1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Synexis TP8

Mały i lekki nadajnik kieszonkowy do systemów TourGuide Synexis

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Beyerdynamic Synexis TP8 jest małym i lekkim nadajnikiem kieszonkowym do systemów TourGuide. W połączeniu z zestawem słuchawkowym z mikrofonem (np. Beyerdynamic TG-H55C) umożliwia prowadzenie prezentacji, wykładów czy wycieczek z wolnymi rękami.

Przykłady zastosowania Synexis TP8:

 • Wycieczki
 • Prezentacje, wykłady
 • Tłumaczenia na żywo

Właściwości Synexis TP8:

 • Duży zasięg
  W połączeniu z odbiornikiem Synexis RP8, zestaw TourGuide osiąga zasięg rzędu 100m (w zależności od architektury pomieszczenia/hali). Dzięki temu odległość między np. tłumaczem i publicznością nie powinna stanowić problemu. Jeżeli do pokonania są jeszcze większe odległości, polecamy użycie stacjonarnego nadajnika (np. Synexis TS8) razem z odpowiednią anteną (np. Beyerdynamic AT71) – oba urządzenia znajdą Państwo na stronie naszego sklepu.
 • Wysokiej jakości przesył sygnału
  Firma Beyerdynamic posiada ogromne doświadczenie w konwersji i transmisji sygnału, co wyraźnie słychać przy urządzeniu Synexis TP8. Użyta technika sprawia, że słuchacze doświadczają wyraźnego i w pełni zrozumiałego, naturalnego dźwięku.
 • Wymiary
  Przy wymiarach 93 x 67 x 32mm i wadze 90g, TP8 nie musi się bać porównań do najnowszych smartfonów.
 • Wejście AUX
  Dzięki wejściu AUX można podłączyć zewnętrzne źródło sygnału, jak np. odtwarzacz MP3 czy nawet konsolę mikserską. W razie chęci użycia wejścia AUX prosimy o informację w zapytaniu, gdyż urządzenie standardowo nie jest wyposażone w odpowiedni kabel. Naturalnie w razie potrzeby otrzymają Państwo takowy bez dodatkowych kosztów.
 • I wiele więcej...
  Synexis TP8 posiada 18 programowalnych częstotliwości (bardzo pomocne np. na dużych targach, podczas których w użyciu jest więcej niż jeden system TourGuide), przycisk wyciszający mikrofon, dobrze czytelny wyświetlacz oraz klips do paska, dzięki któremu wygodnie się go nosi.

Synexis TP8 PDF