1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic Unite

RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic UNITE TourGuide

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Mały kieszonkowy odbiornik Beyerdynamic Unite zapewnia doskonałą jakość głosu, a wersja RP-T umożliwia interakcję z nadawcą. Waży tylko 105 g z baterią i mieści się w każdej kieszeni, dla odwiedzających bez kieszeni istnieje możliwość wypożyczenia praktycznego sznurka. Zanim zamówisz jeden z naszych cenowo korzystnych systemów Tour Guide Unite, możesz zawsze zapytać naszych ekspertów w Radio-wynajem.pl, jaki system jest najbardziej odpowiedni do planowanych celów.

Najważniejsze cechy odbiornika kieszonkowego RP-T z funkcją Talk Back Beyerdynamic UNITE DECT to:

Doskonała jakość głosu i funkcja Talk Back odbiornika RP-T

Nawet jeśli główny głośnik znajduje się w większej odległości, jakość głosu jest nadal bezbłędna. Odwiedzający mogą skontaktować się z oprowadzającym jeśli mają jakiekolwiek pytania podczas wizyty dzięki funkcji Talk Back. Umożliwia to interakcję oszczędzającą czas, co pozytywnie wpływa na słuchaczy. Wzmocnienie mikrofonu i głośność monitorowania można ustawić indywidualnie.

Moc i zasięg transmisji DECT

Odbiornik kieszonkowy RP-T do systemu grupowego przewodnika Beyerdynamic Unite zapewnia bezproblemowy zasięg do 300m (kontakt wzrokowy na zewnątrz). Dotyczy to również wycieczek po mieście lub innych zajęć na świeżym powietrzu o doskonałej jakości głosu. Moc transmisji wynosi do 250 mW, najwyższą możliwą wartość. To sprawia, że urządzenie jest tak dobre, jak użyteczne w dowolnym miejscu i bezpieczne w razie awarii.

Długi czas pracy odbiornika RP-T

Czas działania tego wydajnego odbiornika kieszonkowego wynosi 15 godzin. Oczywiście, baterie litowo-jonowe są serwisowane i ładowane przez naszą wypożyczalnię radiową. W przeciwnym razie RP-T ma również ładowanie USB, a także inne styki ładowania.

Możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego i pierścienia indukcyjnego

Osoby niedosłyszące mają szczególnie ciężko zrozumieć treści mówionych podczas wycieczek z przewodnikiem. Do podręcznego odbiornika kieszonkowego Beyerdynamic Unite RP-T można podłączyć nie tylko słuchawki i inne zestawy słuchawkowe (jak np. DT1, DT2 lub DT3), ale także praktyczne pętle z pierścieniem indukcyjnym IL 200. W tym przypadku nawet głuchoniemi nie są zaniedbywani podczas wycieczek z przewodnikiem.

Mały i poręczny- odbiornik RP-T

Odbiornik kieszonkowy 105g Beyerdynamic Unite do systemu Tourguide jest mały i przede wszystkim bardzo poręczny. Wymiary to 102 - 58 - 15,5 mm (wys. x szer. x gł.). Wymienne baterie zazwyczaj nie są konieczne w celu zapewnienia długiej żywotności, ale mogą być również dostarczane na żądanie.

Dane techniczne odbiornika kieszonkowego RP-T do systemu Tour Guide Unite

 • Funkcja Talk Back

 • Zakres częstotliwości DECT: 1880 do 1930 MHz

 • Zasięg DECT: z linią wzroku (na zewnątrz) do 300m

 • Bezpieczne szyfrowanie AES-256

 • Moc transmisji DECT: do 250 mW

 • Zintegrowany mikrofon

 • Pobór prądu: maks. Do 500 mA.

 • Wyświetlacz OLED

 • Wskaźnik stanu akumulatora na wyświetlaczu akumulatora

 • Trwała bateria litowo-jonowa

 • Czas działania 15 godzin

 • Port USB (standard 2.0)

 • Temperatura pracy od -10 do + 45 ° C

 • Indywidualnie regulowane wzmocnienie mikrofonu i monitorowanie głośności

 • Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm / gniazdo słuchawkowe

Akcesoria oraz słuchawki nauszne są także dostępne do wypożyczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące osobistego systemu TourGuide Beyerdynamic Unite i, oczywiście, konkretnie o kieszonkowym odbiorniku Beyerdynamic UNITE  RP-T z funkcją Talk Back, nasz profesjonalny zespół chętnie doradzi, jeśli chcesz wynająć doskonały system Tour Guide.


Chcesz wypożyczyć system Tour Guide u nas…

... i chciałbyś mieć kieszonkowy odbiornik RP-T? Bardzo się z tego cieszymy - a wiele ścieżek prowadzi do kompetentnej, niewiążącej oferty w naszym niezrównanym stosunku ceny do wydajności. Czekamy na Twój e-mail na kontakt@radio-wynajem.pl , czat (na dole po lewej) i oczywiście również przez telefon pod numerem 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 do Twojej dyspozycji.

Możesz też skorzystać z naszego internetowego narzędzia do składania ofert i złożyć zapytanie o wynajem systemu Tour Guide.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic Unite PDF