1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola SL4000

Motorola Mototrbo SL4000 - cyfrowy radiotelefon najnowszej generacji.

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radio-wynajem.pl cieszy się bardzo z możliwości zaoferowania  MOTOTRBO SL4000 jako radia cyfrowego najwyższej klasy. Oprócz zwykłej doskonałej jakości Motorola, SL4000 jest niezwykle lekki i podcina najlżejsze z naszych radiotelefonów Motorola w naszym  parkuwynajmu (Motorola GP344) o prawie 100 gramów.

1000 kanałów, funkcja danych, bezpośrednie wybieranie partnerów radiowych, cyfrowa transmisja głosu, wyświetlacz informacyjny i automatyczna adaptacja do głośności otoczenia to tylko niektóre z cech, które oferuje Motorola SL4000. Jeśli pożądana jest mniejsza funkcjonalność, ale wymagana jest znacznie uproszczona obsługa przy niewielkiej wadze, model Motorola DP3441 jest dobrą alternatywą. Oczywiście możesz również wypożyczyć radio u nas (i kupić).

Ponadto idealnie nadaje się do integracji z cyfrowymi radiotelefonami (-> Motorola DR3000), które lubimy budować dla Ciebie i z którymi możemy pokrywać całe wioski lub największe fabryki.

 • Lekkie i inteligentne wymiary

Motorola SL4000 oferuje 153 g (w tym 1400 mAh baterię litowo-jonowy) lub 165 g (w tym akumulator 1.800 mAh) wyjątkowy komfort noszenia i jest idealny do ciągłego użytkowania.

Również rozmiar jest bardziej podobny do zwykłego smartfona niż profesjonalnego radia:

Wysokość: 12,1 cm

Szerokość: 5,5 cm

Grubość: 1,74 mm

Nie tylko pod względem masy i rozmiaru, Motorola SL4000 otwiera zupełnie nową klasę.

 • SL4000 łączy cyfrową jakość głosu z inteligentnym systemem audio

Motorola SL4000 to w 100% radio cyfrowe. Język jest przesyłany cyfrowo, a wynikowa jakość głosu może być opisana jako "krystalicznie czysta".Ponadto Motorola SL4000 oferuje już nowy inteligentny system audio firmy Motorola, który można wykorzystać np. automatycznie dostosowuje się do poziomu hałasu otoczenia i filtruje "redukcję szumów", zakłócając hałas otoczenia w maksymalnym możliwym stopniu.

 • 1000 kanałów
  Motorola SL4000 obsługuje do 1000 kanałów, dzięki temu idealnie nadaje się do każdej produkcji - od największej imprezy (takiej jak igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata itd.) Do wykorzystania jako radio przemysłowe (dla firm każdej wielkości).

 • Bezpośrednie połączenie, wiadomości tekstowe i przesyłanie danych za pomocą Motorola SL4000
  Jest oczywiste, że klawiatura Motorola SL4000 może bezpośrednio wywoływać strony oraz wysyłać i przesyłać dane oraz wiadomości tekstowe.

 • Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do SL4000
  Ze względu na interfejs Bluetooth, Motorola SL4000 nadaje się również do użytku z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi, które jeszcze bardziej zwiększają komfort noszenia, można je także wypożyczyć u nas.

 • Połączenie e-mail, integracja z istniejącymi systemami telefonicznymi i wiele więcej …
  Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom sprzętowym firmy Motorola, SL4000 może być szybko i łatwo wykorzystany do komunikacji e-mail, zintegrowany z istniejącymi systemami telefonicznymi i nie tylko. Na przykład, np. również łatwe zarządzanie zamówieniami pracy.

Klasyczne scenariusze firmy Motorola SL4000:

 • Recepcja, hotelarstwo, przemysł, zarządzanie obiektami
  Nawet w przypadku dużych obiektów i aplikacji, takich jak stała lub tymczasowa komunikacja w produkcji motoryzacyjnej lub w zakładach przemysłowych dowolnej wielkości. SL4000 łączy zarządzanie obiektami w dowolnym czasie i po naciśnięciu przycisku z recepcją, bezpieczeństwem lub innymi grupami radiowymi. Możliwe jest zintegrowanie z istniejącym systemem telefonicznym.

 • Eventmanagement
  Dzięki swojej niewielkiej wadze i inteligentnym rozmiarom, Motorola SL4000 doskonale nadaje się na wieczorne imprezy - i niesie więcej w kieszeni niż smartfon. W połączeniu z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Motorola Twój odpowiednik nie zauważy, że zawsze masz połączenie ze wszystkimi wydarzeniami.

 • Usługi ochony i detektywi
  Dyskretniej - Motorola SL4000 to najlepsza technologia komunikacyjna do tajnych badań, bezpieczeństwa i detektywów. Trudno zauważyć, że zestaw słuchawkowy Bluetooth wygląda raczej jak zwykły telefon komórkowy niż zestaw słuchawkowy z radiem.

 • Catering
  Prawie żaden produkt nie zapewnia dłuższych odległości niż catering podczas imprezy lub w gastronomii. Profesjonaliści wiedzą: każdy gram się tu liczy. A lżejsze radio niż Motorola SL4000 jest nam nieznane.

W przypadku Motorola SL4000, dwukierunkowa wypożyczalnia radiowa oferuje szeroką gamę akcesoriów - w tym zestawy słuchawkowe Bluetooth, potężne baterie litowo-jonowe 1.800 mAh, cyfrowe repeatery takie jak DR3000, zapewniające niemal dowolne rozszerzenie zasięgu, szybkie systemy ładowania i sporo sprzętu wysokiej klasy.

Szukasz wysokiej klasy cyfrowych radioodbiorników? Motorola SL4000 i Motorola SL4010 zainspirują Cię. Nie bez powodu Motorola sama opisuje SL4000 jako "ostateczne radio do dyskretnej komunikacji" .

Chcesz wynająć Motorola SL4000 (również jako urządzenie testowe przed zakupem)?

Czekamy na Twoją wiadomość - możemy wypożyczyć Motorola SL4000 na korzystnych warunkach. Możesz teraz skorzystać z naszego narzędzia do wyceny lub skontaktować się z nami poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola SL4000 PDF