1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Wynajem cyfrowych systemów TourGuide Unite

Cyfrowe systemy Tour Guide, takie jak Beyerdynamic Unite, umożliwiają komunikację wysokiej jakości nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W tym systemie przewodnika jedna osoba mówi za pomocą zestawu słuchawkowego lub mikrofonu, podczas gdy pozostali uczestnicy grupy mogą słuchać lub nawet odpowiadać! Nasz nowy system nawigacji pasażerskiej wykorzystuje najnowocześniejszą technologię radiową, co pozwala odczuć doskonałą jakość dźwięku.

Zanim wypożyczysz od nas osobisty system przewodników, najpierw możesz przekonać się o zaletach darmowego testu.

  Nazwa Ilość Kanałów Waga Cena
Beyerdynamic Unite- cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcja Talk Back Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP-T z funkcją Talk Back- Beyerdynamic Unite
Mały kieszonkowy odbiornik Unite RP-T z wbudowanym mikrofonem ma długi czas pracy, sprawne baterie litowo-jonowe i jest odpowiedni dla osób mających problemy ze słuchem poprzez indukcyjną pętlę z pierścieniem szyjkowym.
32 105 g * 26,00 zł **
Kieszonkowy odbiornik RP- Beyerdynamic Unite Cyfrowy odbiornik kieszonkowy RP- Beyerdynamic Unite
Kompaktowa konstrukcja z technologią DECT i przyciskiem wielofunkcyjnym. Poręczny kieszonkowy odbiornik RP do systemu prowadzenia pasażera Beyerdynamic UNITE przekonuje doskonałą jakością dźwięku, długim czasem działania i maksymalną zasięgiem.
32 105 g * 23,40 zł **
Cyfrowy nadajnik TH firmy Beyerdynamic Cyfrowy nadajnik TH- Beyerdynamic Unite
Nadajnik ręczny o dużej mocy nadawczej i doskonałych charakterystyce mowy dla systemu TouGuide Unite Beyerdynamic. Długi czas pracy, Bluetooth, ładowanie USB, klawisze funkcyjne i indywidualnie regulowane wzmocnienie mikrofonu.
32 105 g * 104,00 zł **
Cyfrowy nadajnik TP firmy Beyerdynamic Cyfrowy nadajnik TP- Beyerdynamic Unite
Mały, poręczny nadajnik kieszonkowy TP UNITE służy do osobistych wycieczek i konferencji wraz z odbiornikami kieszonkowymi UNITE. Oba są również odpowiednie dla funkcji tłumacza wielojęzycznego- Nadajnik TP Beyerdynamic Unite.
32 105 g * 104,00 zł **
4-kanałowy Access Point Beyerdynamic UNITE 4-kanałowy Access Point Beyerdynamic Unite
Bezprzewodowy system komunikacji UNITE firmy Beyerdynamic może być zastosowany bardzo wszechstronnie. Dzięki nowemu 4-kanałowemu punktowi dostępowemu nadaje się również do instalacji stacjonarnych. Dzięki profesjonalnym opcjom montażu AP4 można łatwo przymocować do ściany lub statywu.
32 2000 g * 78,00 zł **
Praktyczne ładowanie i futerał na 24 odbiorniki CC-24P Walizka z ładowarką- Beyerdynamic Unite
Walizka ładowarka z wbudowanym zasilaczem i złączem IEC dla systemu TourGuide Beyerdynamic Unite, nie tylko chroni poszczególne elementy podczas transportu, ale także umożliwia ładowanie urządzeń.
0 10000 g * 0,00 zł **
DT1- słuchawki do naszego TourGuide Unite DT1 - Słuchawki douszne - Beyerdynamic Unite
Ultralekka słuchawka z jednym uchem z elastycznym zaczepem na ucho do osobistego systemu nawigacji Unite DECT i odbiornikami kieszonkowymi zapewnia doskonałą zrozumiałość dźwięku i mowy dzięki systemowi magnesów neodymowych.
1 38 g * 4,00 zł **
DT2- słuchawki do naszego TourGuide Unite DT2 - Słuchawki douszne - Beyerdynamic Unite
Solidne słuchawki DT2 przekonują wysokim komfortem noszenia i wszechstronnymi możliwościami zastosowania, ponieważ mogą być używane również w systemach konferencyjnych i tłumaczeniowych.
1 55 g * 4,00 zł **
DT3- słuchawki do naszego TourGuide Unite DT3 - Słuchawki douszne - Beyerdynamic Unite
Lekkie i wytrzymałe słuchawki DT3 do systemu zarządzania Beyerdynamic z praktycznym pałąkiem na szyję zapewniają wyjątkowo dobry komfort noszenia, nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
1 55 g * 4,00 zł **
TG H56 dla systemu TourGuide Unite Zestaw słuchawkowy z mikrofonem TG H56- Beyerdynamic Unite
Niepozorny zestaw słuchawkowy zapewniający swobodne ręce i doskonałe dopasowanie.
1 18 g * 26,00 zł **
Pętla Indukcyjna IL200-Beyerdynamic Unite Pętla Indukcyjna IL200- Beyerdynamic Unite
Pętla indukcyjna IL200 umożliwia podłączenie aparatów słuchowych do odbiorników kieszonkowych RP-T i RP naszych osobistych systemów nawigacyjnych - zapewniając w ten sposób dobrze znaną doskonałą zrozumiałość mowy nawet dla użytkowników aparatów słuchowych.
1 20 g * 12,00 zł **
Urządzenie do mikrofonu ZUV 85- Beyerdynamic Unite ZUV 85 urządzenie wiszące do nadajnika ręcznego- Beyerdynamic Unite
ZUV 85 to przydatne rozszerzenie do zastosowania z systemem przewodnika Unite Tour Guide. Większy komfort dla ręcznego nadajnika systemu TourGuide Unite.
0 34 g * 4,00 zł **

