1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola GP380

Posiądający najwięcej funkcji radiotelefon Motorola GP380 z serii GP

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola GP380 łączy w sobie wszystkie cechy jej mniejszego brata, Motoroli GP340, wyposażona jest jednak w informacyjny wyświetlacz (przydatny w dużych grupach radiotelefonów) i 255 możliwych kanałów.

Z tego powodu najczęściej wynajmujemy Motorolę GP380 dużym produkcjom filmowym i projektom przemysłowym. Motorola GP380 najlepiej ukaże swoje wszystkie możliwości w grupie więcej niż 100 osób korzystających z komunikacji radiotelefonicznej.

Motorola GP380 właściwości:

 • Posiada 255 kanałów
  Największe produkcje mogą zostać zrealizowane z użyciem Motoroli GP380. Sprawdzi się w każdym większym projekcie (od olimpiady zaczynając, kończąc na wielkich projektach budowlanych).
 • Wyświetlacz alfanumeryczny
  Działanie na 255 kanałach bez ekranu pomocniczego byłoby niewygodne. Każdemu kontaktowi można przypisać imię składające się z 14 znaków. Na ekranie widoczny jest również aktualny stan akumulatora.
 • Duży zasięg
  Przetestowaliśmy dwa modele radiotelefonów, które posiadają najwięcej kanałow: Motorola GP380 i Motorola SL4000. Jeśli chodzi o zasięg, to analogowa Motorola GP340 przewyższa zasięg Motoroli SL4000 aż o 20%. Ten stosunek zmienia się jednak gdy do testu włączymy cyfrowe przekaźniki sygnału, które znacznie zwiększają zasięg Motoroli SL4000.

Funkcja szeptu, technologia X-Pand, prywatna linia...

Motorola GP380 dysponuje wszystkimi właściwościami serii GP Professional - i poleca się ją przy największych produkcjach i projektach - naszym zdaniem jej najlepsze właściwości to:

 • Funkcja szeptu
  Dyskretna komunikacja (np. podczas produkcji filmowych) to prawdziwy hit. 
  Funkcja szeptu jest naprawdę przydatna - mówisz cicho, a Twój partner rozumie Cię doskonale.
 • Technologia X-Pand
  Technologia do poprawy sygnału X-Pand jest jednym z powodów sukcesu radiotelefonów Motoroli - jest dostępna również w Modelu GP380.
 • Prywatna linia i wywołanie selektywne
  Bezpośredni wybór rozmówcy w komunikacji radiotelefonicznej? Potrzebna dyskretna komunikacja? To żaden problem z Motorolą GP380.
 • Funkcja VOX
  Komunikacja radiotelefoniczna w modelu GP380 nie musi być aktywowana przyciskiem - wystarczy Państwa głos by ją uruchomić. Przydatna szczególnie gdy mamy zajęte ręce. W tę funkcję wyposażone są prawie wszystkie Radiotelefony Motoroli, które znajdziecie Państwo na Radio-Wynajem.pl.
 • Sygnalizacja ratunkowa (Funkcja Man-Down)
  Jeśli projekt wymaga największego zaangażowania pracowników w najtrudniejszych warunkach (silosy, wielkie budowy), funkcja ta nierzadko ratowała ludziom życie. Gdy pracownik nie odpowiada na żądanie zgłoszenia się, automatycznie wysyłany jest sygnał wzywający o pomoc.
 • Przekazywanie wywołań
  Jesteście Państwo na ważnym spotkaniu i nie możecie odebrać? Przekazywanie wywołań w GP380 umożliwia przekazanie połączenia do innej osoby znajdującej się w sieci.
 • Wiadomości tekstowe
  Szybka komunikacja z użyciem standardowych wiadomości tekstowych - dalsza zaleta, która sprawdza się razem z ekranem radiotelefonu.
 • Motorola GP380 urządzenie radiowe z łącznością trankingową
  Niemniej ważna jest łączność trankingowa Motoroli GP380. Wystarczy powiedzieć nam jeśli są Państwo zainteresowani tą funkcją, wypożyczymy wtedy kartę Smart-Trunk II, która umożliwia działanie.

Motorola GP380 główne obszary zastosowania:

 • Przemysł
  Szczególnie przy rozbudowie fabryk i parków przemysłowych Motorola GP380 sprawdza się najlepiej.
 • Budowy
  Budowlańcy chwalą sobie przede wszystkim odporne na uszkodzenia mechaniczne wykonanie modelu GP380 oraz duży wybór kanałów.
 • Produkcje filmowe & eventy
  Olimpiada, mistrzostwa świata w piłce nożnej, parady różnego rodzaju - Motorola GP380 nada się do każdej wielkości projektu.

Proszę zwrócić uwagę na to, że niektóre z wyżej wymienionych funkcji Motoroli GP380 muszą zostać zaprogramowane przed użyciem. Zatem prosimy o informacje, jakie konkretnie funkcje Państwo potrzebują. Oferujemy również darmowe porady dotyczące optymalnego zastosowania wynajmowanego przez Państwa urządzenia.

Chcą Państwo wynająć Motorolę GP380 (i są zainteresowani naszymi korzystnymi cenami wynajmu)?

Cieszymy się na kontakt z Państwem. Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. skorzystać z naszego Konfiguratora Online.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola GP380 PDF