1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radiotelefony dla gastronomii i cateringu

Radiotelefony dla gastronomiii i cateringu logo

Pracownicy firm cateringowych obsługujących imprezy wszelkiego rodzaju pokonują podczas dnia czy wieczoru długie dystanse. W takich sytuacjach pewna komunikacja między kuchnią a kelnerami lub technikami jest absolutnie wymagana.

Radio-Wynajem.pl już od ponad 10 lat obsługuje największe firmy cateringowe w Niemczech i całej Europie, zaopatrując te przedsiębiorstwa w lekkie i poręczne radiotelefony. Od roku 2006 stopniowo zaczynamy stawiać na radiotelefony cyfrowe jak np. SL4000, który jest o wiele lższejszy niż dotychczasowy bestseller cateringowy - Motorola GP344.

Dla gastronomii i cateringu szczególnie polecamy:

  • Motorola GP344
    Najlżejszy analogowy radiotelefon Motoroli w naszym magazynie. Model ten bazuje na solidnej technologii Motoroli i z doświadczenia wiemy, że jest w stanie przeżyć nawet kąpiel w kubełku do chłodzenia szampana (prosimy jednak nie testować). Jego waga łączna wynosi 250g, tj. 1,5 razy więcej niż zwykły iPhone. Radiotelefon ten wyposażony jest w 16 kanałów, a akumulator pozwala na nieprzerwaną komunikację aż do 8 godzin. Dodatkowo wyposażony jest w duży przycisk Push-To-Talk, który zapewnia komfortową obsługę urządzenia. W porównaniu do modelu SL4000 posiada trochę większy zasięg. Oczywiście oferujemy również dodatkowe wyposażenie, takie jak słuchawki, krótkie anteny itd.
    -> Więcej informacji: Motorola GP344

  • Motorola SL4000
    Motorola SL4000 jest, według stanu naszej wiedzy, najlższejszym radiotelefonem Motoroli i powoli dogania w popularności w obszarze cateringu Motorolę GP344 - mimo, że model GP344 gra w innej lidze jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Model SL4000, a także jego duża siostra SL4010, dysponują perfekcyjną jakością sygnału i z wagą ok. 165g razem z akumulatorem znajdują się na poziomie wagowym smartphone'a. Do uzupełnienia instalacji montowanych na stałe oraz do obsługi dużych restauracji nie ma naszym zdaniem lepszego radiotelefonu i szczerze go polecamy. Do projektów wymagających więcej mobilności w obszarze cateringu sprawdzonym modelem jest Motorola GP344 (jego wynajem jest tańszy). Motorola SL4000 wyposażona jest również w wiele akcesoriów - dla projektów gastronomicznych i cateringowych szczególnie polecamy bezprzewodowe słuchawki bluetooth.
    -> Więcej informacji: Motorola SL4000

Od roku 1999 wyposażamy małe i duże firmy cateringowe w sprzęt radiotelefoniczny Motoroli i chętnie doradzamy w wyborze odpowiedniej konfiguracji. Oczywiście istnieje możliwość dostosowania radiotelefonów do Państwa potrzeb, nie ma również problemu z obsługą niestandardowych lokacji.

Nasze porady są niezobowiązujące i darmowe - zespół Radio-Wynajem.pl chętnie Państwu doradzi.

Radiotelefony dla gastronomii i cateringu PDF