1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radiotelefony do organizacji imprez i eventów

Wynajem radiotelefonów Motoroli dla firm zajmujących się organizacją imprez i eventów stanowi od początku naszej działalności sięgającej roku 1999 ważną część naszego przedsiębiorstwa.

Z upływem czasu zebraliśmy sporo doświadczenia w kwestii organizacji imprez każdego rodzaju (poczynając od festiwali muzycznych, przez szykowne imprezy wieczorowe kończąc na spotkaniach zarządu firm) dzięki czemu możemy zaoferować indywidualne rozwiązania dla Państwa konkretnych potrzeb.

Poniżej kilka przykładowych rozwiązań:

Radiotelefony dla imprez przemysłowych

Dyskretna komunikacja podczas ważnych, szykownych imprezach wieczorowych, konferencji prasowych oraz prezentacji jest obowiązkowa. W takim przypadku radiotelefony powinny być możliwie jak najmniejsze i najlższe, by w razie potrzeby mogły być noszone w kieszeni kurtki lub spodni.

W przeciwieństwie do festiwali muzycznych lub wyścigów samochodowych, w radiotelefonach przeznaczonych do organizacji imprez większy nacisk kładziony jest nie na dużą głośność, lecz na wysoką jakość by komunikacja nie wymagała wielu słów i była od razu zrozumiała.

Do organizacji imprez okolicznościowych i przemysłowych polecamy zatem poniższe radiotelefony:

 • Motorola CP040
  Model CP040 to bardzo uniwersalny radiotelefon. Jest mniejszy niż model DP3400 lub GP3400 i gwarantuje bardzo wysoką jakość sygnału. Ze względu na jego większy rozmiar niż przy modelu SL4000 lub GP344 częściej stosowany jest na halach targowych lub wyścigach samochodowych, niż na spotkaniach biznesowych.
  Motorola CP040 dysponuje sygnałem o mocy 4 Wat, która bez problemu pozwala na pokrycie całych hal i średniej wielkości powierzchni. Model CP040 jest urządzeniem analogowym z 4 kanałami - jeśli wymagane jest więcej kanałów - model CP140 jest bardzo dobrą alternatywą.

 • Motorola GP344
  Tak samo jak CP040 model GP344 jest analogowym radiotelefonem. Jeśli porównać jednak oba modele pod względem wagi i rozmiarów to GP344 wypada o wiele lepiej. Jest lżejszy i mniejszy. Z tego powodu najczęściej używany jest przy organizacji konferencji prasowych, wieczorowych eventów oraz spotkań zarządu. Motorola GP344 wyposażona jest w 16 kanałów, sygnał o mocy 4 Wat oraz technologię X-Pand (Copyright by Motorola) do polepszenia jakości sygnału. Możliwa jest również aktywacja połączenia ratunkowego dzięki święcacemu LED'owi lub użycie funkcji Private Line (Copyright by Motorola). Obie wymienione powyżej funkcje programujemy na Państwa życzenie, proszę nas zatem wcześniej o tym poinformować.

 • Motorola SL4000
  Cyfrowy radiotelefon najwyższej klasy. Motorola SL4000 wyposażona jest w ponad 1000 kanałów (oferujemy zaprogramowanych 8 kanałów - jeśli potrzebna jest większa ilość, to prosimy nas o tym poinformować) oraz krystalicznie czystą jakość sygnału o sile 2 Wat, możliwą dzięki cyfrowemu przesyłowi sygnału, który nie traci na jakości w przeciwieństwie do technologii analogowej. Poza tym Motorola SL4000 to najmniejszy i najleższejszy radiotelefon w naszym magazynie. Model ten używany jest przede wszystkim na wieczornych eventach każdego rodzaju oraz na spotkaniach biznesowych, ponieważ z wyglądu przypomina nieco smartphone.

 

Radiotelefony polecane do organizacji festiwali muzycznych i koncertów (Outdoor)

Do głównych naszych klientów w sezonie letnim należą organizatorzy najróżniejszych festiwali muzycznych i koncertów. Od 2003 należymy również do organizatorów znaczących europejskich festiwali elektroniki. Wymagania dotyczące radiotelefonów wynajmowanych na koncerty znacznie różnią się od tych używanych na spotkaniach wieczornych i spokojnych eventach.

Poniższe radiotelefony wynajmujemy najczęściej organizatorom festiwali i koncertów:

 • Motorola CP040
  Używana również na festiwalach i przy obsłudze koncertów (nie tylko wśród agencji ochrony, ale również wśród pracowników wsparcia technicznego). Podczas wieczorowych eventów najważniejszą cechą radiotelefonu jest jego mała wielkość, przy koncertach największa uwagę zwraca się na długość pracy akumulatora. Motorolę CP040 dostarczamy wyposażoną w akumulator 2300 mAH, który dobrze sprawdza się w wymagających warunkach. Tak jak wszystkie nasze akumulatory, również akumulator CP040 testujemy regularnie w testerze Cadex. Sprawdzamy, czy nie zmienia się jego siła oraz sprawność. W ten sposób jesteśmy pewni, że wynajmujemy tylko sprawne i mocne akumulatory.
 • Motorola DP3400
 • Motorola GP300
 • Motorola GP340

Radiotelefony do organizacji imprez PDF