1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DP4400

Cyfrowe radiotelefony DP4400 z serii "Mototrbo" Motoroli

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Radiotelefon Motoroli (Mototrbo = Motorola Turbo) DMR model DP4400 jest mniejszym i pozbawionym wyświetlacza bratem Motoroli DP4600 i należy obok Motoroli SL4000 i nowoczesnego przekaźnika DR300 do serii DMR "Mototrbo" Motoroli.

DP4400 jest tak jego większy brat uniwersalnym radiotelefonem, który oferuje najwyższą jakość wysyłanego i odbieranego sygnału przy jednocześnie prostej obsłudze i wytrwałej obudowie. Również jeśli chodzi o rozmaitość funkcji, DP4400 w niczym nie ustępuje modelowi DP4600. Jedyną wadą jest brak wyświetlacza i mniejsza ilość obsługiwanych kanałów (32 zamiast ponad 1000).

Najważniejsze właściwości Motoroli DP4400:

 • Urządzenie cyfroweDigitalfunkgerät
  Radiotelefon Motorola DP4400 należy do serii Motorola Mototrbo - która słynna jest z wysokiej jakości cyfrowych radiotelefonów.
 • Zdumiewająca jakość sygnału
  Cyfrowy przesył sygnału Motoroli DP4400 idzie w parze ze znakomitą jakością odbieranego dźwięku. Nie bez powodu model DP4400 określa się najlepszym w swojej klasie. Dodatkową zaletą modelu DP4400 jest inteligentna funkcja audio, która wycisza niepotrzebne dźwięki (zewnętrzne szmery) i w ten sposób gwarantuje wysoką jakość sygnału nawet w bardzo głośnym otoczeniu (place budowy, sceny koncertowe).
 • Duży zasięg
  Jeśli włączymy funkcję High Level (daleki zasięg) Motorola DP4400 jest w stanie wysyłać sygnał o sile 4 Watt, tak jak nasz radiotelefon o największym zasięgu- Motorola CP040. W zależności od zabudowania terenu zasięg tego modelu wynosi maksymalnie 6 kilometrów. Jeśli niezbędny jest większy zasięg, Radio-Wynajem.pl poleca wypróbowanie cyfrowych przekaźników sygnału odpowiednich dla modelu DP4400. Z takim zestawem bez problemu sygnałem można pokryć naprawde duże powierzchnie jak np. festiwale, hale targowe lub wnętrza budynków. W razie pytań napiszcie do nas - doradzamy za darmo.
 • 32 Kanały
  Tak jak jego młodsza siostra- Motorola DP3400, model DP4400 dysponuje 32 programowalnymi kanałami. Jednak przez brak wyświetlacza możliwa jest komfortowa obsługa tylko 16 kanałów.  Jeśli stanowi to dla Państwa problem, to polecamy inne modele z pełną klawiaturą jak np. Motorola SL4000 i Motorola DP4800.
 • Ergonomiczna budowa
  Motorola DP4400 to konsekwentny rozwój modelu Motorola DP3400. Najbardziej widoczną różnicą między tymi dwoma modelami to znacznie zgrabniejsza budowa Motoroli DP4400. Została ona dostosowana specjalnie do kształtu ludzkiej dłoni.

Jak już wyżej wspomnieliśmy Motorola DP4400 to uniwersalny radiotelefon, który ze względu na brakujący wyświetlacz nie jest szczególnie polecany do obsługi większych projektów, w przeciwieństwie do flagowych modeli Motoroli (takich jak SL4000 i DP4800). Model DP4400 jest szczególnie przydatny do projektów, które wymagają bardzo dobrej jakości odbieranego sygnału i przy których używanych jest maksymalnie 16 kanałów.

Radio-Wynajem.pl poleca Motorolę DP4400 szczególnie do:

 • Ochrona objektów & imprez
  Dzięki bardzo dobrej jakości wysyłanego i odbieranego sygnału w połączeniu z dalekim zasięgiem Motorola DP4400 sprawdzi się doskonale w agencjach ochrony. Zestaw słuchawkowy pasujący do modelu DP4400 mogą Państwo u nas oczywiście również wynająć.
 • Place budowy
  Solidne wykonanie, głośny i zrozumiały odbiór sygnału- Motorola DP4400 jest przyjacielem każdej budowy.
 • Rock`n Roll
  Cechy wymagane od radiotelefonów na budowach, dotyczą również urządzeń wykorzystywanych podczas koncertów i większych imprez: głośny odbiór sygnału, duży przycisk 'Push-To-Talk', który bez problemu można wciśnąć nawet w rękawiczkach oraz odporność na upadki: To wszystko (i wiele wiele więcej) oferuje Państwu Motorola DP4400.
 • Przyjęcia, bankiety
  Również wśród agencji organizujących imprezy oraz firm cateringowych model DP4400 jest jednym z częściej używanych urządzeń- jej konkurentem jest jednak lżejsza Motorola SL4000.

Drużyna Radio-Wynajem.pl chętnie doradzi Państwu i wspólnie pomoże znaleźć odpowiedni radiotelefon dostosowany specjalnie do Państwa potrzeb. Jeśli jednak już się Państwo zdecydowali na model Motorola DP4400- proszę wypełnić nasz konfigurator online. Wystarczy podać potrzebną ilość wybranego modelu- następnie w 4 kolejnych krokach mają Państwo możliwość zamówienia słuchawek lub dodatkowych akumulatorów. Następnie stworzymy dla Państwa niezobowiązującą ofertę na wynajem modelu DP4400. 

Oczywiście stosunek ceny do jakości dla modelu DP4400 w Radio-Wynajem.pl jest nie do pobicia.


Motorola DP4400 PDF