1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Sponsorowane przez Radio-Wynajem.pl

Radio-Wynajem.pl sponsoruje niskobudżetowe produkcje filmowe

Już od początku istnienia naszej firmy (1999) ściśle współpracujemy ze szkołami filmowymi w Niemczech i wiemy jak działają niskobudżetowe produkcje w branży filmowej i rozrywkowej.

Krótko i na temat: Brak budżetu? Żaden problem!

Poniżej nasze FAQ na temat sponsoringu niskobudżetowych produkcji:

 • Jaki sprzęt sponsorujecie?
  Sponsorujemy radiotelefony, mikrofony oraz akcesoria. W zależności od rodzaju i wielkości projektu udostępnimy Wam sprzęt za darmo, lub po wysokich rabatach.
  Ze względu na nasze doświadczenie i kontakty w branży filmowej jesteśmy w stanie nawiązać kontakt z dalszymi sponsorami, jeśli Wasz projekt wyda się ciekawy.

 • Udostępniacie sprzęt w 100% za darmo?
  O tym decydujemy już w zależności od konkretnego projektu i oferujemy Wam albo wysokie rabaty, albo sprzęt za darmo. Oczywiście wszystko zależy od aktualnej liczby posiadanego przez nas sprzętu - w przypadku dużego zapotrzebowania na rynku maleje prawdopodobieństwo użyczenia naszego sprzętu. Dlatego prosimy o wcześniejsze zaplanowanie projektu i powiadomienie nas o nim.

 • W jaki sposób mogę dowiedzieć się o rabatach lub sponsorowanym sprzęcie?
  Najlepiej skontaktujecie się z nami telefonicznie. Waszym konsultantem będzie Gregor Borck E-Mail: gb@funkgeraete-vermietung.de , Telefon: +49 30293819717. Opiszcie mu cały planowany projekt, wasz budżet oraz jaki sprzęt na jaki okres potrzebujecie. Z naszej strony interesująca jest możliwość bycia wymienionym wśród sponsorów na ewentualnej stronie internetowej projektu, lub na napisach końcowych produkcji. Prosimy również o opisanie produkcji i wysłanie nam maila pod: mail@funkgeraete-vermietung.de

 • Kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi na wysłane zapytanie?
  W naszej firmie każdego klienta traktujemy tak samo. W czasie największego ruchu na rynku może trwać to trochę dłużej, ale generalnie na maile odpowiadamy tego samego dnia, ewentualnie dzień później.

 • Sponsorujecie również imprezy na Uniwersytetach, w szkołach itd.?
  Generalnie rzecz biorąc tak, tylko z innymi rodzajem rabatu (rabat dla uniwersytetów). Ale również w tym wypadku proszę się z nami skontaktować, tutaj też możemy pomóc.

 • Sponsorujecie produkcje komercyjne?
  Nie.

 • Są przypadki, w których odmawiacie sponsoringu?
  Oczywiście. Produkcje komercyjne, wydarzenia społeczno-polityczne, które nam się nie podobają, nie będą przez nas sponsorowane.
 • Macie jeszcze jakieś pytanie dotyczące sponsoringu? Żaden problem! Skontaktujecie się z nami. Dotychczas nie było niskobudżetowej produkcji, dla której nie znaleźlibyśmy odpowiedniego rozwiązania.

  Chętnie odpowiemy na pytania.

   

  Konsultant Sponsoringu w Radio-Wynajem.pl

  Gregor Borck
  E-Mail: gb@funkgerate-vermietung.de
  Telefon:+49 30293819717

  Sponsorowanie sprzętu przy produkcjach filmowych i rozrywkowych PDF