1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola DR3000 Repeater

Przekaźnik Motorola DR3000 - prawdziwy mistrz zasięgu - nie tylko dzięki systemowi "Linked Capacity Plus"

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Przekaźnik Motorola DR3000 jest nowoczesnym przekaźnikiem radiowym najwyższej klasy i wykorzystywany jest przy niemal każdym projekcie, w którym dzięki technologii cyfrowej lub analogowej do pokrycia sygnałem są hale targowe lub inne duże powierzchnie.
By zapobiec niezrozumieniu: Motorola DR3000 pochodzi z serii DMR od Motoroli, a Mototrbo (oznacza skrót od Motorola Turbo) - dlatego mimo nazwy "Mototrbo DR3000" chodzi tu o 100% przekaźnik Motoroli.

Funkcja hybrydowa Motoroli DR3000 pozwala mu działać zarówno z cyfrowymi radiotelefonami (np. z Motorolą SL4000) jak i z innymi modelami dostępnymi na naszej stronie - siła sygnału pozostaje w obu przypadkach taka sama.

Aby Motorola DR3000 mogła w 100% wykorzystać swoje możliwości w każdym systemie odblokowana jest opcja "Linked Capacity Plus". Połączenie większej ilości przekaźników na danym obszarze do jednej komórki radiotelefonu nie stanowi problemu, a przez odpowiednie zaprogramowanie przekaźnika można uzyskać wiele innych przydatnych możliwości.

Motorola DR3000 najlepiej nadaje się do użycia w:

 • Halach targowych
  Hale targowe są - z czysto technicznego punktu widzenia - bardzo łatwe do pokrycia sygnałem przy użyciu Motoroli DR3000. Wystarczy rozstawić przekaźnik, podłączyć antenę (zwykła antena z magnetyczną podstawą starczy na jednopoziomową halę) i gotowe. W razie potrzeby, przekaźnik wyposażony jest również w opcję 'silent mode', która sprawia, że jego wentylator pracuje o wiele ciszej.Przekaźnik Motorola DR3000 używany był już w większości hal targowych w Niemczech i na całym świecie - dzięki czemu dysponujemy niemałym doświadczeniem w tym temacie. Jeśli planują Państwo wynająć Motorolę DR3000 do obsługi hali targowej, doradzimy Państwu niezobowiązująco i bezpłatnie.
 • Stadiony
  Nieważne czy Stadion Olimpijski w Berlinie, Allianz Arena lub Wembley. Stadiony ze względu na swoją wielkość i refleksję trybun (które zazwyczaj tworzą owal wokół boiska) ciężko jest pokryć sygnałem. Możliwe jest to jednak dzięki użyciu przekaźników sygnału lub komórek Tetra. Również w tym przypadku dobrym wyborem jest użycie Motoroli DR3000 - szczególnie w kombinacji z cyfrowymi radiotelefonami.
  Największym wyzwaniem dla komunikacji radiowej na stadionach jest połączenie radiotelefonów znajdujących się wewnątrz stadionu (np. ochrona stadionu), z tymi, które znajdują się na zewnątrz obietu (np. kontrola biletów przy wejściu). Motorola DR3000 potrafi połączyć się z innymi przekaźnikami DR3000 drogą radiową lub przez GSM albo internet. To wszystko umożliwia nowy system Motoroli "Linked Capacity Plus". Wszystkie nasze przekaźniki DR3000 są zaprogramowane tak, by obsługiwać ten system (możliwy jest jeszcze system "Connect Plus", który, jeśli Państwo sobie tego życzą, zawsze może zostać zaprogramowany). Komunikacja radiowa na stadionach wymaga zatem dwóch przekaźników, jeden wewnątrz stadionu, drugi natomiast na zewnątrz. Oba połączone są ze sobą dzięki systemowi "Linked Capacity Plus".
 • Fabryki i hale produkcyjne
  Od ponad 15 lat obsługujemy komunikację radiową przeznaczoną dla fabryk przemysłowych każdej wielkości i oferujemy, oprócz droższych rozwiązań w standardzie Tetra, również opcję komunikacji DMR (od 3 lat). Funkcja IP Site Connect przydaje się szczególnie przy łączeniu ze sobą większej ilości hali produkcyjnych, niejednokrotnie znajdujących się w innych miastach lub krajach. W połączeniu z systemem Linked Capacity Plus, który przeznaczony jest dla największych projektów i umożliwia komunikację przez internet, stanowi wielką zaletę przekaźnika DR3000. Wyspecjalizowane funkcje, takie jak wybór różnych przekaźników w różnych miejscach na tym samym kanale, inteligentne i niedrogie zarządzanie częstotliwościami, które dotychczas możliwe było tylko przy użyciu komórek Tetra, jest możliwe z przekaźnikiem DR3000 również w standardzie DMR (radiotechnika cyfrowa). Obecnie wynajmujemy przekaźniki DR3000 dwóm największym parkom chemicznym w Niemczech. Poza tym obecni jesteśmy wśród firm obecnych na całym świecie oraz przy mniejszych przedsięwzięciach. Referencje podamy Państwu na życzenie.
 • Galerie handlowe
 • Festiwale

Cechy techniczne przekaźnika Motorola (Mototrbo) DR3000:

 • Duża moc transmisyjna
 • Wysoka czułość odbioru
 • System hybrydowy (Analog / Cyfrowy)
 • Prosta obsługa
 • System kaskadowy
 • IP Site Connect
 • Linked Capacity Plus
 • Zdalna kontrola
 • Integracja GSM
 • Moduł ciszy
 • Komunikacja Duplex
 • Opcjonalnie: nieprzerywalne zaopatrzenie w energię

Polecane akcesoria & radiotelefony dla przekaźnika DR3000:

 • Cyfrowe radiotelefony Motorola (DMR)
  DP3400, DP4400, DP4600, SL4000
 • +3dB antena
 • maszt antenowy
 • kabel antenowy niskotłumieniowy

Wynajem Motoroli DR3000
Na Radio-Wynajem.pl możecie Państwo wynająć Motorolę DR3000 szybko i przy bardzo korzystnych warunkach. Proszę pamiętać, że do ceny wynajmu może dojść opłata za wynajem częstotliwości dla przekaźnika, która wynosi ok. 130,00€ za max. 30 dni. Wynajęte urządzenia mogą zostać odebrane bezpośrednio w naszym biurze w Berlinie - lub wyślemy je do Państwa w odpornym na wstrząsy futerale przez kuriera TNT. Przy większych produkcjach chętnie dostarczymy Państwu wynajęte urządzenia osobiście razem z naszym technikami.

Jeśli chcą Państwo wynająć Motorolę DR3000 - proszę wysłać zapytanie drogą mailową (mail@funkgeraete-vermietung.de) lub skorzystajcie z konfiguratora zamówienia Online, w którym wystarczy podać potrzebną liczbę urządzeń.


Motorola DR3000 Repeater PDF