1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP3441

Mototrbo DP3441 – ultralekki, cyfrowy radiotelefon

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DP3441 to cyfrowy odpowiednik jednego z najpopularniejszych radiotelefonów w naszym parku wynajmu: Motorola GP344. Podobnie jak GP344, DP3441 to najlżejsze radio w swojej serii (seria DP) i uzupełnia funkcje GP344 o cyfrową jakość głosu, funkcję hybrydową i znacznie lepsze wykorzystanie baterii. Osiąga się je poprzez pełną integrację Impress Technology (przez Motorolę).

DP3441 jest wszechstronny i ma kilka istotnych cech:

  • DP3441 jest lekki i mały

Wymiary i waga DP3441 podcina każde inne radio Motoroli w naszym parku wynajmu. Z wyjątkiem - SL4000 - żaden z naszych radiotelefonów nie jest ani mniejszy, ani lżejszy.

Więc waga, w tym standardowa bateria, to tylko 254 gramów.

Wymiary 10 cm x 6,3 cm x 3,4 cm są bardzo podobne do Motoroli GP344 (najbardziej popularne w branży cateringowej).

  • Najprostsza obsługa- Motorola DP3441!

DP3441 nie ma wyświetlacza. Wybór kanału, a także regulacja głośności odbywa się za pomocą dwóch pokręteł znajdujących się na boku radiotelefonu. Mówienie / słuchanie działa w ten sposób jak w przypadku radiotelefonów serii GP i CP (przycisk "naciśnij i mów").

  • Solidne radio o ulepszonej użyteczności

W przeciwieństwie do SL4000, który postrzegamy jako bezwzględny high-end na granicy możliwości technicznych, rozwój skupił się na klasycznych funkcjach Motoroli - niezniszczalnej i wyjątkowej użyteczności. Widać to można na podstawie połączenia zestawu słuchawkowego- ponieważ da się on tak mocno zakotwiczyć, że przypadkowe ześlizgiwanie nie jest możliwe. DP3441 jest również zgodny ze standardem IP67, co oznacza, że jest pyłoszczelny i powinien przetrwać drobne podróże nurkowe (proszę  umyślnie nie zanurzać się pod wodą). Jest również zgodny ze standardami wojskowymi 810 D, 810 E, 810 F i 810 G.

Temperatura robocza obejmuje również wszystko od -30 C do +60 C - od imprezy snowboardowej na niemieckiej Zugspitze aż po Puchar Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

  • DP3441 to kameleon z technologią hybrydową (analogowo-cyfrową)

Podobnie jak inne radiotelefony z serii DP - o ile nie zaznaczono inaczej - DP3441 dogaduje się z innymi naszymi cyfrowymi radiotelefonami (np. Motorola DP4600), a także z analogową częścią naszego parku wynajmu (np. GP344). W połączeniu z naszymi repeaterami (-> Motorola DR3000), można skonfigurować potężne cyfrowe komórki radiowe, które umożliwiają wiele innych dodatkowych funkcji (np. bezpośrednie połączenie). Umożliwia to oprogramowanie Motorotrbo Firmware Linked Capacity Plus.

Przykładowe zastosowania Motorola DP3441

DP3441 jest jednym z najpopularniejszych radiotelefonów w naszym parku wynajmu - ale przede wszystkim jest doceniany przez klientów, którzy szukają małego i lekkiego radia o doskonałej jakości głosu i łatwości użytkowania. Należą do nich przede wszystkim:

  • Motorola DP3441 - najpopularniejsze radio gastronomiczne

Do kręgu klientów, którzy najczęściej wypożyczają model Motorola DP3441 od nas, zdecydowanie należą usługodawcy cateringu.

Niską wagę przede wszystkim personel serwisowy docenia, łatwość obsługi, w tym zwymiarowany przycisk Push-to-Talk i długą żywotność baterii.

  • DP3441 sportowe radio na imprezy sportowe

Szeroki zakres temperatury roboczej, konstrukcja bez naświetlenia, a także szybka i łatwa obsługa oraz długi czas pracy akumulatora sprawiają, że DP3441 jest idealnym partnerem do imprez sportowych i często go wypożyczamy na:

- imprezy snowboardowe i narciarskie

- Mistrzostwa zjazdowe

... jest solidny, jak już zaznaczyliśmy... naprawdę bardzo solidny.

Oczywiście, wiele wypożyczalni technologii eventowych, firmy z zakresu ochrony i agencje eventowe również wypożyczają DP3441 - z SL4000, z jego rozmiarem smartfona i jeszcze mniejszą wagą, jest godną polecenia alternatywą, szczególnie w obszarze imprez wieczornych oraz ukrytej komunikacji. Tańsze, bardziej niezawodne i łatwiejsze w obsłudze jest w każdym razie DP3441.

Więcej informacji na temat modelu Motorola DP3441 można również znaleźć na stronie internetowej Motorola pod następującym linkiem:

http://www.motorolasolutions.com/XC-DE/Product+Lines/MOTOTRBO/DP3441


Wypożycz model Motorola DP3441 lub wypróbuj zanim kupisz.

Chętnie wynajmujemy i oczywiście też sprzedajemy DP3441 również z akcesoriami (słuchawki, baterie, wzmacniacze zasięgu, specjalne anteny i wiele innych).

Zamówienie zakupu lub zapytanie o wynajem można złożyć dzwoniąc na naszą bezpłatną infolinię Freecall 0800/1188440,przez maila lub również poprzez formularz na naszej stronie internetowej pod pięknym tytułem "Sklep Radio-Wynajem.pl ".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DP3441 PDF