1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Akumulator DP4401 ATEX

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Akumulator DP4401 ATEX

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

Za akumulatorem do radiotelefonu Motoroli DP4401 ATEX kryje się wieloletnie doświadczenie w obszarze technologii akumulatorowej. Wysokiej jakości komory, certyfikat ATEX dotyczący gazów, kurzu oraz materiałów wybuchowych, a także solidne wykonanie obudowy akumulatora, którego przyczepiamy do tylnej części Motoroli DP4401 ATEX, to tylko niektóre cechy tego urządzenia. W wymagających środowiskach pracy należy zwrócić uwagę nie tylko na sprawną komunikację, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy. Dlatego zaleca się posiadanie niezawodnej i sprawdzonej baterii zastępczej w niebezpiecznych miejscach pracy.

Cechy baterii DP4401 EX ATEX:

  • Długa żywotność

  • Bateria litowo-jonowy

  • Łatwo wymienialne

  • Wysokie bezpieczeństwo

  • Komórki High Tech

  • Solidna obudowa z klasyfikacją ATEX

Bateria DP4401 EX ATEX z ogniwami o wysokiej technologii jest tak samo wymagający jak radiotelefon Motorola DP4401. Można ją łatwo przymocować z tyłu radia za pomocą rękawic ochronnych. W środowiskach zagrożonych wybuchem, takich jak w parkach chemicznych, kopalniach, platformach wiertniczych, wodociągów, a nawet w lakierniach, zapasowa bateria ATEX powinna być dostępna jak najbliżej, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników.

Wypożycz odpowiednią baterię do naszego Motorola DP4401 EX ATEX online- proszę się z nami skontaktować poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Akumulator DP4401 ATEX PDF