1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Łącznik antenowy 3 do 1

3 przekaźniki, jedna antena? Żaden problem z naszym łącznikiem antenowym

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Z łącznikami antenowymi można połączyć kilka anten lub wzmacniaczy. Z 3 repeaterami i jedną anteną stosowany jest łącznik antenowy 3 na 1. Ta kompaktowa sieć sprzęgająca jest zatem przeznaczona dla 4 odbiorników.

3-kanałowy sprzęgacz antenowy składa się z aktywnego dystrybutora odbiornika, filtra dupleksowego i pasmowo-przepustowego oraz hybrydowego sumatora nadajnika. Sieć sprzęgająca jest kompatybilna z odstępami międzykanałowymi od 6,25 kHz i wyposażona w pojedyncze izolatory. Złącze antenowe 3 na 1 nadaje się do pracy w zakresie temperatur od -30 ° C do + 60 ° C.

Chcą Państwo wynająć  Łącznik antenowy Procom 3 do 1? Bardzo się z tego cieszymy. Z przyjemnością przedstawimy Państwu szybką i niewiążącą ofertę obejmującą naszą szeroką ofertę akcesoriów (zestawy słuchawkowe, baterie radiowe i nasze usługi dla przedsiębiorstw).

Przy zamawianiu należy podać częstotliwość transmisji i odbioru radiotelefonów, o ile to możliwe, a nasi eksperci z zespołu Radio-Wynajem.pl chętnie udzielą dodatkowych informacji, jeśli nie jesteś tego pewien lub jeśli martwisz się o zużycie chcesz zapytać. Czekamy na Państwa telefon pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970 lub poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Łącznik antenowy 3 do 1 PDF