1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP3441

Mototrbo DP3441 – ultralekki, cyfrowy radiotelefon

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DP3441 jest cyfrowym odpowiednikiem jednego z najbardziej popularnych radiotelefonów w naszym sklepie - modelu GP344. Model DP3441, tak jak jego odpowiednik, jest najlżejszym w swojej serii (DP). Uzupełnia funkcje GP344 o cyfrowy przekaz sygnału, funkcje hybrydy oraz zdecydowanie większą żywotność akumularota, dzieki Impress Technology od Motoroli.

Właściwości DP3441:

 • Lekki i mały
  DP3441 przebija wymiarami praktycznie wszystkie inne modele Motoroli w naszym sklepie - jedyny wyjątek stanowi Motorola SL4000. Waga urządzenia razem z akumulatorem wynosi jedynie 254g. Wymiarami również odpowiada modelowi GP3400 - 100 x 63 x 34mm
 • Łatwa obsługa? Motorola DP3441!
  Model DP3441 nie posiada wyświetlacza. Kanał oraz poziom głośności reguluje się dwoma pokrętłami, znajdującymi sie na górze urządzenia. Tak jak we wszystkich radiotelefonach z serii CP oraz GP, funkcję mówienia aktywuje się dużym przciskiem NIM (naciśnij i mów), znajdującym się z lewej strony.
 • Wytrzymałość i użyteczność
  Przy tworzeniu modelu DP3441 brano pod uwagę przede wszystkim cechy klasycznych radiotelefonów Motoroli – wytrzymałość i użyteczność. Te cechy odnajdują sie nawet w złączu na zestaw słuchawkowy – słuchawki można przymocować na stałe, unikając możliwości przypadkowego wyrwania kabla z urządzenia. Model DP3441 wypełnia rownież normy IP67 (odporność na kurz, pył i wodę) oraz standardy wojskowe (810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G). Temperatura robocza mieści się w zakresie od -30˚C do +60˚C.
 • DP3441 – kameleon z hybrydową technologią (analogowo-cyfrowy)
  Tak jak inne radiotelefony z serii DP, model DP3441 może się połączyć z cyfrowymi urządzeniami, jak rownież z analogowymi. W połączeniu z przekaźnikiem (np. Motorola DR3000) oraz oprogramowaniem Motoroli Linked Capacity Plus istnieje możliwość stworzenia wysokowydajnej cyfrowej komórki radiowej, posiadającej dodatkowe funkcje (np. bezpośrednie wybieranie rozmówcy).

Zastosowanie Motoroli DP3441:

 • Ulubiony radiotelefon kateringu
  Motorola DP3441 jest jednym z najczęściej wynajmowanych modeli w naszym sklepie. Dzięki niewielkim wymiarom i wadze, łatwej obsłudze oraz długiej żywotności akumulatora należy do ulubionych modeli wśród serwisów kateringowych.
 • Wydarzenia sportowe
  Spory zakres temperatur roboczych, brak wyświetlacza oraz ponownie prosta obsługa i żywotność akumulatora czynią z Motoroli DP3441 idealnego partnera do organizacji wydarzeń sportowych, takich jak np:
  - zawody snowboardowe/narciarskie
  - mistrzostwa downhill itp.

Oczywiście model DP3441 wynajmują rownież firmy innych branż, jak np. firmy ochroniarskie czy organizujące różnego rodzaju uroczystości. Jednak z uwagi na wymaganą dyskretność przy takich okazjach, model SL4000 cieszy się większym powodzeniem (kosztem m.in. łatwości obsługi).

Bardzo chętnie stworzymy dla Państwa ofertę, proszę skorzystać z kontaktu telefonicznego lub wysłać nam wiadomość E-Mail. Możliwe jest również użycie specjalnego Konfiguratora Motorola, proszę kliknąć na przycisk "Dalej". Nasz konfigurator poprowadzi Państwa w 3 prostych krokach przez proces tworzenia oferty i zaoferuje Państwu dodatkowe akcesoria dla urządzeń Motoroli.


Motorola DP3441 PDF