1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radiotelefony na plac budowy

Radiotelefony na plac budowy

Place budowy to dla naszych radiotelefonów - oprócz festiwali Rock'n Rollowych - najbardziej wymagające otoczenie. Dlatego też pracujemy tylko z radiotelefonami Motoroli. Technologia Motoroli została domyślnie stworzona do celów militarnych i dlatego tak dobrze sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Więcej tutaj: Motorola.

Najważniejsze zalety np. radiotelefonu Motorola GP300, który przeznaczony jest do prac na budowach:

 • Odporny na zabrudzenia kurzem, błotem lub zachlapanie
  Motorola GP300 jest przeznaczona do pracy w terenie, solidnie wykonana, głośna, odporna na upadki i bardzo łatwo ją wyczyścić.

 • Bardzo duża głośność
  W połączeniu ze słuchawkami Heavy Duty, Motorola GP300 bardzo dobrze sprawdza się przy organizacji wyścigów.

 • Duży zasięg
  Oferujemy wyłącznie radiotelefony. Te wysyłają i odbierają sygnał na zarejestrowanych przez nas częstotliwościach, czym zapewniamy bezzakłóceniową komunikację, znacznie różnąc się od serwisów oferujących urządzenia PMR. Duży zasięg szczególnie ważny jest na placach budowy i budowach dróg: nasze radiotelefony wysyłają sygnał z mocą 4W, zwykłe urządzenia PMR z zaledwie 0,5-2W.

 • Bardzo korzystna cena
  Radiotelefon Motorola GP300 jest u nas dostępny już od 10 zł (+VAT) - i dlatego jest bardzo dobrym wyborem przy dłuższych pracach na budowie.

Referencje:
Cieszymy się z faktu, że znajdujemy klientów wśród 10 najlepszych przedsiębiorstw budowlanych, przemysłowych i chemicznych w całych Niemczech. Wśród tych ostatnich jednym z popularniejszych jest radiotelefon Motoroli GP340 ATEX.

Radiotelefony na plac budowy:
Motorola GP300
Motorola CP040

Radiotelefon Motorola GP300 - w porównaniu do nieco nowocześniejszego modelu CP040 - to przede wszystkim większa waga, która spowodowana jest solidnym wykonaniem urządzenia oraz starszą technologią wykonania akumulatora.

Motorola GP300 lub Motorola CP040 - oba modele idealnie nadają się do prac ciężkich - wiemy to z doświadczenia (działamy od 1999 roku). Zadzwońcie Państwo do nas +49800.11.88.44.00, wyślijcie E-Maila (mail@funkgeraete-vermietung.de)-nasz zespół chętnie Państwu doradzi!

Radiotelefony na plac budowy - Radio-Wynajem.pl PDF