1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Funkmikrofone

Mikrofony Shure


Wynajem * Sprzedaż * Serwis

Wiedzieli Państwo, że oprócz naszej głównej działalności, czyli wynajmu radiotelefonów Motorola i systemów Tourguide oferujemy również już od ponad 15 lat profesjonalne Mikrofony? Nie? Zatem to najwyższy czas by Państwa o tym poinformować:

  Nazwa Kanały Waga Cena
Zestaw mikrofonu bezprzewodowego Beyerdynamic Opus 654 Zestaw mikrofonu bezprzewodowego Beyerdynamic Opus 654
Zestaw mikrofonu bezprzewodowego jest odpowiedni dla małych i średnich lokalizacji i jest łatwy w użyciu - bardzo dobra jakość głosu.
16 2900 g * 80.00 € **

* Waga podana jest w przybliżeniu
** Cena może zależeć od dostępności towaru. Podana cena za dzień nie zawiera VAT i kosztów wysyłki.Nasz najlepszy mikrofon Shure UR4D
Mikrofon Shure UR4D razem z Shure UR4D plus i Shure Axient to produkt flagowy firmy Shure - zestaw ten obecny jest niemalże przy każdym projekcie.

Bardzo bezpieczny przesył sygnału wysokiej jakości, który dodatkowo zmieniany może być przez liczne 'główki' jak np. KSM9, Beta 58, SM58 lub DPA 4066F, możliwość używania pilota oraz nadwyraz prosta obsługa należą do głównych zalet tego systemu mikrofonowego.

Mikrofony Shure UR4D, które mogą Państwo u nas wynająć, działają w zakresie częstotliwości: 710 - 790 MHz. Częstotliwości przydzielane przez Niemiecką Agencję Sieci i zawarte są już w cenie wynajmu. Użytkowanie tych ekskluzywnych częstotliwości zapobiega zakłóceniom, które powodowane są zazwyczaj przez działanie pobliskich radiotelefonów (co zdarza się najczęściej na większych targach), lub poprzez działanie sieci LTE i DVB-T.


Właściwości mikrofonu Shure UR4D

 • Shure UR4D - system mikrofonowy dwa w jednym
  Shure UR4D wyposażony jest w dwie niezależne stacje odbioru sygnału i dlatego jest idealny do celów moderacyjnych.
 • Mikrofony Shure najnowszej generacji
  Automatyczna synchronizacja częstotliwości, automatyczny wybór częstotliwości, MARCAD Diversity, możliwość podłączenia do sieci, odłączane anteny, oprogramowanie dla systemów Windows i OS X, Pilot-Signal do polepszenia działania systemu mikrofonowego i do zapobiegania dźwiękom włączania i wyłączania urządzenia. Poza tym 47 kanałów przypadających na pasmo... czego więcej potrzeba do perfekcyjnej obsługi projektu?
 • Kompatybilny ze wszystkimi główkami mikrofonowymi Shure
  Jeśli wynajmują Państwo u nas mikrofon Shure UR4D, polecamy również dużą ofertę główek mikrofonowych, które wliczone są w cenę zestawu.
 • Absolutna gwiazda wśród mikrofonów
  Mikrofony Shure UR4D wykorzystywane są często przez techników dźwięku podczas niemalże każdej dużej produkcji.

Życzą sobie Państwo nadajnik ręczny czy kieszonkowy?
Mikrofon Shure UR4D wynajmujemy razem z dwoma nadajnikami kieszonkowymi i ręcznymi - Shure UR1 i Shure UR2. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia mikrofonu Shure UR4D tylko z jednym nadajnikiem Shure UR1 lub Shure UR2.

Właściwości nadajnika kieszonkowego Shure UR1

 • Shure UR1 - lekki nadajnik kieszonkowy od Shure
  Waga urządzenia - 97g - kwalifikuje nadajnik UR1 do lekkich nadajników. Doskonale trzyma się spodni nawet bez klipsu. Poza tym jest bardzo mały i można go nosić nawet w kieszonce wewnętrznej.
 • Funkcja oszczędzania energii
  Zmiana mocy nadajnika z 50mW na 10mW oszczędza baterie, przedłuża żywotność i umożliwia pracę z urządzeniem aż do 8h.
 • Synchronizacja na podczerwień z Shure UR4D, funkcja blokady, wymienane anteny... i wiele więcej - Shure UR1 w połączeniu z Shure UR4D spełni wszystkie oczekiwania.


Właściwości nadajnika ręcznego Shure UR2

 • Shure UR2 - nadajnik ręczny
  Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu nadajnika, Shure UR2 cieszy się szczególną popularnością wśród muzyków i moderatorów dźwięku.
 • Oszczędzanie energii podczas dłuższych projektów...
  Siła sygnału 10mW starcza do bezproblemowego działania urządzenia, które z tą mocą wytrzyma nawet do 8h nieustannej pracy.
 • Regulacja głośności
  Głośność regulować można między -10dB a +20dB z dokładnością co do jednego decybela.
 • I wiele, wiele więcej
  nadajniki UR1 i UR2 synchronizują się z mikrofonem UR4D używając podczerwieni, co wpływa na wspaniałej jakości dźwięk. Ekran LCD, funkcja blokująca i wiele innych świetnych właściwości sprawiają, że nadajnik ręczny UR2 to prawdziwa gwiazda wśród nadajników mikrofonowych.

Główki i zestawy słuchawkowe (zawarte w cenie wynajmu)
Jeśli chcą Państwo wynająć u nas mikrofony Shure, oferujemy Państwu poniższe głowy do zestawu:

 • Główka Shure SM58
 • Główka Shure Beta58
 • Główka Shure KSM9
 • Mikro-główka DPA 4066F (w kolorze skóry)


Nasza aktualna cena wynajmu zestawu Shure UR4D składa się z:

1 x Shure UR4D
2 x nadajnik Shure UR4D (UR1 / UR1)
2 x główka Shure lub mikrofon Lavalier
1 x pokrowiec

i wynosi 300 zł (plus VAT) za dzień

Dostawa i odbiór przebiega za pośrednictwem naszego kuriera TNT. Zamawiany sprzęt dostarczamy na dzień przed planowanym projektem i odbieramy dzień po skończeniu projektu. Oczywiście istnieje możliwość bezpośredniego odbioru i zwrotu zestawu Shure UR4D bezpośrednio u nas w Berlinie.

Poza tym obowiązuje nasz serwis 24/7 - kontakt pod naszym numerem biurowym - również jeśli chodzi o wynajem urządzeń.

Nie wprowadziliśmy jeszcze opcji zamówienia Shure UR4D przez nasz konfigurator Online. Proszę się z nami skontaktować pod bezpłatnym numerem telefonu: 00800 11 88 44 00 lub napisać E-mail na: kontakt@radio-wynajem.pl. Z przyjemnością zrealizujemy Państwa zamówienie.

Państwa partner w doborze właściwego sprzętu:
Oliver Hertkorn (specjalista ds. dźwięku)