1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Futerał CP040/CP140

Praktyczny futerał do Motoroli CP040 i CP140

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Dzięki temu praktycznego futerałowi Motorola CP040 lub Motorola CP140 - oba mają podobne kształty - mogą być wygodnie noszone przy pasku lub na ramieniu (opcjonalnie).

Główną przewagą, którą ma futerał nad zwykłym klipsem do spodni, w który wyposażone są praktycznie wszystkie nasze radiotelefony Motoroli polega na tym, że używając futerału istnieje możliwość szybszego wyciągnięcia i użycia radiotelefonu.

Wystarczy jedynie otworzyć futerał zamykany na guzik bezpieczeństwa, wyciągnąć radiotelefon i już można korzystać z urządzenia.

Używając zwykłego klipsu działa to nieco ciężej, ze względu na mocowanie klipsu do wewnętrznej strony spodni. Zatrzask należy otworzyć co zabiera więcej czasu niż używając futerału.

Futerał jest zatem o wiele bardziej bezpieczny niż zwykły klips i dlatego jest często używany w pracach na wysokościach, gdzie korzysta się z olinowania alpinistycznego. Polecamy wtedy stosować futerał razem z paskiem bezpieczeństwa.

Futerał do modeli CP040/CP140 jest najczęściej używany do poniższych rodzajów prac:

  • Prace na wysokościach przy użyciu olinowania alpinistycznego
  • Ochrona objektów (przede wszystkim w patrolach)
  • Organizacja eventów i koncertów (Backstage)

Oczywiście nasze futerały są skonstruowane w taki sposób, by bezproblemowym było przypięcie do nich słuchawek. Jeśli futerał do modeli CP040/CP140 nie jest noszony przy pasku spodni, ale na ramieniu lub poprostu w ręce, wtedy nie ma problemu korzystania z radiotelefonu, który wciąż zamknięty jest w futerale. W tym celu futerał wyposażony jest w liczne dziurki m.in na głośnik i jedną większa dziurkę na mikrofon. Również przycisk 'Push-to-talk' - który musi zostać wciśnięty by nadawać sygnał - oraz wybór kanału i poziom głośności są bardzo łatwe do obsługi.

Kolejną zaletą futerału jest jego funkcja ochronna. Futerał chroni radiotelefon przed pchnięciami, otarciami i wszelkimi innymi mechanicznymi uszkodzeniami.

Tak jak widać na zdjęciach, dostarczamy futerał wykonany z neoprenu lub skóry. Radiotelefon przedstawiony na zdjęciach służy jedynie demonstracji, lecz może dodatkowo zostać wynajęty.

Radiotelefony pasujące do tego futerału:

Jeśli mają Państwo dalsze pytania dotyczące naszych futerałów i innych 'nośników' radiotelefonów, używanych np. przy eventach wieczornych, proszę śmiało pytać poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Chętnie Państwu doradzimy. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Futerał CP040/CP140 PDF