1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Synexis TP8

Mały i lekki nadajnik kieszonkowy do systemów TourGuide Synexis

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Synexis TP 8 to mały i lekki nadajnik kieszonkowy z serii TourGuide Beyerdynamic Synexis, którego można u nas wypożyczyć i kupić. Beyerdynamics TP 8 umożliwia  w połączeniu z odpowiednim zestawem słuchawkowym ze zintegrowanym mikrofonem (zalecamy Beyerdynamic TG-H55C) do realizacji prezentacji, wykładów i wycieczek z przewodnikiem bez użycia rąk.

Przykłady zastosowań Synexis TP 8:

 • Wycieczki i oprowadzenia przez fabrykę

 • Prezentacje i wykłady

 • Tłumaczenia ustne

Cechy nadajnika kieszonkowego Synexis TP8:

 • Duży zasięg
  W połączeniu z odbiornikami kieszonkowymi Synexis RP 8 w naszych systemach TourGuide, Synexis TP 8 osiąga zasięg ponad 100 m (w zależności od architektury pomieszczenia lub hali) np. między kabiną tłumacza a publicznością lub stołem mikserskim a publicznością. Jeśli jest wymagany jeszcze większy zasięg, zalecamy użycie stacjonarnego nadajnika (-> Synexis TS8) w połączeniu z odpowiednią anteną (-> Beyerdynamic AT71) -którą oferujemy  w wynajmie. Dzięki systemowi TourGuide w tej konfiguracji można pokryć nawet areny i duże sale wystawowe.

 • Najwyższa jakość konwersji i transmisji mowy
  Ogromne doświadczenie w konwersji sygnału i transmisji sygnału, które Beyerdynamic demonstruje w dziedzinie profesjonalnej technologii studia nagrań, można również wyraźnie doświadczyć w TP8. Doskonała konwersja sygnału i niemal liniowa transmisja zapewniają, że słuchacze wyraźnie słyszą naturalny głos.

 • Niska waga
  Przy wadze 90g, Synexis TP 8 waży mniej niż smartfon.

 • Inteligentne wymiary
  Nawet z bardzo przyjaznymi dla kieszeni rozmiarami 93 x 67 x 31,7 mm, TP8 nie musi obawiać się porównania ze smartfonem.

 • Wejście AUX
  Poprzez wejście AUX można alternatywne źródła sygnału podłączyć odtwarzacz MP3 lub stół mikserski. Ponieważ potrzebny jest odpowiedni kabel przejściowy, prosimy o poinformowanie nas o żądaniu połączenia podczas wynajmu. Chętnie dodamy bezpłatnie odpowiedni kabel.

 • I wiele więcej …
  Tą drogą Synexis RP8 ma 18 programowalnych częstotliwości (bardzo przydatne, na przykład na targach, na których mogą być używane kilka systemów TourGuide), przycisk wyciszania, za pomocą którego można wyłączyć mikrofon, bardzo czytelny wyświetlacz i linkę na ramieniu lub zaczep na pasek z którym TP8 może być bezpiecznie przymocowany do paska, pasa lub paska torebki.

Systemy TourGuide & Synexis RP8 na Radio-wynajem.pl - wł. Enterprise Service !

Service dla nas oznacza:

 • Obszerne, niewiążące i bezpłatne porady
  Oczywiście dotyczy to również naszych systemów TourGuide i technologii konferencji. Nasz personel techniczny jest regularnie szkolony w zakresie bieżących systemów zarządzania i ma wiedzę specjalistyczną i doświadczenie od 1999 roku.

 • Dostępność przez całą dobę
  Jeśli wynajmą Państwo system TourGuide, radia lub technologię konferencyjne, jest dostęp do naszego serwisu 24h za pośrednictwem naszego numeru Freecall 0800/1188440. Darmowo i bezpośrednio, po prostu naciśnąć na 1, aby połączyć się z specjalista, który pomoże niezawodnie i kompetentnie.

 • Szybkie oferty, bezkonkurencyjne ceny
  Nasza oferta jest realizowana szybko i bez zobowiązań. Chętnie udzielimy do obliczenia cen niezbędnych informacji i cieszymy się móc przygotować bezkonkurencyjne ceny.

 • Dostawa overnight
  Dostarczamy tak samo szybko jak przygotowujemy oferty - generalnie przez TNT i Overnight. To samo dotyczy odbioru (również przez TNT), który jest zawarty we wszystkich naszych ofertach.

Nasze osoby kontaktowe do systemów Tour Guide i technologii konferencyjnej
W przypadku wycieczek z przewodnikiem mamy specjalnie przeszkolony zespół. Można się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 i e-mailem kontakt@radio-wynajem.pl.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Synexis TP8 PDF