1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl - Chronimy środowisko.

Radio-Wynajem.pl pobiera energie elektryczna od Greenpeace Energy

Radio-Wynajem.pl dostarcza przesyłki kurierem rowerowym w Berlinie

Radio-Wynajem.pl - używamy papieru z recyklingu Steinbeis

Radio-Wynajem.pl – chronimy środowisko i ograniczamy naszą emisję CO2.

Oprócz bezkompromisowego stosowania materiałów przyjaznych dla zasobów w naszych biurach oraz stosowania technologii oszczędzających energię, wspieramy organizacje działające na rzecz ochrony przyrody oraz angażujemy się bezpośrednio w ochronę drzew i środowiska.

Radio-Wynajem.pl – Green Power, szczególnie:

 • Używanie papieru z recyklingu w naszych biurach Radio-Wynajem.pl
  Jesteśmy na drodze do osiągnięcia biura wolnego od papieru i używamy tylko i wyłącznie 100% papieru z recyklingu od producenta Steinbeis (polecany przez Greenpeace).
  Względem tradycyjnego papieru, na 500 stron oszczędzamy tym sposobem:
  79,4 litrów wody, 16,3 kWh oraz 7,5kg drewna
 • Biuro wolne od papieru
  Pierwszy krok wykonamy na początku sierpnia – od tego czasu będziemy oferować rachunki w formie papierowej jedynie na życzenie. Do tego będzie można zatwierdzać zamówienia jednym klickiem myszy, dzięki czemu nie będzie konieczności wysyłania FAX’ów, w ten sposób oszczędzamy więcej papieru. Po tych krokach nastąpią kolejne, aż w końcu osiągniemy nasz cel (używać mniej niż 50 kartek a4 miesięcznie)
 • Prąd z odnawialnych źródeł
  W naszych biurach oraz naturalnie do ładowania baterii używamy prądu od Greenpeace Energy (-> www.greenpeace-energy.de). Dostawca ten zaopatruje nas w ekologiczny prąd pozyskany w 100% z wody, słońca i wiatru.
 • Oszczędzanie prądu
  Według motto „małe też się liczy“, z którego korzystamy również podczas oferowania naszych usług i obsługi klienta, świecą u nas energooszczędne żarówki, a zegary sterujące dbają o to, aby niektóre nieużywane urządzenia poza naszymi godzinami pracy zostały odłączone od sieci elektrycznej. (Dobre dla środowiska i dla naszych bieżących kosztów – przez co korzystne dla naszych klientów, którzy korzystają na naszych oszczędnościach).
 • Logistyka przyjazna środowisku
  Nasze radiotelefony są dostarczane i odbierane przez dostawcę TNT – w okolicy polegamy w większym stopniu na lokalnych firmach, wspierających ochronę środowiska równie poważnie jak my i używających pojazdów hybrydowych. TNT angażuje się w różny sposób w ochronę środowiska i bierze udział w programach, takich jak „Planet me” czy też Ökoprofit. Więcej informacji na Stronie TNT
 • Przyjazna dla środowiska dostawa na terenie Berlina
  Na terenie Berlina dostarczamy nasze radiotelefony przy pomocy zrzeszenia kurierów rowerowych Fahrwerk. Społeczne wymagania, transport rowerem bez produkcji spalin i cząstek stałych – i nie tylko.  Przyjazność i szybka dostawa przekonują nas za każdym razem. (-> Strona internetowa Fahrwerk)
 • Ograniczenie emisji CO2 i bezpośrednie działanie
  Obecnie jesteśmy w poszukiwaniu odpowiedniego projektu z dziedziny ochrony lasów lub ponownego zalesienia o zasięgu międzynarodowym i lokalnym. W związku z tym liczymy na wsparcie państwa, WWF oraz naturalnie również Greenpeace’u. Pierwszym krokiem były darowizny drzew w Berlinie, co może być dla nas jedynie początkiem.

Radio-Wynajem.de - poważnie podchodzimy do kwestii ochrony środowiska i cieszymy się na myśl o dalszych inicjatywach naszych parnerów biznesowych.

Radio-Wynajem.pl | Ochrona środowiska PDF