1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Beyerdynamic DT 1

Wydajne i precyzyjne słuchawki - niezastąpione i bezpłatne przy naszych systemach Tour Guide

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Jeśli wypożyczą Państwo od nas system Tour Guide, opcjonalne słuchawki Beyerdynamic DT 1 są wliczone w cenę - standardowo oferujemy stereofoniczne słuchawki Beyerdynamic DT 2. Oczywiście w naszej wypożyczalni są również gotowe inne zestawy słuchawkowe i słuchawki dla naszych systemów Tour Guide. Oprócz DT 2, DT 1 jest najbardziej popularną słuchawką dla najbardziej zróżnicowanych zastosowań w zakresie osobistego i grupowego prowadzenia.

Zespół Radio-wynajem.pl zaleca zestaw słuchawkowy Beyerdynamic DT 1 dla następujących zastosowań:

 • Wszelkie (o-)prowadzenia w środowisku cichym, średnim lub głośnym
  Należą do nich zwiedzanie muzeum, zwiedzanie fabryki (i także innych lokalizacji)

 • Konferencje w tym korzystanie z technologii tłumaczeń symultanicznych
  (na przykład transmitowany przez stacjonarny nadajnik Beyerdynamic Synexis TS8, który również oferujemy do wynajmu)

 • Wycieczki krajoznawcze i oprowadzenia turystyczne
  Przemysł turystyczny wynajmuje te słuchawki, najlepiej w jednostce z nadajnikiem kieszonkowym systemu Synexis "Synexis RP8" preferowanego u nas - i regularnie otrzymujemy bardzo dobre opinie.

 • Długie wycieczki grupowe i indywidualne
  Beyerdynamic DT1 to ultra lekkie słuchawki o wadze 39g i najlżejsze słuchawki, jakie oferujemy dla naszych systemów Tour Guide w wypożyczalni. W rezultacie są bardzo wygodne i przyjemne w noszeniu w porównaniu do cięższych lub zamkniętych słuchawek i zestawów słuchawkowych. W szczególności przy dłuższych oprowadzeń, np. wycieczki z przewodnikiem latem lub w ciepłych salach (np. w lakierowni samochodowej) mają bardzo pozytywny wpływ na komfort noszenia.

W połączeniu z Synexis RP8 i pasującym nadajnikiem, zestaw słuchawkowy DT 1 osiąga ciśnienie akustyczne do 85 dB i nadaje ludzki głos wyraźnie i precyzyjnie nawet przy tej głośności.

Matowy czarny kolor prawie nie odbija, a zatem umożliwia doskonałe zdjęcia grupowe nawet przy użyciu lampy błyskowej.

Czy oprowadzenie przez fabryke, np. w halach produkcyjnych, wycieczki z przewodnikiem w wyścigach, strefy rock'n roll lub inne bardzo hałaśliwe środowiska, chętnie wypożyczymy kompletnie zamknięte słuchawki aż do aktywnych słuchawek, które absorbują objętość otoczenia. W dziedzinie radio wynajmu  jest to np. zestaw helikoptera. W skrócie: Zapewniamy dobrą zrozumiałość - nawet w ekstremalnych warunkach. Zwykle, nawet w hałaśliwych salach wystawowych lub wycieczkach fabrycznych, DT1 lub DT2 (ten ostatni szczególnie polecamy) jest absolutnie wystarczający.

DT1 Enterprise Service by Radio-wynajem.pl:

Podobnie jak wszystkie nasze zestawy słuchawkowe i słuchawki do systemów naprowadzania, DT 1 jest czyszczone, dezynfekowane, testowane i sprawdzane przez nasz zespół przed i po każdym użyciu. Dzięki temu możemy zagwarantować doskonały stan podczas wysyłki.

Dane techniczne słuchawek Beyerdynamic DT 1:

 • Typ: Jednostronna słuchawka

 • Mono

 • Podłączenie: 1 jack mono 3,5 mm

 • Długość kabla: około 80 cm

 • Ciśnienie akustyczne: 102 dB (odpowiada maksimum 85 dB dla ucha - przy pełnej głośności odpowiedniego nadajnika systemu prowadzącego)

 • Kolor: czarny matowy

 • Waga: 39 g

 • Dynamiczna konwersja sygnału

 • Impedancja 2 x 32 OHM

Wynajmij przewodnik - Beyerdynamic DT1 za darmo

Podczas wypożyczania systemu nawigacji Synexis, słuchawki Beyerdynamic DT 1 są opcjonalnie dołączane bezpłatnie. Oczywiście można wypożyczyć te słuchawki indywidualnie lub bezpośrednio za pomocą osobistego systemu nawigacji. Zamówienia i zapytania są bardzo mile widziane telefonicznie 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 przez e-mail kontakt@radio-wynajem.pl.

Można łatwo stworzyć ofertę online, wprowadzając pożądaną liczbę słuchawek Beyerdynamic DT 1 w wolne pole i klikając "Stwórz ofertę wynajmu". W kolejnych krokach można zestawić swój osobisty system Tour Guide z różnych komponentów, a następnie otrzymać bezpłatną i niewiążącą ofertę wynajmu.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Beyerdynamic DT 1 PDF