1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DR3000 Repeater

Przekaźnik Motorola DR3000 - prawdziwy mistrz zasięgu - nie tylko dzięki systemowi "Linked Capacity Plus"

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Repeater DR3000 firmy Motorola to wysokiej klasy wzmacniacz bezprzewodowy najwyższej klasy, stosowany w prawie każdej produkcji, w której za pomocą radia analogowego lub cyfrowego należy pokrywać duże powierzchnie lub hale. Aby uniknąć nieporozumień: DR3000 pochodzi z serii Motorola DMR i "Mototrbo" (stoi, o ile wiem, dla Motorola Turbo) - dlatego jest tak zwany "Mototrbo DR3000", ale jest to w 100% Motorola Repeater.

Funkcja Hybrid w Motorola DR3000 pozwala jej dobrze współpracować zarówno z radiotelefonami cyfrowymi (takimi jak Motorola SL4000), jak i innymi naszymi radiotelefonami Motorola - i transmitować sygnał na duże odległości.

Aby Motorola DR3000 mógł wykorzystać swoje mocne strony do 100%, opcja "Linked Capacity Plus" jest aktywowana dla każdego systemu. Kaskadowanie kilku repeaterów w jednym miejscu do komórki repeatera i wiele innych opcji zapewnia odpowiednie programowanie, łatwe i szybkie do wdrożenia.

Motorola DR3000 jest idealny do następujących warunków:

 • Hale targowe
  Z radiotechnicznego punktu widzenia hale targowe można łatwo pokryć DR3000. Konfigurowanie Motorola DR3000, podłączenie anteny (normalna antena magnetyczna jest wystarczająca dla hali na parterze), zrobione. Jeśli jest on umieszczony w kabinie, DR3000 można również ustawić w "Tryb cichy", tak aby nawet wentylator był słyszany bardzo cicho.
  Już posiadaliśmy repeatery Motorola DR3000 w prawie każdym dużym centrum wystawienniczym w Niemczech i na całym świecie, więc mamy bogate doświadczenie w zakresie lokalnych warunków. Jeśli planuje Państwo używać repeatera na targach, z przyjemnością doradzimy bezpłatnie i bez zobowiązań.

 • Stadiony
  Czy to Stadion Olimpijski w Berlinie, Allianz Arena czy Stadion Wembley w Londynie. Ze względu na wielkość i wysokie odbicie trybun (które normalnie otaczają obszar gry w owalu), stadiony można pokryć tylko za pomocą repeaterów lub komórek tetra. Ponownie, Motorola DR3000 jest szczególnie przydatna do tego - zwłaszcza jeśli jest obsługiwana za pomocą radia cyfrowego.
  Podstawowym wyzwaniem w łączności radiowej w stadionach, to zwykle radiotelefony, które znajdują się w obrębie stadionu (na przykład, bileter, ochrona, itd.), aby połączyć się z tymi, które są na zewnątrz stadionu (np. kontrola wstępu). Motorola DR3000 można łatwo podłączyć w trybie radia cyfrowego drogą radiową lub, jeśli nie jest to możliwe, przez GSM lub sieć z innymi wzmacniaczami DR3000. Pozwala na to oprogramowanie Motorola "Linked Capacity Plus". Znowocześniliśmy wszystkie nasze DR3000 o tą funkcje - jedyne, co jeszcze nad nim stoi, to rozwiązanie dla przedsiębiorstw "Connect Plus", które chętnie zaoferujemy na zapytanie. Łączność radiowa pomiędzy „w stadionie” i przyległych terenów zewnętrznych z dwóch klastrów repeaterowych da się w bliskim obszarze zewnętrznym poprzez połączecnie „Linked Capacity Plus” znakomicie zrealizować.

 • Budynki fabryczne i hale
  Od ponad 15 lat przygotowujemy komunikacje fabryczne dla kompleksów przemysłowych o różnej wielkości i oprócz dużych (drogie) rozwiązań TETRA na okres 3 lat, opcją DMR. Zwłaszcza, gdy w sieci jest kilka hal produkcyjnych, i w wielu miejscach i międzynarodowo, funkcja IP Site Connect to cenne narzędzie. To - w bardziej złożonych systemów poprzez Linked Capacity Plus - jest możliwe dla DR3000 poprzez sieć lub Internet do komunikowania się z innymi lokalizacjami i zapewnić łączność radiową pomiędzy nimi bezpiecznie. Zaawansowane techniki, takie jak wybieranie systemów repeaterowych w innych miejscach, przy zachowaniu tego samego kanału, inteligentne i niedrogie zarządzanie częstotliwościami radiowymi, które wcześniej były zarezerwowane dla znacznie droższych komórek Tetra z DR3000 obecnie w DMR (Digital Technology radiowej) w pełni wdrożone.
  Używamy DR3000 obecnie w jednym z dwóch wiodących parków chemicznych na rynku, a także kilku firm średnich i globalnych graczy w Niemczech i Europie. Referencje na zapytanie.

 • Centra handlowe

 • Festiwale

Cechy naszych wzmacniaczy DR3000 firmy Motorola (Mototrbo) w skrócie:

 • Moc nadawania

 • Wysoka czułość odbioru

 • System hybrydowy (analogowy / cyfrowy)

 • Łatwa obsługa

 • kaskadowy

 • Połącz z witryną IP

 • Linked Capacity Plus

 • Zdalna konserwacja

 • Integracja GSM

 • Tryb cichy

 • Zintegrowany duplekser

 • Opcjonalnie: nieprzerwane źródło zasilania


Zalecane akcesoria i radiotelefony do wzmacniacza Motorola DR3000:

 • Radiotelefony Motorola (DMR)

 • DP3400, DP4400, DP4600, SL4000

 • + dodatek Antena 3dB

 • maszt anteny

 • Kabel antenowy o niskiej stratności


Wypożycz Motorola DR3000

Na Radio-wynajem.pl można łatwo i szybko wypożyczyć Motorola DR3000 w doskonałych warunkach. Należy pamiętać, że opłata za częstotliwość repeatera (duplex) może zostać doliczona do ceny wynajmu, w zależności od miejsca użytkowania.

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola DR3000 Repeater PDF