1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

4-kanałowy Access Point Beyerdynamic Unite

4-kanałowy Access Point (= punkt dostępu) z profesjonalną opcją umocowania do stałego użytku

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Zasadniczo Access Point można instalować wszędzie, aby zapewnić nieprzerwane połączenie, np. podczas wycieczki grupowej uczestnicy poruszają się swobodnie w większym budynku lub na  większym terenie.

Dzięki systemowi TourGuide Beyerdynamic Unite można używać aż do 8 punktów dostępu. Umożliwia to zsynchronizowanie 32 kanałów audio (maks.). Inteligentne zarządzanie częstotliwością systemu Tour Guide Unite może tym samym zarządzać 32 użytecznymi grupami jednocześnie i przyczyniać się do prawdziwie niezawodnej transmisji. Zgoda na skomplikowane systemy nie jest konieczna ze względu na standard DECT systemu nawigacji pasażerskiej Unite, dlatego nie ponoszą żadnych opłat licencyjnych.

Cechy 4-kanałowego Access Point AP4:

  • Profesjonalne opcje zamontowania
  • Synchronizacja z maksymalnie 8 punktami dostępowymi AP4
  • Do 32 dostępnych kanałów audio
  • Duży zasięg
  • Wejścia i wyjścia analogowe jako połączenie Phoenix
  • Cyfrowy interfejs Dante
  • Interfejs Ethernet
  • Zasilane przez PoE

Przekonaj się osobiście o zaletach systemu Tour Guide Beyerdynamic UNITE DECT. Będziesz zaskoczony tym, co można tym zrobić i jak zaplanowane wydarzenie poprzez interakcję i doskonałą zrozumiałość mowy, nawet z dużymi grupami, będzie pozytywnym doświadczeniem dla uczestników.

Jesteśmy nie tylko profesjonalistami w branży radiowej, ale teraz dokładnie wiemy, co cenią nasi klienci. Dlatego wynajmujemy systemy prowadzenia pasażerów i systemy komunikacji, na których można naprawdę polegać. Nasze profesjonalne systemy Tour Guide Unite lub TouGuide Synexis są wykorzystywane na wystawach i wycieczkach firmowych, na kongresach i konferencjach, gdzie wymagane są również funkcje tłumaczeń, a także wycieczki z przewodnikiem po mieście. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby system przewodnika zapewniał zrozumiałość mowy nawet przy silnym hałasie w tle. To zapewniają nasze odbiorniki kieszonkowe- RP-T z funkcją Talk Back oraz RP.

Zanim będziesz mógł stworzyć odpowiednią ofertę za pośrednictwem konfiguratora online, możesz również zadzwonić do nas i podać nam więcej szczegółów na temat planowanego wykorzystania systemu Tour Guide. Jako eksperci od wielu lat działający w tej branży, możemy nie tylko zapewnić profesjonalne doradztwo, ale także wspólnie poszukiwać dopasowanego i opłacalnego rozwiązania.

Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu +493029381970 lub przez e-mail kontakt@radio-wynajem.pl . Niecierpliwie czekamy na Wasz wiadomość od Ciebie lub odwiedzenie Spreenauten GmbH, eksperta w dziedzinie systemów Tour Guide i technologii konferencyjnych w Berlinie.

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

4-kanałowy Access Point Beyerdynamic Unite PDF