1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Beyerdynamic Synexis RP8

Odbiornik do naszego systemu TourGuide o wyjątkowej jakości dźwięku

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Odbiornik kieszonkowy Synexis RP8 naszego systemu TourGuide firmy Beyerdynamic jest prawdziwym mocarzem. Jest mały i lekki oraz łączy innowacyjną technologię z ponadprzeciętną jakością dźwięku.

Standardowo odbiornik Synexis RP8 dostarczamy wraz ze słuchawką Bayerdynamic 2.

RP8 jest mniejszy i lżejszy niż przeciętny smartfon, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia np. w kieszeni spodni od garnituru lub żakietu. W przypadku braku kieszeni, np. gdy kobieta nosi małą czarną, praktyczne jest użycie sznurka na szyję.

Firma Beyerdynamic – tak samo jak Radio-Wynajem.pl – uwielbia urządzenia, które są proste w użyciu. W związku z tym, odbiornik kieszonkowy Synexis RP8 oprócz funkcji blokowania kanału, która zapobiega przypadkowemu przełączaniu pomiędzy kanałami, oferuje również inne przydatne funkcje. Należą do nich między innymi inteligentne ładowanie oraz automatyczne rozpoznawanie typu użytych baterii, co zabezpiecza urządzenie przed ewentualnym uszkodzeniem.

Najważniejsze cechy odbiornika kieszonkowego RP8 systemu TourGuide Synexis:
(z punktu widzenia użytkownika – tak jak zawsze w Radio-Wynajem.pl)

 • Bardzo dobra jakość dźwięku
  Technologia firmy Beyerdynamic w połączeniu z zestawami słuchawkowymi Beyerdynamic zapewniaja czysty i naturalnie brzmiący głos.

 • Duża głośność
  Kto szuka systemu TourGuide mogącego zapewnić dużą głośność np. do użytku zewnętrznego lub w hałaśliwej hali przemysłowej, ten dobrze trafił: 85 dB to maksymalna prawnie dopuszczalna głośność. Wartość ta odpowiada poziomowi hałasu normalnej dyskoteki. Oczywiście RP8 może zostać ustawiony ciszej przy użyciu pokrętła na przedniej stronie odbiornika. Co prawda pokrętło jest małe, jednak możliwe jest obsługiwanie go bez konieczności ściągania rękawiczki. Nasi technicy dokładnie przetestowali taką możliwość.

 • Lekki i mały
  Przy 90g wagi i niewielkich wymiarach 10,2 cm x 3,7cm x 6,77 cm (Dł./Sz./Wys.) RP8 można z łatwością schować z najnowszym iPhone'em. Można go również wygodnie nosić w kieszeni od koszuli. W każdej chwili można zdemontować sznurek na szyję oraz klips na krawat (uprzejmie prosimy o niezgubienie ich), co powoduje, że czytnik lepiej mieści się w kieszeni.

 • Duży zasięg
  Oferowany przez nas system TourGuide Synexis jest, w naszej opinii, systemem o największym zasięgu na rynku. Spowodowane jest to użyciem sygnału analogowego, który w przeciwieństwie do sygnału cyfrowego jest coraz rzadziej używany. W optymalnych warunkach, odbiornik kieszonkowy Synexis RP8 w połączeniu z nadajnikiem Synexis (np. z Synexis TH8) zapewnia ponad 100m zasięgu. Jeżeli życzą sobie Państwo jeszcze większego pokrycia, chętnie dopasujemy i wypożyczymy odpowiednie przekaźniki sygnału (tzw. repeatery).

 • Dołączone zestawy słuchawkowe oraz możliwość użycia własnych
  Naturalnie nasze zestawy TourGuide zawierają zestawy słuchawkowe już wliczone w cenę. Do Synexis RP8 można podłączyć nieomal każdą parę słuchawek ze złączem minijack 3,5mm. Ponadto istnieje możliwość zastosowania urządzeń z pętlą indukcyjną, system TourGuide Synexis nadaje się do użytku przez osoby używające aparatów słuchowych. W przypadku takiej ewentualności prosimy o informację.

 • Świetnie leży w ręce, jest czytelny
  Przyjemna w dotyku obudowa, dobre ułożenie w dłoni, czytelny wyświetlacz, czas działania na akumulatorze do 12 godzin i kompetentna obsługa Radio-Wynajem.pl powodują, że RP8 jest istotnym elementem różnorakich obchodów, konferencji oraz sytuacji, które wymagają tłumaczenia symultanicznego.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie odbiornika RP8 systemu TourGuide Synexis.

  • W jakich sytuacjach poleca się użycie systemu TourGuide Synexis?

 • Odpowiedź: System Synexis, w tym odbiornik RP8, polecamy w szczególności w przypadku oprowadzania grupowego oraz prezentacji. Przykładem są konferencje (w tym tłumaczenie symultaniczne), zwiedzanie z turystami i oprowadzanie po przedsiębiorstwie. RP8 świetnie nadaje się do powyższych celów ze względu na dużą głośność, dobrą jakość dźwięku oraz pozytywne wrażenia z użytkowania.

  • Czy do RP8 potrzebne są zapasowe akumulatory?

 • Zasadniczo nie, ponieważ dostarczane przez nas akumulatory potrafią zasilać RP8 przez około 10 – 12 godzin, poza tym RP8 wyposażony jest w funkcję oszczędzania energii. Chętnie dostarczymy jednak zapasowe akumulatory (bez dopłat), jeśli Państwo sobie tego życzą. W końcu posiadanie zapasowych baterii nigdy nie jest błędem.

  • Czy Synexis RP8 jest prosty w obsłudze?

 • Tak, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Kanał wybiera się przy pomocy dwóch dużych przycisków. Numer kanału zostanie wyświetlony na czytelnym wyświetlaczu OLED. Przy pomocy pokrętła do regulacji dźwięku można włączyć urządzenie, kontrolować poziom głośności oraz je wyłączyć. Urządzenie posiada również funkcję blokowania kanału, tak aby słuchacz nie był w stanie przypadkowo przełączyć kanału.

  • Jak naładować Synexis RP8?

 • Wystarczy zamontować go do walizki ładującej Synexis C30 systemu TourGuide Synexis. Dioda LED poinformuje o aktualnym stanie ładowania. Jeżeli dioda miga na niebiesko, to akumulator się ładuje. Jeżeli dioda świeci ciągłym, niebieskim światłem, to akumulator został w pełni naładowany.

Synexis RP8 – dane techniczne:

 • Zakres częstotliwości: 863.150 do 864.850 MHz

 • Ilość kanałów: 18

 • Złącze słuchawkowe: 3.5 mm minijack (słuchawki mono lub stereo)

 • Zasięg: 100m (i więcej) w połączeniu z dopasowanym transmiterem Synexis (np. TH8).

 • Czas działania: Według producenta ok. 20 godzin, my uważamy jednak, że jest to wartość zawyżona - 10 do 12 godzin to sprawdzony czas działania

 • Akumulatory: 2 x Ni-MH 2100 mAh

 • Waga: ok. 90 g

 • Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): ok. 6,77 cm x 3,17 cm x 10,28 cm

 • Normy: EN301357 (->Norma ETSI EN301357)


Pragną Państwo wypożyczyć u nas system TourGuide...

oraz dołączyć do niego Synexis RP8? Bardzo nas to cieszy – w końcu istnieje wiele sposobów na skompletowanie przemyślanej, niezobowiązującej oferty, zachowując jednocześnie najlepszy stosunek cena-jakość. Czekamy na Państwa kontakt pod adresem email kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Beyerdynamic Synexis RP8 PDF