1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Beyerdynamic DT 2

Wyśmienita słuchawka o precyzyjnym brzmieniu - niezastąpiony i bezpłatny element naszego systemu TourGuide

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Do każdego zamówionego u nas systemu TourGuide w standardzie dołączamy słuchawkę Beyerdynamic DT 2 . Naturalnie oferujemy również wiele innych zestawów słuchawkowych do systemu TourGuide. Beyerdynamic DT 2 jest jednak świetną słuchawką o szerokim spektrum zastosowań, szczególnie w zakresie oprowadzania grup ludzi.

Zespół Radio-Wynajem.pl poleca Beyerdynamic DT 2 w następujących sytuacjach:

 • Oprowadzanie osób w otoczeniu o niskim, średnim i podwyższonym poziomie hałasu.
  Są to między innymi wizyty w muzeum, czy oprowadzanie po przedsiębiorstwie (również na zewnątrz).
 • Konferencje z użyciem techniki tłumaczenia symultanicznego
  (
  np. transmitowana przy pomocy stacjonarnego nadajnika Beyerdynamic Synexis TS8, którego oferujemy w ramach wynajmu systemów TourGuide).
 • Wycieczki i oprowadzanie turystów
  Branża turystyczna chętnie wynajmuje te słuchawki w połączeniu z nadajnikiem kieszonkowym Synexis RP8 z systemu TourGuide Synexis. Regularnie otrzymujemy dobre opinie o tym sprzęcie.
 • Długie oprowadzanie grup ludzi
  Beyerdynamic DT 2 waży jedynie 39g, co czyni go wyjątkowo lekkim w swojej klasie oraz najlżejszym wśród oferowanych przez nas słuchawek do systemów TourGuide. W związku z tym, w porównaniu do cięższych lub zamkniętych słuchawek i zestawów słuchawkowych, nosi się je bardzo wygodnie. Przewiewność i ogólna wygoda noszenia wpływa bardzo korzystnie na komfort użytkowania słuchawki np. podczas letnich wycieczek lub oprowadzania po ciepłych halach (przykładowo lakierniach samochodowych).

W połączeniu z odbiornikiem Synexis RP8 i odpowiednio dopasowanym nadajnikiem słuchawka DT2 osiąga ciśnienie akustyczne do 104 dB. Odpowiada to górnej, prawnie regulowanej, granicy głośności dla słuchawek systemów TourGuide (85 dB).

Urządzenia są czarne i matowe, dzięki czemu w ogóle nie odbijają światła. Umożliwia to robienie zdjęć grupowych również z użyciem lampy błyskowej.

Jeżeli planują Państwo oprowadzanie po halach produkcyjnych, komunikację jednostronną w sporcie czy podczas koncertów rockandrollowych, lub po prostu użytkowanie w głośnym otoczeniu, chętnie wypożyczymy Państwu słuchawki zamknięte lub słuchawki z funkcją aktywnego tłumienia hałasu. W wynajmie radiotelefonów funkcje takie oferuje zestaw Heavy Duty. W uproszczeniu: dbamy o to, aby Państwa głos brzmiał wyraźnie – również w ekstremalnych warunkach.

W Radio-Wynajem.pl dbamy o nasz sprzęt:
Tak samo jak wszystkie inne nasze słuchawki i zestawy słuchawkowe do systemów TourGuide, DT 2 jest po każdym użytkowaniu czyszczony, dezynfekowany, testowany i przygotowywany do ponownego użycia. W związku z tym, możemy Państwu zagwarantować świetny stan urządzeń oraz bezproblemową wysyłkę.

Dane techniczne słuchawki Beyerdynamic DT 2:

 • Typ:s łuchawka nauszna z uchwytem na ucho
 • Stereo
 • Złącze: 1 x 3,5mm minijack
 • Długość kabla: ok. 80 cm
 • Ciśnienie akustyczne: 104 dB (odpowiada maksymalnie 85 dB przy uchu – przy ustawieniu maksymalnej głośności na odpowiednio dopasowanym nadajniku systemu TourGuide)
 • Kolor: matowa czerń
 • Waga: 39g
 • Dynamiczna konwersja sygnału
 • Impendencja 2 x 32 OHM

Wynajem systemu TourGuide - Beyerdynamic DT2 gratis

W przypadku wypożyczania systemu TourGuide Synexis słuchawka Beyerdynamic DT 2 jest dołączana w zestawie. Naturalnie mogą Państwo wypożyczyć ją osobno i połączyć z innym systemem TourGuide. Zamówienia i zapytania przyjmujemy telefonicznie pod darmowym numerem 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 lub przez email pod adresem kontakt@radio-wynajem.pl.

Mogą Państwo zlecić utworzenie oferty poprzez formularz na stronie. Wystarczy jedynie podać planowaną liczbę słuchawek Beyerdynamic DT 2 i kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu". W następnych krokach można samodzielnie dobrać poszczególne komponenty systemu TourGuide, aby otrzymać bezpłatną ofertę wynajmu (bez zobowiązań).

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Beyerdynamic DT 2 PDF