1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Cyfrowy nadajnik TH- Beyerdynamic Unite

TH- cyfrowy nadajnik systemu Unite

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Ręczny nadajnik TH o ergonomicznym kształcie i charakterystyce kardioidalnej zapewnia doskonałą moc transmisji, z zasięgiem około 300 metrów. Wysokiej jakości mikrofon przekonuje doskonałymi nagraniami głosu, nawet jeśli nie jest trzymany blisko ust.

Nadajnik ręczny jest dostarczany wraz z cyfrowym systemem Tour Guide i odpowiednimi komponentami w dołączonej walizce  ładunkowej i transportowej Beyerdynamic.

Najważniejsze cechy nadajnika ręcznego TH systemu Tour Guide Beyerdynamic UNITE:

Wygodna obsługa

Kształt mikrofonu wysokiej jakości jest dostosowany do uchwytu, dzięki czemu nadajnik ręczny może być wygodnie trzymany w dłoni przez kilka godzin. Ergonomiczny kształt zapobiega stoczeniu się go po upuszczeniu. Nadajnik ręczny można nosić na szyi za pomocą sznurka, dzięki czemu ręce mają swobodę ruchu.

Łatwy w użyciu, Bluetooth i doskonała zrozumiałość mowy-nadajnik TH Unite

Nawet jeśli ręczny nadajnik TH nie jest obsługiwany optymalnie, nowoczesny system audio przyczynia się do doskonałej zrozumiałości mowy. Zakłócenia i głośne szumy tła są po prostu tłumione przez funkcję redukcji szumów. Klawisze funkcyjne sprawiają, że nadajnik ręczny TH Unite jest naprawdę łatwy w użyciu.

Długi czas pracy i opcja ładowania USB

Dzięki serwisowanym bateriom litowo-jonowym nadajnik ręczny dla systemu prowadzenia grupowego Beyerdynamic ma bardzo długi czas pracy wynoszący około 15 godzin. Mikrofon można ładować zarówno przez styki ładowania, jak i przez USB. Wymienne baterie są zalecane, jeśli system prowadzenia osobistego jest przeznaczony do dłuższego użytkowania.

Nasz profesjonalny zespół Radio-wynajem.pl będzie dostępny przez całą dobę do wsparcia. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące nadajnika TH, odbiorników RP-T z funkcja Talk Back lub RP.

Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy ten nowoczesny system grupowych wycieczek z Beyerdynamic Unite naprawdę nadaje się do zaplanowanego zadania, skontaktuj się z nami osobiście. Nasi eksperci od wielu lat znajdą odpowiednie rozwiązanie bez kompromisów. W rezultacie nie będą rozczarowani ani goście ani uczestnicy, bez względu na to, czy jest to wycieczka po fabryce, konferencja, wycieczka grupowa po terenie zewnętrznym, czy prezentacja na targach. Technologia tłumaczenia jest również możliwa z systemem komunikacyjnym UNITE firmy Beyerdynamic.

Dane techniczne nadajnika ręcznego Beyerdynamic UNITE TH:

 • Zakres częstotliwości DECT RF: 1880 - 1900 MHz

 • Szczytowa moc transmisji (do 250 mW)

 • Wysoki zasięg

 • Szyfrowanie AES-256

 • Połączenie USB

 • Bluetooth

 • Do 3 otwartych mikrofonów

 • 15 godzin pracy

 • Bateria litowo-jonowy do naprawy

 • Mikrofon pojemnościowy z biegunowym wzorem kardioidalnym

 • Łatwe w użyciu klawisze funkcyjne

 • Wyświetlacz OLED

Ręczny nadajnik TH do systemu Tour Guide jest wyposażony w odpowiednią technologię ładowania (futerał do ładowania) z bateriami, a także w praktyczny pasek na ramię, dzięki czemu mikrofon można zawiesić na szyi, a ręce są wolne podczas rozmowy lub oprowadzania.

Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu telefonu +493029381970 lub wysłać e-mail na adres kontakt@radio-wynajem.pl. Jesteśmy zadowoleni mogąc zaoferować indywidualną ofertę bez zobowiązań.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Cyfrowy nadajnik TH- Beyerdynamic Unite PDF