1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic Unite

RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic UNITE TourGuide

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mały kieszonkowy odbiornik Beyerdynamic Unite  zapewnia doskonałą jakość głosu, a wersja RP-T umożliwia interakcję z głośnikiem. Waży tylko 105 g z baterią i mieści się w każdej kieszeni, dla odwiedzających bez kieszeni istnieje możliwość wypożyczenia praktycznego sznurka. Zanim zamówisz jeden z naszych cenowo korzystnych systemów Tour Guide, możesz zawsze zapytać naszych ekspertów w Radio-wynajem.pl, jaki system jest najbardziej odpowiedni do planowanych celów.

Najważniejsze cechy odbiornika kieszonkowego RP-T z funkcją Talk Back Beyerdynamic UNITE DECT to:

Doskonała jakość głosu i funkcja Talk Back

Nawet jeśli główny głośnik znajduje się w większej odległości, jakość głosu jest nadal bezbłędna. Odwiedzający mogą skontaktować się z oprowadzającym jeśli mają jakiekolwiek pytania podczas wizyty dzięki funkcji Talk Back. Umożliwia to interakcję oszczędzającą czas, co pozytywnie wpływa na słuchaczy. Wzmocnienie mikrofonu i głośność monitorowania można ustawić indywidualnie.

Moc i zasięg transmisji DECT

Odbiornik kieszonkowy RP-T do systemu grupowego przewodnika Beyerdynamic Unite zapewnia bezproblemowy zasięg do 300m (kontakt wzrokowy na zewnątrz). Dotyczy to również wycieczek po mieście lub innych zajęć na świeżym powietrzu o doskonałej jakości głosu. Moc transmisji wynosi do 250 mW, najwyższą możliwą wartość. To sprawia, że urządzenie jest tak dobre, jak użyteczne w dowolnym miejscu i bezpieczne w razie awarii.

Długi czas pracy

Czas działania tego wydajnego odbiornika kieszonkowego wynosi 15 godzin. Oczywiście, baterie litowo-jonowe są serwisowane i ładowane przez naszą wypożyczalnię radiową. W przeciwnym razie RP-T ma również ładowanie USB, a także inne styki ładowania.

Możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego i pierścienia indukcyjnego

Osoby niedosłyszące mają szczególnie ciężko zrozumieć treści mówionych podczas wycieczek z przewodnikiem. Do podręcznego odbiornika kieszonkowego Beyerdynamic Unite RP-T można podłączyć nie tylko słuchawki i inne zestawy słuchawkowe, ale także praktyczne pętle z pierścieniem indukcyjnym. W tym przypadku nawet głuchoniemi nie są zaniedbywani podczas wycieczek z przewodnikiem.

Mały i poręczny

Odbiornik kieszonkowy 105g Beyerdynamic Unite do systemu Tourguide jest mały i przede wszystkim bardzo poręczny. Wymiary to 102 - 58 - 15,5 mm (wys. x szer. x gł.). Wymienne baterie zazwyczaj nie są konieczne w celu zapewnienia długiej żywotności, ale mogą być również dostarczane na żądanie.

Dane techniczne odbiornika kieszonkowego RP-T do systemu Tour Guide Unite

 • Funkcja Talk Back

 • Zakres częstotliwości DECT: 1880 do 1930 MHz

 • Zasięg DECT: z linią wzroku (na zewnątrz) do 300m

 • Bezpieczne szyfrowanie AES-256

 • Moc transmisji DECT: do 250 mW

 • Zintegrowany mikrofon

 • Pobór prądu: maks. Do 500 mA.

 • Wyświetlacz OLED

 • Wskaźnik stanu akumulatora na wyświetlaczu akumulatora

 • Trwała bateria litowo-jonowa

 • Czas działania 15 godzin

 • Port USB (standard 2.0)

 • Temperatura pracy od -10 do + 45 ° C

 • Indywidualnie regulowane wzmocnienie mikrofonu i monitorowanie głośności

 • Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm / gniazdo słuchawkowe

Akcesoria do odtwarzania to pętle na szyję na szyję, słuchawki nauszne lub słuchawki są także dostępne do wypożyczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące osobistego systemu kierowania Beyerdynamic Unite i, oczywiście, konkretnie o kieszonkowym odbiorniku Beyerdynamic UNITE  RP-T z funkcją Talk Back, nasz profesjonalny zespół chętnie doradzi, jeśli chcesz wynająć doskonały system Tour Guide.


Chcesz wypożyczyć system Tour Guide u nas…

... i chciałbyś mieć kieszonkowy odbiornik RP-T? Bardzo się z tego cieszymy - a wiele ścieżek prowadzi do kompetentnej, niewiążącej oferty w naszym niezrównanym stosunku ceny do wydajności. Czekamy na Twój e-mail na kontakt@radio-wynajem.pl , czat (na dole po lewej) i oczywiście również przez telefon pod numerem 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 do Twojej dyspozycji.

Możesz też skorzystać z naszego internetowego narzędzia do składania ofert i złożyć zapytanie o wynajem systemu Tour Guide.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic Unite PDF