1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Wynajem systemów TourGuide

Systemy oprowadzania grup TourGuide świetnie nadają się do komunikowania z dużymi grupami ludzi (np. podczas wystaw, targów czy obchodów). W przeciwieństwie do oferowanych przez nas radiotelefonów Motorola, systemy TourGuide umożliwiają komunikację jedynie w jedną stronę – prowadząca osoba mówi przez mikrofon lub zestaw słuchawkowy, inni zaś słuchają.

Oferowane przez nas urządzenia to sprzęt dla profesjonalistów. Ich działanie opiera się na najnowszych technologiach szyfrowania sygnału.

  Nazwa Ilość Kanałów Waga Cena
System TourGuide Beyerdynamic TH8 mikrofon z transmiterem Beyerdynamic Synexis TH8 18 200 g * 100,00 zł **
System TourGuide Beyerdynamic Synexis Odbiornik RP8 Beyerdynamic Synexis RP8 18 90 g * 22,00 zł **
Walizka z ładowarką C30 dla systemów Synexis TourGuide od Beyerdynamic Walizka z ładowarką Beyerdynamic Synexis C30 0 5700 g * 0,00 zł **
Synexis TS8 nadajnik system TourGuide Synexis TS8 18 1700 g * 60,00 zł **
Słuchawka DT2 do naszego system TourGuide Synexis Beyerdynamic DT 2 2 38 g * 0,00 zł **
RP8 nadajnik kieszonkowy do systemu TourGuide Synexis TP8 18 90 g * 40,00 zł **
Zestaw słuchawkowy do systemu TourGuide Beyerdynamic TG H55c 1 0 g * 20,00 zł **

* Dane dotyczące wagi zawierają wagę radiotelefonu razem z jego litowo-jonowym akumulatorem
** Ceny w zależności od dostępności towaru. Cena wynajmu na dzień bez kosztów wysyłki i podatku VAT

Nasze systemy TourGuide cechuje:

 • Wyjątkowa jakość dźwięku osiągana przy pomocy profesjonalnych mikrofonów i zestawów słuchawkowych
  Korzystamy z technologii renomowanych niemieckich producentów, takich jak Sennheiser czy Beyerdynamic.
  Sennheiser oraz Beyerdynamic oferują mikrofony i słuchawki najwyższej jakości. Firmy te jako jedne z pierwszych oferowały systemy TourGuide. Od ponad 50 lat pracują nad rozwojem tej technologii, podobnie jak Motorola pracuje nad rozwojem radiotelefonów.

 • Transmisja cyfrowa i analogowa w systemach TourGuide
  W porównaniu do starszych technologii transmisji dźwięku przy pomocy podczerwieni, nowa technologia systemów TourGuide ma wiele zalet. Lepsza jakość dźwięku, większy zasięg, możliwość połączenia bez konieczności zachowania kontaktu wzrokowego oraz szyfrowanie to jedynie niektóre z nich.

 • Wyjątkowy komfort
  Odbiorniki systemu TourGuide nie cisną uszu, co pozwala na uzyskanie czystego dźwięku przy zachowaniu wyjątkowego komfortu użytkowania.

 • Prosta obsługa
  Dostarczane przez nas systemy TourGuide są w pełni skonfigurowane. Urządzenia są gotowe do pracy od razu po włączeniu. Jeśli mają państwo pytania, prosimy o kontakt.

Elementy systemu TourGuide oferowane przez Radio-Wynajem.pl

 • Mikrofon
  Prowadzący komunikuje się ze słuchaczami przy pomocy mikrofonu. Transmiter jest zintegrowany z mikrofonem.

 • Zestaw słuchawkowy
  Jeśli obie ręce są zajęte, zaleca się użycie zestawu słuchawkowego z mikrofonem w połączeniu z nadajnikiem kieszonkowym. Zestaw łączy się z nadajnikiem przy pomocy cienkiego kabla. Transmiter przypina się do paska lub nosi w kieszeni spodni czy marynarki. Istnieje możliwość zamówienia małej czarnej konduktorki, w której można dyskretnie transportować transmiter.

 • Odbiornik
  Odbiorniki są lekkie i z wyglądu przypominają stetoskop. Wystarczy je założyć i włączyć, aby od razu rozpocząć odbieranie sygnału z nadajnika.

 • Walizka z ładowarką
  Nasze walizki są wyposażone w ładowarki. W przypadku wielodniowego użytkowania wystarczy umiejscowić nadajniki w slotach ładujących i w ciągu ok. 120 minut zostaną one w pełni naładowane (wymagany jest dostęp do stałego źródła prądu). Nadajniki wyposażone są w baterie. Do zasilania naszych urządzeń świetnie nadają się baterie firmy Varta – do każdego systemu TourGuide dostarczamy odpowiednią ilość takich baterii.

Generalnie systemy TourGuide oferują świetną jakość dźwięku oraz doskonale nadają się do oprowadzania większych grup ludzi. System TourGuide jest idealnym rozwiązaniem, gdy oprowadzający ma być symultanicznie tłumaczony na inne języki.

Systemy TourGuide to rozsądny wybór w przypadku następujących wydarzeń:

 • Obchód firmy
  Planują Państwo profesjonalnie zaprezentować przedsiębiorstwo lub proces produkcyjny?
  System TourGuide od Radio-Wynajem.pl zapewnia wyraźny i czysty dźwięk.

 • Targi / Wystawy
  Profesjonalny system TourGuide jest nieodzowny w przypadku różnorakich targów i wystaw oraz w przypadku symultanicznego tłumaczenia.

 • Oprowadzanie po mieście
  System TourGuide umożliwia komunikację ze słuchaczami na świeżym powietrzu, np. na ulicy.

 • Konferencje i spotkania
  3000
  osób i 8 tłumaczy – spotkania podobnego kalibru nie są dla nas problemem. Jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Jeżeli pragną Państwo prędko zamówić jeden lub więcej systemów TourGuide nie płacąc przy tym ogromnych pieniędzy, to Radio-Wynajem.pl jest odpowiednim miejscem. Oprócz wyjątkowo zadbanego, wysokiej jakości sprzętu oferujemy dostęp do innych naszych usług. Należą do nich:

 • Dostawa i odbiór przy pomocy kuriera TNT
  Zamówiony przez Państwa sprzęt zostanie dostarczony na dzień przed planowanym okresem użytkowania oraz odebrany dzień po. Dni przeznaczone na dostawę nie są płatne.

 • Bezpłatna infolinia 24/7
  Jesteśmy osiągalni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę pod naszym numerem biurowym lub darmowym 00800/11884400. Poza godzinami pracy biura mogą Państwo kontaktować się bezpośrednio z naszym doświadczonym technikiem, by otrzymać kompetentne wsparcie.

 • Ubezpieczenie sprzętu
  Nasze urządzenia są ubezpieczone – możliwe jest również rozszerzenie ubezpieczenia. Dzięki temu nasz sprzęt jest chroniony w przypadku kradzieży, włamania lub przypadkowego uszkodzenia.

Radio-Wynajem.pl – jesteśmy profesjonalistami, którzy wypożyczają radiotelefony, mikrofony radiowe oraz systemy TourGuide. Oferujemy darmowe wsparcie bez zobowiązań.

Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy.

E-Mail: kontakt@radio-wynajem.pl
Telefon: 00800/11884400

System TourGuide PDF