1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DM4601

Bluetooth, wymiana danych, SMS i więcej - model DM4601

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola DM4601 wygląda tak samo jak jej brat - model DM4600 - wyposażona jest jednak dodatkowo w funkcję wysyłania danych i system Bluetooth (do tego modelu polecamy słuchawki Bluetooth).

Motorola MOTOTRBO DM4601 oferuje użytkownikom wiele zaawansowanych funkcji i ulepszeń. Urządzenie mobilne ze zintegrowanym GPS i Bluetooth przekonuje inteligentnymi funkcjami audio i danych, aby ułatwić nawet trudne zadania. W przypadku wymagań o znaczeniu krytycznym ten model jest opłacalnym rozwiązaniem, ponieważ użytkownicy mogą komunikować się zarówno w trybie analogowym jak i cyfrowym.

Jasna i wyraźna komunikacja głosowa i transmisja danych

DM4601 to doskonałe funkcje audio, ponieważ głośność jest automatycznie dostosowywana do poziomu hałasu nawet w hałaśliwym otoczeniu. Bluetooth zapewnia niezawodną transmisję dźwięku i danych, a programowalne przyciski zapewniają bezpośredni dostęp do różnych funkcji. Model ten obsługuje kilka rodzajów alarmów awaryjnych, aby zwrócić uwagę w sytuacjach krytycznych.

Rozszerzony zasięg i pojemność

Poszczególne obszary mogą być oferowane za pośrednictwem IP Site Connect, a opcja Capacity Plus oferuje rozwiązanie oparte na pakiecie, dzięki czemu można zwiększyć zasięg i pojemność. W rezultacie nawet duże grupy robocze są w stanie komunikować się na duże odległości. DM4601 może być dostosowany do różnych wymagań. Również telefony komórkowe serii DM4400 są idealne do płynnego przełączania się na cyfrowy system komunikacji.

Idealne aplikacje

DM4601 to idealne urządzenie mobilne dla bezpieczeństwa publicznego, logistyki i transportu, dla handlu, przemysłu, a także dla firm telekomunikacyjnych. W porównaniu do DM4600, DM4601 jest wyposażony w nawigację GPS. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, seria DM4000 znana jest z wyjątkowej przejrzystości w komunikacji głosowej. Aplikacje MOTOTRBO umożliwiają osiągnięcie ukierunkowanych na użytkownika rozwiązań dla przedsiębiorstw, ponieważ DM4601 można dostosować do indywidualnych potrzeb. Te radiotelefony są również kompatybilne z rozwiązaniami SCADA, co czyni je interesującą alternatywą dla firm monitorujących i użyteczności dla niezawodnej komunikacji głosowej i transmisji danych.

Cechy DM4601 to:

  • Zintegrowany Bluetooth 4.0

  • Zintegrowana nawigacja GPS

  • Bezpieczeństwo pojedynczo pracownika “Lone Worker”

  • 4-liniowy kolorowy wyświetlacz

  • Tryb wyświetlania dzień / noc

  • Interfejs oparty na menu i przyjazny dla użytkownika

  • Konfigurowalny komunikat głosowy

  • Programowalne przyciski

  • Łączy lokacji IP

  • Zintegrowane szyfrowanie

Wypożycz Motorola DM4600 na Radio-wynajem.pl:

Jeśli chcesz szybko i łatwo poprosić o ofertę w bezkonkurencyjnych cenach, możesz się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DM4601 PDF