* Dane dotyczące wagi zawierają wagę radiotelefonu razem z jego litowo-jonowym akumulatorem
** Ceny w zależności od dostępności towaru. Cena wynajmu na dzień bez kosztów wysyłki i podatku VAT

Funkcje nowego cyfrowego systemu Tour Guide

  • Nowoczesny system Tour Guide z funkcją Talk Back
  • Elastyczne możliwości zastosowania
  • Prosta konfiguracja
  • Sterowanie DSP
  • Doskonała zrozumiałość mowy
  • Niezawodna transmisja
  • System odporny na zakłócenia
  • Możliwość indywidualnego dostosowania
  • Tap-proof poprzez szyfrowanie AES-256
  • Przyszłościowy i poręczny

Nowoczesne oprowadzenia dzięki funkcji Talk-Back

Dzięki temu nowemu systemowi Unite użytkownicy mogą bezpośrednio kontaktować się z liderem lub przewodnikiem. Oznacza to, że odbiorcy mogą zadawać pytania podczas swojej wycieczki, a także rozmawiać z innymi członkami grupy. Możliwe jest równoczesne zwiedzanie w kilku językach z szeptanymi tłumaczami, dlatego ten system jest również optymalnym systemem tłumaczącym. Dzięki osobistemu systemowi prowadzenia Unite nie ma problemu z integracją głośnika gościnnego z transmisją.

Doskonała zrozumiałość mowy

Ten nowy cyfrowy przewodnik turystyczny zawiera wysokiej jakości procesor dźwięku. Gwarantuje to doskonałą zrozumiałość mowy. Niepożądany szum tła może zostać zablokowany przez opcję usuwania szumów. Nie ma również znaczenia, czy główny mówca mówi cicho, czy ma większy dystans do mikrofonu. Właśnie dlatego ten nowoczesny system kierowania grupowego z naszego radio-wynajem.pl jest również zalecany do głośnych środowisk i terenów zewnętrznych.

