1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radiotelefony dla koncernów przemysłowych

Bardzo chętnie - z tendencją rosnącą od 10 lat - wspieramy i zaopatrujemy koncerny przemysłowe w radiotelefony do komunikacji wewnątrz fabryk i hal produkcyjnych. Na życzenie podłączamy również radiotelefony do istniejących sieci komunikacji np. często stosowane jest podłączenie do sieci komunikacji ochrony. Radiotelefony używane w przemyśle, które charakteryzują się długim czasem działana akumulatora, muszą spełniać dodatkowe wymagania.

Radio-Wynajem.pl doskonale dba o to, by te wymagania zaspokoić. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości urządzeniom.


Poniższe właściwości są niezbędne dla radiotelefonów używanych w przemyśle:

 • Maksymalny czas działania akumulatora
  Szczególnie podczas 8-godzinnego czasu pracy w przemyśle ważne jest, by radiotelefon bezproblemowo funkcjonował bez potrzeby dodatkowego ładowania go. Radio-Wynajem.pl zapewnia długą żywotność akumulatorów stosując akumulatory litowo-jonowe o mocy do 2300 mAH.

  Ciekawostka: Motorola (oferujemy tylko produkty tej firmy) podaje na swojej stronie internetowej (Motorola.com), że akumulator o mocy 1400mAH wystarczy, by Motorola SL4000 działała 8,5h bez przerwy.

  Oferowane przez nas akumulatory są regularnie kontrolowane pod względem jakości i żywotności. Specjalnie w tym celu zainwestowaliśmy w tester akumulatorów renomowanej firmy Cadex.

 • Cyfrowe radiotelefony do przemysłu
  Jeśli rozmawiają Państwo przez radiotelefon o sprawach wewnątrzfirmowych, lub jeśli chodzi o rozmowy wewnątrz ochrony, które mają wpływ na bezpieczeństwo załogi, potrzebne jest szyfrowanie sygnału na wysokim poziomie. Specjalnie do tych celów oferujemy cyfrowe radiotelefony Motoroli - SL4000 i DP3400. Oba urządzenia korzystają (w zależności od zaprogramowania) z cyfrowego szyfrowania sygnału i dlatego idealnie nadają się do wyżej wymienionych celów.

 • Optymalny komfort pracy
  Szczególnie przy długoterminowym wynajmie (im dłuższy okres wynajmu, tym korzystniejsza cena) lub przy normalnym użytkowaniu radiotelefon nie może dużo ważyć, by zapewnić odpowiedni komfort noszenia i pracy. Cyfrowy radiotelefon Motorola SL4000 jest obok Motoroli GP344 najlżejszym urządzeniem w naszej ofercie i jest najczęściej wykorzystywany w przemyśle oraz zarządzaniu większymi nieruchomościami.

 • Bezpośredni wybór rozmówcy
  Radiotelefony do celów przemysłowych - najwięcej sztuk wynajmujemy właśnie dla dużych koncernów. W naszym magazynie znajduje się około 1000 radiotelefonów Motoroli (w tym akcesoria: akumulatory, słuchawki etc.) by w każdej chwili móc wesprzeć nawet największe projekty.

  Jeśli nie istnieje możliwość stworzenia jednolitej grupy odbiorców (wiele osób na jednym kanale) wtedy możliwe jest połączenie bezpośrednio z wybranym przez nas rozmówcą. Ta opcja dostępna jest w cyfrowym radiotelefonie Motorola SL4000.


Iskrobezpieczeństwo (-> Motorola GP340 ATEX), połączenia alarmowe, tworzenie grupy kontaktów, absolutna niezawodność, zdumiewający stosunek ceny do jakości i wiele więcej.

Radio-Wynajem.pl oferuje ponadto:

 • Wsparcie 24h
  Serwis dla naszych partnerów przemysłowych na zawołanie, 7 dni w tygodniu, w weekendy i dni świąteczne.

 • Dostawa nocą i wymiana sprzętu
  W ekstremalnych warunkach (np. przy produkcji) mamy w pogotowiu 10% urządzeń zastępczych - i wymieniamy zepsuty sprzęty w ciągu 24h.

 • Serwis i doradztwo od profesjonalistów z doświadczeniem sięgającym roku 1999
  Wynajmujemy radiotelefony Motoroli od roku 1999 głównie fabrykom przemysłowym, zakładom chemicznym, przedsiębiorstwom produkującym i jesteśmy obecni w praktycznie każdej branży. Naszymi głównymi klientami są fabryki samochodów, przemysł chemiczny i przemysł budowy maszyn. Duże doświadczenie sprawia, że znamy i spełniamy Państwa wymagania dotyczące serwisu, wsparcia technicznego i samych radiotelefonów.

Używają Państwo radiotelefonów do komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, do wymiany danych i rozmów głosowych w przemyśle lub do tylko tymczasowego użytku?

Proszę do nas zadzwonić - bardzo chętnie Państwu doradzimy. Proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970.


Tutaj mogą Państwo wynająć nasze najlepsze radiotelefony dla przemysłu:
- Motorola SL4000 (Cyfrowy radiotelefon)
- Motorola DP3400 (Hybrydowy radiotelefon, cyfrowo-analogowy)

Radiotelefony dla koncernów przemysłowych. Możliwe kupno i wynajem. PDF