1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola MTP850

Motorola MTP850 - standard wśród radiotelefonów Tetra

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Motorola ma w swoim dorobku kilka legendarnych już radiotelefonów, które wyznaczały standardy na całym świecie. Motorola MTP850 TETRA należy właśnie do takich urządzeń.

Tak samo jak jej większe siostry – Motorola MTP850S, Motorola MTP850 FUG, iskrobezpieczna Motorola MTP850 ATEX oraz Motorola MTP 3250 – Motorola MTP850 wymaga stacji bazowej, obsługującej system TETRA (jak np. Motorola MTS1).

Większość urządzeń obsługujących system TETRA może pracować w trybie B2B (Back-To-Back), bez udziału stacji bazowej (urządzenia łączą się bezpośrednio ze sobą). Jest to jednak tylko funkcja awaryjna, na wypadek awarii stacji bazowej. Pełną funkcyjność MTP850 osiąga dopiero w komórce radiowej bazującej na systemie TETRA.

Nasi klienci najbardziej cenią sobie następujące funkcje:

 • Komunikacja z najwyższym poziomem bezpieczeństwa
  Motorola MTP850 oferuje skuteczne szyfrowanie wysokiego poziomu, które w połączeniu z funkcjami stacji bazowej (zarządzanie użytkownikami oraz uprawnieniami dostępu do sieci) prowadzi do komunikacji na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Na tym obszarze system TETRA był nadrzędny względem systemu cyfrowego (DMR), jednak wraz z wprowadzeniem oprogramowania Connect Plus, oba systemy stały się równorzędne.
  Szyfrowanie w Motoroli MTP850 następuje na podstawie wytycznych ustalonych przez niemiecki federalny urząd ds. bezpieczeństwa informatycznego (Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik – BSI).
 • Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości
  Motorola MTP850 dysponuje wyświetlaczem obsługującym rozdzielczości 130x130 pikseli oraz 64.000 kolorów. Dzięki temu można w przyjemny sposób przeglądać różnego rodzaju dokumenty oraz plany. Funkcjonalność dodatkowo się zwiększa po połączeniu z oprogramowaniem sterującym, jak np. Ecoemos w przemyśle samochodowym. W przypadku, kiedy wymagany jest dzienny/nocny tryb wyświetlacza, polecamy model Motorola MTP3250.
 • Obszerne listy kontaktów
  Jako pełnowartościowe urządzenie, bazujące na systemie TETRA, MTP850 radzi sobie bezproblemowo nawet w największych komórkach radiowych z tysiącami użytkowników. Obsługa kontaktów praktycznie niczym się nie różni od obsługi znanej z telefonów komórkowych.
 • Duże przyciski
  Wybór kanału, poziomu głośności, przycisk alarmowy i oczywiście przycisk PTT (Push-To-Talk) są naszym zdaniem świetnie zaprojektowane. MTP850 można obsługiwać również w rękawicach roboczych.
 • Różnorodność funkcji
  Sygnalizacja ratunkowa, połączenia telefoniczne, podświetlana klawiatura i wiele innych sensownych, dobrze przemyślanych funkcji w połączeniu z serwisem radio-wynajem.pl czynią z Motoroli MTP850 TETRA urządzenie o bardzo szerokiej gamie zastosowań. Samo wykonanie tego radiotelefonu stało się bazą dla kolejnych generacji urządzeń pracujących w systemie TETRA (jak MTP850S i MTP3250).

Dane techniczne Motoroli MTP850:

 • Technologia
  TETRA, GPS – zakres częstotliwości: 380-430/440-470
 • Waga
  - ok. 170g (bez akumulatora)
  - ok. 245g (akumulator litowo-jonowy 950 mAh)
  - ok. 260g (akumulator litowo-jonowy 1850 mAh)
 • Wymiary
  ok. 125x50x33,5 mm (z akumulatorem litowo-jonowym 950 mAh)
  ok. 125x50x37,5 mm (z akumulatorem litowo-jonowym 1850 mAh)
 • Żywotność akumulatora
  Z akumulatorem litowo-jonowy 950 mAh: ok. 6-8 godzin, w zależności od cyklu pracy
  Z akumulatorem litowo-jonowy 1850 mAh: ok. 10-14 godzin, w zależności od cyklu pracy

Radio-wynajem.pl dostarcza Motorolę MTP850 razem z anteną, akumulatorem oraz klipsem do paska. Wszystkie akumulatory testowane są urządzeniami oraz oprogramowaniem firmy CADEX. W ten sposób zapewniamy niezawodne oraz ciągle zasilanie naszych radiotelefonów.

Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Motorola MTP850 PDF