Nadaje się do każdego zastosowania

Niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnego systemu Tour Guide, specjalnego systemu tłumaczeń, czy też niezawodnego systemu grupowego dla szczególnie głośnych wydarzeń, nowoczesny system Unite można indywidualnie dostosować za pomocą różnych elementów. Nawet 32 kanały mogą transmitować w tym samym czasie. Zarządzanie częstotliwością jest automatycznie adoptowane przez system, dzięki czemu obsługa jest naprawdę niezwykle łatwa. Szeroki zakres oferowany jest przez standard DECT.

Wszechstronny i odporny na uderzenia system

Każdy, kto chce wypożyczyć radio i osobisty system naprowadzania, zwykle przywiązuje dużą wagę do tego, jak komunikacja jest naprawdę odporna na zakłócenia. Wszechstronny system jednostek podlega bezpiecznemu szyfrowaniu AES-256. Nawiasem mówiąc, osobisty system Unite może być również powiązany z innymi, już wyprodukowanymi nagraniami głosowymi lub odtwarzaczami muzycznymi. To bezpieczne urządzenie jest odpowiednie dla dużych, jak również dla małych systemów.

Kiedy warto wynająć cyfrowe systemy Tour Guide?

Wypożyczenie osobistego przewodnika jest warte zachodu, jeśli naprawdę chcesz profesjonalnie przedstawić swoją firmę lub projekt. W wielu przypadkach wizyta pozostaje w negatywnej pamięci, gdy lider lub mówca jest słabo zrozumiany. Prezentacja powinna więc odbywać się z wykorzystaniem profesjonalnych osobistych systemów nawigacji, takich jak Beyerdynamic Unite, ponieważ może zagwarantować naprawdę doskonałe wrażenia słuchowe nawet w dużych pomieszczeniach, na zewnątrz lub przy dużej liczbie uczestników.

Systemy Tour Guide są wynajmowane od nas w następujących obszarach:

Oprowadzenia po fabryce

Podczas wycieczek służbowych w hałaśliwym otoczeniu i przy dużej liczbie uczestników, lider musi znacznie podnieść głos, aby w ogóle był zrozumiany. System prowadzenia gości z Beyerdynamic Unite imponuje doskonałą jakością dźwięku nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Stoiska wystawowe

Dzięki cyfrowemu systemowi Tour Guide produkty i usługi mogą być prezentowane o wiele wygodniej na stoiskach targowych, a na pytania można również odpowiedzieć bezpośrednio. Poprzez interakcję z zainteresowanymi stronami na wystawach prezentowana jest znaczna wartość dodana.

Szkolenia i konferencje

Uczestnicy szkoleń i konferencji będą zadowoleni, jeśli w końcu zrozumieją każde słowo z głośnika w ostatnim rzędzie miejsc, nawet jeśli w pokoju będą ciche rozmowy. Dzięki systemowi przewodnictwa grupowego Unite przewodniczący nie musi podnosić głosu, aby cała grupa mogła czuć się dobrze na takich wydarzeniach.

Wycieczki po mieście

Zwłaszcza w przypadku wycieczek po mieście zwykle jest naprawdę głośno, jeśli przejeżdżają autobusy i samochody.

Dzień otwarty

W przypadku wydarzenia takiego jak otwarte drzwi musisz liczyć się jako organizator wycieczek z dużą liczbą uczestników. System osobistego poradnictwa Beyerdynamic Unite nadaje się zarówno dla małych grup, jak i dużych grup i posiada interfejsy, z których można dodawać oryginalne dźwięki lub muzykę.

Międzynarodowe eventy z tłumaczami

System Tour Guide Unite wspiera również szeptanych tłumaczy, aby goście z zagranicy mogli dyskretnie słuchać tłumaczeń. Tłumacz może być na miejscu lub niezakłócony przez odwiedzających. Nie jest to więc skomplikowany system, szczególnie dla potrzebnych tłumaczy.

W przeciwnym razie można również wypożyczyć nasze systemy kierowania pasażerami dla spektakli teatralnych, instrukcji kierowania, wycieczek do muzeum, a nawet podróży.

Nasz wykwalifikowany Team odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości na temat systemów TourGuide Unite.

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.

Cyfrowe systemy TourGuide Unite PDF