1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Antena +7dB UHF

Antena UHF o dużym zasięgu i czułości

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Antena PCPI xH/TETRA renomowanego producenta Procom, wyposażona w daleki zasięg oraz bardzo wysoką czułość odbioru- nasza oferta wśród antenn UHF.

Anteny 7 dB są polecane szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia ze zbyt dużą ilością kabli między antenami, a przekaźnikami sygnału (Motorola DR3000) lub z utratą siły sygnału na rzecz dużej ilości pośredników (np. Duplexer, Combiner itd.). Przy czym należy pamiętać, że maksymalna siła sygnału, która zostanie nam udostępniona przez np. agencję sieci nie może zostać przekroczona, dlatego dokładne obliczenia są w tej sytuacji niezbędne. Chętnie sporządzimy te obliczenia dla Państwa i doradzimy w temacie używania techniki antenowej w obszarze technologii analogowej i cyfrowej oraz Tetra.

Stosując anteny do zysku kierunkowego - antena PCPI xH/TETRA oferuje zysk w wysokości +7db - należy zwrócić uwagę na bezstratny przesył sygnału. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z bezstratnego kabla antenowego (kabel Low Loss) i zintegrowanie go z wysokiej jakości techniką antenową z naszego magazynu (Combiner, Duplexer).

Dane techniczne anteny UHF PCPI xH/TETRA:

 • Budowa
  Biorąc pod uwagę budowę anteny UHF PCPI xH/TETRA mamy do czynienia z tzw. płaską anteną, która ze względu na swoją konstrukcję nadaje się idealnie do umieszczenia na ścianach. Rozchodzenie się sygnału przebiega w taki sposób, że antena wysyła sygnał w przestrzeń, a ściany używa jako reflektor (lustro).
  Z własnego doświadczenia możemy jednak potwierdzić, że istnieje możliwość umieszczenia tej anteny na maszcie antenowym bez straty zasięgu.

 • Kolor
  Kolor anten jest kremowy - jeśli życzą sobie Państwo inny kolor anteny (np. szary na tle szarej ściany), to wynajmując antenę na dłuższy okres nie ma problemu ze zmianą jej koloru na wybrany indywidualnie przez Państwa.

 • Zakres częstotliwości
  Antena PCPI xH/TETRA działa w zakresie UHF od 380 do 430 MHz, lub 430 do 470 MHz. Szerokość pasma wynosi zatem ok. 50MHz. Prosimy o podanie nam dokładnej informacji przy zamówieniu, w jakim zakresie częstotliwości życzą sobie Państwo wynająć antenę.

 • Antena UHF Indoor / Outdoor
  Radio-Wynajem.pl oferuje tę antenę w dwóch wersjach - Indoor oraz Outdoor. Standardowo wypożyczamy wariant do węwnatrz (Indoor). Jeśli jednak życzą sobie Państwo skorzystać z wersji Outdoor, to serdecznie prosimy nas o tym wcześniej poinformować.

 • Rozchodzenie się sygnału
  Tę antenę UHF charakteryzuje rozchodzenie się kołowego, spolaryzowanego w prawo lub w lewo sygnału - to znaczy, że antena wysyła w przestrzeń skręcony sygnał (jak śruba). Dokładnie zmierzony kąt otwarcia się sygnału wynosi 80° (poziomo i pionowo).

 • Antena z zyskiem kierunkowym
  Zysk kierunkowy tej anteny wynosi +7 dB i dzięki temu nazywamy ją prawdziwym mistrzem wśród anten z zyskiem kierunkowym. Duży zysk kierunkowy anteny potrafi nadrobić straty w sile sygnału (użycie bezstratnych kabli jest niezbędne) spowodowane przez wielometrowe okablowanie.

 • Maksymalna moc
  Antena może zostać zasilona w moc 100W dzięki przekaźnikom lub komórkom Tetra (np. komórka Tetra MTS1).

Polecamy tę antenę do każdego projektu radiotelefonicznego, szczególnie  w kombinacji z komórką Tetra MTS1 oraz przekaźnikiem Repeater DMR Motorola DR3000. Oczywiście służymy poradą i odpowiemy niezobowiązująco na wszystkie Państwa pytania dotyczące techniki stosowania anten w projektach radiotelefonicznych. Komórki Tetra oraz przekaźniki są indywidualnie dostosowywane przez nas do Państwa potrzeb. W razie pytań, prosimy o kontakt E-Mailowy kontakt@radio-wynajem.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Antena +7dB UHF PDF