PDF